Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nahát,semmi napelem-elektromos auto-légkondi?
Most a kamionosokon gyakjátok egymást?
Büszke vagyok rátok. 🤣
De bejött(kezeit széttáró) Erre mondják azt, hogy a hülyének szerencséje van 😅
Mi van azokkal akik épitőiparban hetelnek? Vagy ausztriában dolgoznak ? Ők sem keresnek sokkal többet 🤷🏼‍♂️
meg a hülyék is ilyenek azok sem tudják magukról, hogy azok 😅
Szerintem 19re lapot húzott,orvosira járt,gondolta abból már nagy baj nem lehet.
Nem fojtatom tovább. Felesleges.
Nincsenek alul fizetve, biztos van aki alul van fizetve. Ne sajnáljuk őket, nekem ez szúr szemet, a sírás hogy kevés a fizetés. Pedig pont annyit vagy többet kapnak mint amit érdemelnek.
Vagy ha alul van fizetve, kell keresni másik céget. Van ismerősöm aki alkalmazott, van akinek saját a billencs, van akinek 8autoja van nemzetközibe. Az alkalmazott és a munkaadót is látom. Nem kell sajnálni őket.
Nem,olyanok mint az alkoholisták meg a drogosok,szerintük ők nem függők.
tényleg jó a telefon. Mindennap felhívhatom az asszonyt meg a gyereket is. Azért nyomj belőle egy évet próbáld ki aztán visszatérünk a fizetésekre 😅
valamiért nincsenek erre a szakmára kígyózó sorok(kezeit széttáró) Én nem sajnálok tőlük egy forintot sem én úgy gondolom az eddigi tapasztalataim alapján, hogy megdolgoznak a pénzükért(kezeit széttáró) Annak ellenére,hogy nem kell a szakmához 4 diploma és semmiféle különösebb tehetség sem. Aztán többféle képen fel lehet fogni az eltöltött munkaidőt is. Te vagy a vezetési idődre kapod vagy a megtett kilométerekre a pénzt esetleg valamennyit állás időre is. Ez cégenként változik. De amikor elmégy 3 hétre számomra az az jelenti, hogy 3 hét folyamatos munka hisz amikor nem vezetsz sem otthon vagy és amikor alszol akkor sem a saját ágyadban alszol. Tehát a munkád miatt távol vagy. pedig azért dolgozol, hogy amit megkeresel pénzt abból élj jó OTTHON és nem a kamionban. (ujjával nemet mutató) Tudom most ez hülye számítás lesz amit leírok de csak érdekesség képen akkor is leírom amikor 3 hétre távol vagy az édes otthontól a gyerkektől az asszonytól a közös programoktól akkor órában kifejezve az 504 óra. Ha tényleg keresnének 1 milló forintot ezzel mint ahogy írod akkor is 1984 Ft jönne ki óránként.(gondolkodós) Ez valamivel több mint a minimálbér. Ha meg a valóságos szerintem 700 ezer ft-ról beszélgetünk akkor az épen egy minimálbér(kezeit széttáró)
ez alapján a teszt alapján én menthetetlen vagyok 😅 Még jó, hogy nem töltöttem ki a tojota lehúzhatná a rolót 😂
Ez már nem a 80-as évek vagy nem a közelkelet. Igen, kamionban kell aludni, dupla üveg, álloklíma, állófűtés. A legtöbb parkolóban van zuhanyzó. Mai vilagban ott s telefon, bárkivel tudsz beszélni.
Egy a lényeg, nem kell sajnálni őket hogy alul vannak fizetve!
na az a hetelős. Én pl. nem szívesen csinálnám már ebben az időszakomban. Fiatalon talán amikor a gyerek kirepült talán. Most nem(ujjával nemet mutató) 1 hétig egy fülkében alszol autópálya meg telephely ennyit látsz. Van olyan anp amikor hajnal 2-kor indulsz, hogy odaérj van amikor 8 órával hamarabb megérkezel a címre levenni meg nem vesznek azt csak nézel ki a fejedből. Amikor meg pénteken hazaérsz a szombati napot alvással töltöd vasárnap meg arra készülsz, hogy hétfőn tudjál indulni. De próbáld ki(meghajlós) Hogy milyen jó kis szakma lehet 1 hétig se fürödni és ágyba aludni és nem szólni senkihez sem a külföldi portáson és a targoncáson kivűl(meghajlós)
Megkerestem az eredeti tesztet. Csak hogy értsük, mennyire terel a "tanulmány". (fúbazmeg, a tanulmány szót ide még idézőjellel is fájt leírni)
12 darab kérdés, a válasz a szokásos 4 lehetőség:
- teljesen jellemző rám
- gyakran igaz rám
- néha igaz rám
- egyáltalán nem igaz rám

