Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És akkor Zoli szerint csak egy fék nélküli Suzuki 500-ra futotta ! 🤣
És akkor nem beszéltem arról , hogy az 500-as Suzuki hagyján , de a harmadik nyugati motorom drágább volt mint a lakásom Székesfehérváron ! 94-be pedig beültem egy V8-as 5literesbe ! 😉
Bár lett volna. Nekem akkor ETZ 250 volt ✌️
Ahol csak a 4wd megy el , ott a 2wd sose fog, azért annyi a terepjáró, amennyi. Aki csak azzal boldogul, az megveszi drágán is. Te is szívod a fogad, de megveszed majd, ha eleged lesz , hogy elakadsz a sárban.
Neked is volt Suzuki GS500 four ?
Gazdag ? Nem panaszkodtam , inkább panaszkodás helyett is dolgoztam , rengeteget ! A székesfehérvári ALBA RÉGIA-nál mixer-betonpumpa váltva ! 1988-tól ! De látod , Zoli32 szerint egy szar fékkel rendelkező 500-as Suzukira futotta csak ! 😉
Az enyém 88as kiadás volt. 92-ben került hozzám 21000 km-rel. Akkor nagyon király motor volt, persze a mostaniakkal nem lehet összehasonlítani.
Az a nyolc kb. akkora, mint a négy, amit nem két részletben terveztek a féknyeregbe...
Akkor te gazdag gyerek lehettél, mert 89-ben még nem volt mindenkinek sor4 japó motorja... 88-ban adtam el az ETZ-t, és akkor még az is menő volt 😃
Ez embere válogatja. Az egyikkel lehet, a másikkal meg nem. Akit nem szorít a költségvetés, azt nem fogod tudni kényszeríteni zárcsökkentésre. Mondjuk aki munkába járóst akar, annak jó eséllyel nem kell három doboz.
Meg akinek sportkipu, az is lealkudja. Én is lealkudtam, visszarakta a gyárit az eladó, mindenki örült. Ő, mert amennyit engedett, legalább annyiért el tudta adni ha nem többért, én is, mert nem kellett pénzt kiadnom olyanért, amire nincs szükségem.
Használt bowden mondjuk ingyen sem kellene, de ezek szerint van, akinek valamennyit mégis.
Az biztos , hogy fel voltunk málházva , és 2 hétig másztuk a hegyeket , lementünk Nápolyig ! Nem hiszem hogy annyira szar lett volna rajta a fék ! Nyilván nem hasonlítanám a mostani vasamon lévő radiális fékekhez , ahol 8 dugattyú 8 fékbetéttel ragasztja az elsőkereket az aszfaltra ! 😉
😂
az ilyen dolgokat mindig le kell szedni
pl nekem alkudtak 50 ezret a ktm motorból, pedig megegyeztünk nincs alku
de annyira erősködtek hogy alkudni akarnak
hát legyen de nem adtam hozzá semmit, az itt maradt kacatokból kiárultam 150 ezret, és még el sem kelt minden cucc, még kb 30 ezernyi új alkatrész van valahol a dobozban
vicces hogy még a használt bowdeneket is eladtam, amiket vétel után lecseréltem
mondom hogy buzi
a sok recska miatt nincs erő a kezeiben aztán persze hogy szar a fék, mert nem tudja behúzni
Újat akar helyette, de minél kevesebbet költeni a különbségre.
És az egyik viszi magával a másikat, amikor felrakja a hirdetést, megnézi, hogy a többi hasonló mennyiért megy és oda lövi be a sajátját is.
A konkrét példányra a gazdija rakott dobozokat, konzolokat (azt mondjuk tényleg baszott drágán mérik, ezt tényleg nem értem), meg plexit, nem is akármilyent, és így már szinte ingyé' is van a járgány.
Szóval szerinted egy szar fékkel rendelkező motorra felraktam 3 dobozt , sátort , gumimatracokat , feleséget , aztán 2 hétig koptattam Olaszországot a hegyeivel együtt ! És akkor ügy fékeztem mint a Flinston család ? Szerinted !
ezekkel is úgy jártunk mint a szimókkal
túl sok felesleges pénz van a zsebekben és mindenki megőrült és nagy pénzeket kér a szarjaiért
terepjáró úgyben is ez a helyzet, a 30 éves szarokért sokszor 2 milla felett kérnek és se nem szépek se nem jók
Meg vannak huzatva az emberek.
20 eves dl 650,majd 90e km-el.
1,38 millioert?
Total KO.
A legolcsobb 900e,163 ezer km-el.
Itt mindenki hulye?

https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/dl_650/suzuki_dl_650_turaenduro-20369573#sid=38eda367-1cae-48b9-87ce-1280502fdc99
Legalabb valami johoz,mer az nem ilyen.
Te ember ! Az egy 1978-as motor volt ! Milyen mai fékhez akarod hasonlítani ?! 😏
Hat ha neked eleg,akkor megnyugodtam.
buzik ezek, aztán nincs a kezükbe vér 😂
de amúgy tényleg
van egy ásványvizes cég aki kupakot cserélt a mentes vízen mert panaszkodtak hogy nem tudják letekerni
a bubis vízen maradt a régi kupak, mert ugye a buzik nem isznak bubis vizet
Miért ne lett volna rajta fék ? Semmi gondom nem volt vele !
Ja,azon csak fek nem volt max egy szekerfeken kivul.
Elhiszem , hogy a 2 hengeres esetleg kotla , nekem nem volt , de mentem olyannal is , az enyém viszont egy 1978-as four , azaz négyhengeres 500 E volt ! 😉