Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt még nem is mondtad, hogy telefon szerelő voltál(gondolkodós) Matávnál dolgoztál? Gondolom akkor még nem nagyon voltak a országban mobil szolgáltatók(gondolkodós) Amikor én lettem szakközepes akkor volt egy osztálytársam akinek az apja tsz elnök volt annak már volt ilyen vállon hordozható aktatáska ami ilyen kezdetleges kiépített hálózat nélküli telefon volt én nem is nagyon értettem ezt akkor az viszont rémlik, hogy az ára az vetekedett egy lakásnak az árával(szemeit körbeforgató)
Így van, még kevesebbet a senkiháziaknak hisz még így is túl sokan vannak.1 millát meg melyik kap? Én olyat nem ismerek illetve 1 fiatal 4 gyerekessel beszéltem aki belga-angol vonalon van és 3 havonta jár haza, az tényleg 1 millát mondott, de akárhol voltam az utóbbi 6 évben 350-400 az otthonalvós elfogadható munkaidőben (napi 10 óra) bár éjjel-nappal-hétvége és 500-700 a hetelős. Lehet kipróbálni ha akkora királyság. 😁
Te mégiscsak alátámasztod......
De mamlasz ugyanezt a brit tudósok is simán megállapíthatnák szóval igaz a cikk 😅
mindent is(szemeit körbeforgató)
Szerinted többet kellene keressenek szerintem meg nem érdemlik meg a fizetésüket. Jóformán betanított munkások akik egyetlen dolgot kell csináljanak, vezessenek. Semmihez sem értenek, nincs logikájuk, nem tudnak megoldani semmit. Mindezt közel 1milláért… hagyjuk már.
Hát igen egy blikk szintű cikk pufogtat valami sztereotípiát, és az erre fogékonyak meg egyből ráugranak hogy ugye hogy ugye 😁
Nem szerencse,egy jó befektetés.
Hát igen, akkor a közösből lopni szinte erény volt, pedig ugyanúgy a többi nyomorult fizette meg mint most 😁
Látod,most is pont úgy viselkedsz.Illik rád.
Szerencse? mi volt ebben a szerencse? egy telefonszerelő fiú meg egy másodikos egyetemista lány találkozott, mindkettő csóró, de hát te ezt úgy se érted meg, anyuci nyomorult pici fia, akinek alá raktak mindent.
Pont akkor a faxság volt a cikk, mint ami úgy kezdődik hogy "brit tudósok megállapították" az ilyet csak te meg a hülye tűzoltó haverod hiszi el 😆
szegény mamlasz(szemeit körbeforgató) Minden stimmel 😅
Fogalmam sincs,én,eddig jutottam.....
"A tanulmány során nem csak az derült ki, a legtöbb pszichopatikus vonásokkal rendelkező ember BMW-t vezet, az is, hogy a túlnyomó többségük elektromos autót választ"
Csak a válságok alatt szokott elég sofőr lenni amőgy még a szociban is hiány volt a legtöbb helyen csak ahol kimagaslóan lehetett lopni oda volt a kihalásos rendszer.
Meg kéne fizetni, azért ez egy alja munka és csak akkor csinálja valaki ha már végképp nincs más választása. Ma egy targoncás fix műszakban annyit vagy többet keres mint egy sofőr akinek nincs munkaideje hanem kezd és végez amikor sikerül és ritka ha 8 órában ez megvan, inkább 12-15 és a többség még a fülkében is héderel, nem egy szívderítő dolog.
Kérdés mit neveztek akkor feketének és mit ma, akkoriban természetes jövedelempótlásnak hívták és hülyének aki nem csinálta, ma böri járna azért amit akkor az ország 3/4-e művelt. 😄
azért nincs mert azt látom nem akar senki már dolgozni(kezeit széttáró) Pedig mindenki a nejéből sem élhet meg(kezeit széttáró)
hát a te pályafutásodnál azért léptékekkel jobb neked csak egy szerencse kellett az életedbe, hogy jól nősülj 😂
baxd ki te is a lóvét az asztalra mint pocsecs komád 😂
nem legfeljebb te vagy a csóró(kezeit széttáró) Ha pénzt is keresnél nem érdekelnének az árak 😅
Nem értem azokat az embereket akik mindent is vennének de forintjuk sincs(gondolkodós) Miért nem veszel fel hitelt a kofidisztől?
jól mondod 90-ben. Közben eltelt lassan 40 év 😅
amilyen hülye vagy fogtad is gondolom 😂
gyilkosok (szemeit körbeforgató)
a bmw-t azt én is 😅 de felsorolt 8 szín kb. fedi az összes alapszínt 😆
Piros tűzoltó autó nincs benne a cikkben? nem olvastam végig(kezeit széttáró)