Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😅 Hát ja. Azért akar a 3 motorja mellé venni 4-iket, másfél millerért hogy 3-4 literrel bejárhasson dolgozni(fejét fogó) Ennél többet tud egy robogó ami meg már van 😅 Inkább eladná az összeset tenne hozzá egy keveset azt venne az árából egy normálisabb biciklit (kezeit széttáró) Legalább egy kicsit kerózna az meg egészséges(meghajlós)
Igen az előző hozzászólásodban 😂
" igyekszem felmérni azt, hogy mit nem tudok megváltoztatni, arra egy percet sem fogok áldozni az életemből"
Ugye.
Leesett , nagynehezen ! CTK 😂
A RENDSZÁM!!!
akkor már inkább egy 2t wartburg kombi
az a gond hogy az őstermelők meg a vadászok szétugrálják a parton az utat, és lesz jó sok különböző mélységű nyom
ha egy ilyenbe belemegy az ember akkor vége van mert felakad az alja, ha nincs lendület akkor ott a buli vége
tudnék venni újrafutózott terepgumit nem is túl drágán de attól még az alja fennakad
ezek a fajták azért rúgnák a sarat: https://gumipark.hu/detail/175...
Úszó nyereg, 1 dugattyú per tárcsa. Nem volt acélos, de akkoriban ez ment. A 35-ös villa is vicces mai szemmel.
Úgy hogy ha valaki mixer vagy betonpumpás ambiciót érez magában , hozzánk jöhet , van technika , válogathat ! 😉
Viszont ma meg sofőr nincs !
1989-ben mikor betonpumpás lettem , még csak pár db pumpa volt az egész országban ! Ma , csak az én főnökömnek van vagy 10db a 20 mixer mellett ! 😉
És ez így igaz ! Fekete sem kellett hozzá ! 😉
Sajnos most nem tudok annyit dolgozni , mint amennyit szeretnék , annyira visszaesett az építőipar ! Azért éhezni sem fogok , ezért borult fel ma a Dezső nevű 250kg-os malac ! 🙂
Zaporozsec, régi skodák meglepően jól bírták a sarat-havat. Vegyél olyat oszt nem lesz elakadás. 😁
Akkoriban egy "ügyes" sofőr szétkereshette a fekete dologgal az agyát, billencs, pumpa, szemetesek és tsai.-hoz kihalásos alapon lehetett bekerülni.
nem akadok el a sárban mert el sem megyek pecázni ha nagy a sár
de ha elindulok akkor végigviszem a pályát, meg is látszik az astrán, mert szét van verve az alja rendesen, mert ha nincs 4wd akkor csak a lendület visz ki a szarból
szerintem inkább ott a hiba hogy nem sok új(újabb) terepjáró van ami tényleg terepre készült
akkor az a vadász vegyen 6x6-ost! am aki zsírhülye, az a rába steigerrel is képes elakadni
Annak nem igen lehetett húzni ! De hálás kis vas volt ! 😇
Mondjuk ha nem huzod neki jo lehet.
Meg a GS500 szar fékkel ! 😅
Nekem vadász ismerősöm mindig azt mondta, az a baj a 4wd-vel, hogy az elhagyatottabb helyen akad el! 🤣
Nagyrészben ! 🤣
A feherzokni-makkoscipo volt akkor a divat?
88 óta ülsz betonpumpán? Azért ez nem egy fordulatokban gazdag, kalandos pályafutás...
Megkerestem mi is a a bánat amit írtál ?! Nem , annak a klubnak nem voltam tagja ! Bár tudtam volna választani onnan is , de egy ilyen autóval sem volt nagy gond a suna válogatás ! 🤫
Óóóóóó, baszod, te már akkor tagja voltál a Cronos Társkereső Klub-nak?

:-D