1. A legtöbb ember szerint elbűvölő és magabiztos vagyok - de a sármomat én irányítom, mint egy csapot, el tudom zárni.
2. Azt teszem, amit akarok, amikor én akarom, aszerint amit abban a pillanatban érzek, mások nem érdekelnek.
3. Ha valami rossz történik az sosem az én hibám.
4. Felnőtt fejjel kerültem már összeütközésbe a törvénnyel (nem csak pl. gyorshajtás)
5. Én vagyok a legjobb abban, amit csinálok, pótolhatatlan vagyok.
6. Mindig a saját akaratom szerint cselekszem, mások véleménye, avagy a törvények sem érdekelnek.
7. Mindenki csak saját magáért felelős - semmi értelme mások iránt sajnálatot érezni vagy segíteni bárkinek.
8. Már fiatalon is összeütközésbe kerültem a törvénnyel (nem csak pl. gyorshajtás)
9. Bármikor hajlandó vagyok hazudni, ha azzal elérem, amit akarok.
10. Azt mondom, "élj a mának", a jövő majd alakul és semmi értelme a múlt hibáiból tanulni.
11. Soha nem érzek megbánást vagy lelkiismeret furdallást, nem kérek bocsánatot semmiért, amit tettem vagy mondtam.
12. Semmilyen feleősséget nem szabad vállalni, az csak hátráltatja az embert.

Erről az a snitt jut eszembe a Bárányok hallgatnak c. filmből, amikor a Starling krimiálpszicho. kérdőívet visz a Lecternek a rácsos pihenőbe, az meg belelapoz.
"Nyomozó kisasszony! Gondolja, hogy ezzel az életlen vacakkal felboncolhat engem?"

Ez egy interneten terjedő, végletekig lebutított, kicsontozott teszt és így ebben a formában inkább csak a seggfejséget tudja mérni, azt is szarul. Adj hozzá egy csipet áltudományt, 500 gramm közhelyet, borítsd meg egy fazék, forrásban levő kattintásvadász dumával, tálald újságírásként. Ja, a 3. a pszichopatalistán a BMW és az Audi mögött a Fiatos. Hahaha.

A 'németprémiumautó' egyszerűen népszerű az agresszíven felfelé törekvő, a társadalmi "kasztjuk" többi tagjánál magukat jobbnak és többnek gondoló (és ezt hirdetni, megmutatni is akaró) önértékelési problémás emberek körében, mert a nagypolgári életmód egyik jól látható szimbóluma.

