Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is valójában a 3.5 ös kampó miatt járok ezekkel, terepre ritkán megyek és arra jobb a 300exc
én azért voltam úgy hogy kb tökmindegy mekkora a motor
lehet 6ezres v8 is olyan kevés km menne bele hogy szinte mindegy a fogyasztás
persze átírásnál azért szívnám a fogam 😂 tuti lenne 200 körül az átírás
Mondjuk 70km-re vetítve az csak 14 liter 😁
ha bekapcsolod az elejét és még le is felezed, biztos megvan a huszas
Akkor mennyi terepen?
szerintem a gumitól is függ ezen full utcai gumi van, felteszi a félterepes gumit lehet 14 lesz belőle
szeged oda vissza kb 230km állítólag teli volt tankolva mindkét esetben
aztán nekem mindegy hogy 10 vagy 15, nekünk már a wartburg 15felett evett földutakon
Nem,azt mondtam hogy nem mundegyik.Pontosabban,nem törvényszerű.
am mindegy, legyen 10liter szerinte, csak magának hazudik. 2,5 -3.0 köbcenti közt 4x4-gyel sehogysem jön össze a 10-12L még ha az összkerék ki van kapcsolva se, mondom ezt úgy, hogy hajtok pajero 2.8-at pajero 3.2- t ,defender 2.5-öt és y61 patrolt
biztos hogy nem
Aszonda blődi nem rohadnak.Szoval nem.
ha 0 lenne a fogyasztás akkor se mennék többre vele mint az opellal, amibe idén kb 70km hajtottam bele
igaz ha kezdődik a szezon megyek vele 50-60 km minden héten
amúgy egy 4 matic alhambra nem lenne rossz, kicsit kompromisszumos de jobb gumikkal megoldanám a kijárást csak az újabbak 3.5 milla felettiek a régi típusok meg kivétel nélkül mind rohadnak
3.5-4 millát nem nem ér meg +20nap peca egy évben
Több érvem nincs, ha nem hát nem 🤣
van egy terracan pár faluval odébb, majdnem megnéztük, az ügyfélkapu szerint 2004 óta 15 gazdája volt már
azért ez a 15 meglehetősen sok, az állam kurva sokat keresett evvel a kocsival annyi átírása volt már
15 átírás felett simán elengedhetnék az illetéket.....
Nem gondolom , hogy egy négykerekűnek a fogyasztását számolgatnák ! Ahogy a motor fogyasztása is érdektelen ! Szerintem !
pont ez a lényeg hogy az őszi szezon mindig el van baszva, idén legalább 5 hétvége elúszott a sár miatt, utolsó héten már olyan lendületesen közlekedtem hogy már atól tartottam hogy lefejelem néha a kormányt
de idén még az astra lesz használva, ha ismét lesz őszi traktorozás akkor meglesz a kocsi másik fele is
10 körül megáll ha villany autós stílusban nyomja, kicsit dinamikusabban inkább 12
persze ez aszfalton volt tesztelve szeged oda-vissza távon 2x is
megy kb évente 6-7 ezret szerintem nem bassza a földhöz az a +300 liter gázolaj a régi kocsijához képest
aztán majd a 14L-es fogyasztás nem fog tetszeni neki
Az enyém félár ehhez képest, ráadásul az opel 4 kerék nélkül is elmegy, hisz az asztmával is kijutottál eddig is 😁 Na meg a márkahűség az smafu? 🤣
Az egy jó kocsi , van ABS,ASR,EBS 7személy ! 😏
Ettől fél a barátom is , de gondot nem szeretne venni , az van mindíg pénz nélkül is ! 🙃
az a helyzet hogy 3 milla alatt kb csak foshalom van 4wd téren
ismerős múlt héten nézelődött 2 napig mire talált egy nissan pathfindert 3.4 milláért amit el mert hozni
Minek? Sok gyári sincs és birja
Majd azt mondod, hogy en is rokon vagyok.
Neked is tehenészeted lett ? 😂
az nem kimondottan terepgép
de ha beleteszel négykerékmeghajtást meg némi emelést akkor megbeszélhetjük