Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tettem volna valaha is erre utaló megjegyzést?
De az többnyire nem.az olcso vágott matricák.
hát ilyen alapon ide se írogatnál itt senkit nem fox tudni megváltoztatni az tuti 😂
Sült vér nem kell, a kövesztőből kilopott szálkás hús és a friss, sült máj foGhagymával bőségesen megfelelő lesz a kivételes naphoz.
Ja, és hát a nap fénypontja, a bűrkeeeeee!
170 vagy 710 nem is nagyon van különbség legfeljebb a sorrend ami bibis(kezeit széttáró)
Igen,az ininek ez a vesszőparipája,hogy mind rohad.Erre írom mindig hogy ez baromság,simán találni belőle jót.Persze van sok lelakott is,de nagy a választék,van miből válogatni.
Ezért kell olyat venni ami lakkozható.
nekem meg csülköspacalt hozott az imént(gondolkodós) Már ettem is belőle megérte azt a néhány kör pálinkát cserébe 😅
Ez lett volna a tippem.
minek? Nem joghurt lesz reggelire salátával abonett kenyérrel, hanem sült vér parasztkenyérrel erőspaprikával 😅
na az már legalább nem sezlonyrugó(meghajlós) a kisebbik zsírosbödönt megtöltve küld el fénypostával(meghajlós) El ne baxsztok a töpörtyű sütést nem szeretem a keserű zsírt(ujjával nemet mutató)
abonyi állatkertbe láttunk ilyeneket ez a világ legnagyobb rágcsálója(kezeit széttáró) Még jó, hogy viszik hetente a kukát tőlünk így nem szaporodtak el a környéken(meghajlós)
na tessék megint majmol engem 😂
teli van baxva mindenféle kacattal, hol van itt meg a 2 méter sík hely a kövér disznónak?
Mindenkinek olyan bonyolult az élete, ahogyan azt magának alakítja, vagy ahogyan MEGÉLI azt. Mindenkire vonatkozik, még rám is.
Én pl. igyekszem felmérni azt, hogy mit nem tudok megváltoztatni, arra egy percet sem fogok áldozni az életemből, nem foglalkozom azzal.
Ezért nem izgat az atomháború, meg az éhező afrikaiak sem.
engem ebben annyi zavar, hogy ő letíltott. Ez eddig oké az ő döntése./ Bár ezzel szerintem sokat vesztett 😅/ Aztán még is olvasgat ilyen-olyan úton ez sem zavar(kezeit széttáró)Az zavar, hogy véleményezget meg dumál rólam amikor nekem meg nincs meg rá a lehetőségem, hogy viszont válaszoljak.(kezeit széttáró) Pedig ilyen még a parlamentben is van amikor a házelnök megadja rá az egyperceset 😅 (kezeit széttáró) Bár mondjuk mostanában szerencséjére nem volt ilyen (szemeit körbeforgató)
Elektromos autó régen volt téma. Mondjuk nem is tudom hogy mernek ott Vegas környékén elindulni a sivatagban mert ott 100-kmeken keresztül semmi nincs, könnyű kinyiffanni ha kifogy a gempa 🙈😁

https://www.facebook.com/share/r/krk4ivNdHqosgBCJ/
a lidülös ár jobbnak tűnik(gondolkodós)
Azt ki kell próbálni. Annyi bizonyos, hogy a legtöbb nyomtatottat kiszívja a nap. Ha anyagában színezett fóliából felirat készül, azt nem. Pláne, ha van rajta lakk. Ez az ára annak, ha valaki nem akarja a drága gyári matricakészletet megvenni.
Inimeg hogy mind.
Azzal.meg az lesz.a gond hogy a lakkot nem birja majd és felmarodik aztán kezdheted elölröl
Igen, de az nem AZ a matrica, amit itthon kis pénzért nyomtatsz és kivágatsz.
a pajeróval az a baj nem lehet kihozni belőle 2 méter belteret, szomszédnak volt aztán méregettük, 180 volt a maximum
a terracan is csak 1.5 méteres a sík felület hátul, de ha előre van az ülés húzva már 2 méter feletti a hely aztán csak egy félig felfújt fitnesz labda kell az ülés mögé és mehet is rá a szivacs
ezt az astra is elbírná
egyszer hoztam haza vele 1.5 köbméter sódert, mondjuk 3. fölé nem kellett váltani, nézegettem erősen mikor kezd a víz forrni de kitartott hazáig
szegény astra már kapott eleget az élettől, egyszer 710kg térkövet hoztunk haza pest alól, haver anyja olyan faszán kiszámolta hogy 170 kiló lesz hogy elmentünk futó nélkül érte