https://www.scrapcarcomparison...
melyik időszak volt a jobb télen a mínusz 20-ban vagy nyáron a plusz 42-ben? 😅
nem tudom honnan veszed a millás fizetést szerintem nincs annyi bár nem érdeklődtem mostanában sofőri körökben(kezeit széttáró) Sanyi 2 havonta máshol dolgozik de szerintem nem nemzetközizik(kezeit széttáró) A nemzetközi azt takarja, hogy megszólal a telefon random időpontban, hogy holnap reggel telephelyen 5 órakkor indulás az xy számú vontatóval. Indítási papírok a portán. Aztán 3 hétig csak mégy különféle országok különböző helyeire. Lerakodsz felpakolsz van,hogy napjában többször is. Aztán amikor már arra gondolsz, hogy hazafelé néz a kamion orra még tuti elküldenek pluszban vagy két helyre ami előtte nem volt betervezve 😅 Mikor azokat is megcsinálod és beérsz a telephelyre akkor meg azt vizslatják, hogy maradt e még aznapra a vezetési idődből és a munkaidődből. Ha igen tuti elküldenek még helybe, hogy vidd el a géza kamionját az esedékes szervizre 3 óra alatt úgy is megjárod 😅
hát pálfordulása volt itt már sok mindenkinek. Még az is lehet,hogy nekem is nem tudom.(kezeit széttáró) Azt mindig leírom azért a tisztán látás végett, hogy van bizonyos dologról egy vélekedésem. Aztán ahogy múlnak az évem számai lehet ez változik. Hiszen mindig más a prioritás az igények meg a kor előre haladtával folyamatosan változnak. 17 évesen nekem is fontosabb volt diszkóba elmenni a haverokkal mint a cégnél dolgozni. Persze dolgoztam mert kellett. Most meg közel az 50-hez 6 ökrös szerelvénnyel sem tudnának elvinni egy diszkóba 😅 Gyerek előtt és gyerek után is más dolgok fontosak az életembe mint előtte(kezeit széttáró) Amit gyerek előtt el sem tudtam volna képzelni most pont azt csinálom, mióta meg van a csemete (kezeit széttáró) Szóval ezek a pálfordulásos dolgok sem feketékl és fehérek. Mamlaszéknak most van jó lehetőség egy villanykocsira aztán elgondolkozott, hogy lehet még is csak jó lenne(kezeit széttáró) Aztán ha már meglesz a paripa akkor már lehet érdemes volna hozzá egy kisebb napelem rendszer is mert már akkor lehetne értelme.(kezeit széttáró) Elmondása alapján havi 5-8 ezer ft-os villanyszámlához valóban teljesen felesleges bármiféle napelemrendszer(kezeit széttáró) Az cikkre meg csak élcből válaszoltam. Nyílvánvaló egy orbitális baromság bár témaindítónak röhögni jó egy hétfő délelőttre 😅
Sanyi wabinál van ha jól olvasom. Eléggé nemzetközi. Tehát nem nagyon van mit szépíteni. Amikor a sofőr azért kap 1millát de akkor legyen csak 700, hogy vezet, mert ezen kívűl ha bármilyen probléma van karbateszi a kezét, akkor ez egy igencsak nehéz szakma, kell nekik 1,5milla.
Nekem nem azzal van a bajom hogy mennyit keresnek hanem azzal hogy Sanyi sajnáltatja magukat, nincsenek megfizetve, pedig de, meg vannak fizetve.
én most még nem látom ebben a fuvarozásban az egymillás fizetéseket de ezért ez egy kicsit összetettebb mint ahogy te ezt leírod. Sokféle sofőr szakma van(kezeit széttáró) 1-2-be volt alkalmam belelátni. Billencsesbe meg nemzetközibe. Nem egy leányálom egyik se(kezeit széttáró) Ekecs pumpás szakmáját nem ismerem. Annyi rémlik ők egy kicsit jobb fizetést kapnak az átlagtól. Ahogy sanya leírja az sem egy tál tejszínes szamóca(kezeit széttáró) Ekecsnek az a nagy szerencséje ő nagyon szereti csinálni(meghajlós) Lényegesen más úgy dolgozni, ha szereti valaki azt amit csinál(meghajlós) Ha nem szeretné akkor biztos nem csinálná lassan 40 éve(kezeit széttáró) Most egész pontosan azt sem tudom te mit csinálsz(gondolkodós) Mintha valami bútorokat gyártanátok meg raknátok össze esetleg szerelitek be helyszínre.(kezeit széttáró) Mert az nem betanult munka? Szakmunka és betanult (tanított) munka között az a különbség, hogy elméletileg az egyikhez több iskolát kell elvégezni(kezeit széttáró) Neked annyi a változás, hogy valószínű egyedi dolgokat gyárt le hozzá a gép a helyszínnek megfelelően. Összerakni meg kb. ugyan az(kezeit széttáró) Pont ugyanazok a szerszámok is kellenek hozzá. Értem én, hogy abból indulsz ki, hogy jogosítvány már szinte mindenhez kell vezetni meg mindenki tud(kezeit széttáró) De ilyen alapon a matematikus sem szakma hisz számolni is tudni kell mindenhez még egy bolti bevásárláshoz is, hogy van e annyi pénz a tarisznyába vagy a kártyán, hogy nem égek be a kassza előtt 😅 Ha meg szerinted a semmiért kapnak a sofőrök jó pénzt akkor el kell menni sofőrnek(meghajlós)
Én is annak tanultam, szakközépben, gyakorlaton voltam csak a Matávnál, de tök jó volt az árokban kötni az 1000x4-es kábelt 😁
Nekem a pálfordulása és a tagadása tetszik. A villanyos kocsi szar, neki nem jó. Aztán ahogy az asszony tud venni egyet a támogatással, máris jó a villanykocsi 😅
😅 Ebből te már nem tudsz kifürödni 😅 Béjemvé és elektromos autó(kezeit széttáró) Minden stimmel hiába is ágálsz ellene 😅
mamlasz egy orákulum(gondolkodós) Előre látta, hogy megfogja az isten lábát(meghajlós) Lehet az ilyen szihopatásak belelátnak a jövőbe(gondolkodós) Sajnos én ezért nem tudom azt se mit hoz a holnap(szomorú)
erény az még most is nézd meg vityáék mit raboltak a közösből 14 év alatt a nép meg még tapsikol is hozzá(kezeit széttáró)
Annyi lett a változás, hogy abban az időben amit sanya emleget lehetősége volt erre szinte mindenkinek. (kezeit széttáró) Most meg ez már úgy változott, hogy a kormányzó holdudvar privilégium lett. (kezeit széttáró) A népet kihagyják a jóból(szomorú)
Én meg sokat ismerek aki hétfő-péntek megy, minden hétvégén itthon van.
Ne szépítsük már hogy milyen borzasztóan nehéz munka és meg sem fizetik őket, mert ez nem igaz!
😅 én is azt mondom, hogy igaz lehet a cikk(kezeit széttáró) Egyébként egy szihopatás az tudja magáról, hogy az? 😅