Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mégegyszer leírom,az üvegfólia megy nedvesen.Az előbb belinkelt videó is remekül szemlélteti hogy hogy kell felmatricázni.
Sztem nem egyre gondolunk
Ja, nem karosszéria elemek telibe foliázása egyszinüre. Azt valoban nem szokták nedvesen
Az ablak fóliát igen,de ez autófólia teljesen másképpen működik.Az nyomásra ragad.
Kb ennyi az egész....
Száraz,por és zsírmentes felület kell
http://youtu.be/OxcuPM0L4eQ?feature=shared
Nem hülyeség, még a foliások is nedvesen rakják fel a nagyobbakat vagy ha vonalhoz kell menni.
Ez hülyeség,matricát szárazon rakunk fel,kivéve ablak fóliát.
Mivel látom az elözményt, igy ha nem.egyértelmü vmi rákattint az ember. De pl pipi szavait eddig se ittam söt amit lehetett ignoráltam csak hát ö azt szereti ha zsonganak körülötte. Az meg ha egy rétesrészta mérteü hsz folyamatba beleirok aztán azt gondolja vele foglalkozok az megint a komplexusaira vezethetö vissza.
Neki ettöl teljes az élete.
el kellett ma mennem kecskemétre mivel kurvára ráértem nézegettem a kocsikat aztán a hyundai terracan egész jó kompromisszumnak tűnik
persze trágyadomb mind de a csatorna partra jó lesz az
2 milla körül nagy csodákra nem kell számítani
Köszi, cserébe en meg találtam pecaautót, ennél szarabbal kár is elindulni 🤣

https://totalcar.hu/magazin/hi...
Nem biztos hogy ezzel előrébb lenne... azt gondolom tudod hogy a komoly vakológépek nem levegővel dolgoznak hanem magát a vakolatot nyomják.
Rákattintottam ini előzményére hogy lássam ki az az új ember aki egy robogó féket légtelenít... és aztán láttam hogy a fórum esze 😄 innentől mindenki azt gondol amit akar, pont leszarom
Engem nem zavar, az sem ha beszólogat. Csak ne mondja ezt és teszi azt.
Pláne ne egy egykori betárcsázós internet viszonteladó.
itt a fasza vakoló kompresszor
kicsi alku és már az ára sem lesz vészes
nálam ue a helyzet kawával. issza a hozzászólásaimat a tiltása ellenére 😂
Csináltam már.pár.darabot, igy. Ablaktisztito is jo. Van hozzá lehuzo de egy bankkártya is jo
Megint leírom, ha a blokkot összeraktad, ez sokkal egyszerűbb.
Minden nagyobb városban van autó-motor-kirakat dekorációval foglalkozó cég több is. Fel is rakják neked garanciával.
Én lehúzom kis részen az alját, levágom, azt eltartva a nem tapadó részt a helyére igazítom, ha az a helyén, akkor leragasztom a levágott hordozójú részt, és az már ezután ugye fix pozíciót ad, és csak rásimítom a maradékot.
Nagyon-nagyon ívesnél minden problémás, ezt be kell vallanom, de egy Honda felirat a tankra szerintem még a teljesen jól kezelhető problémák közé gondolom.
Na,már itt csúszik a dolog,semmiféle vizezés nincsen,ezek a fóliák nyomásra ragadnak,tiszta,száraz felületre.Ez nem üveg fólia.
Jaja, jutyubos videjokon minden pofonegyszerű,aztán meg egy gyűrött labdaként végzi a szemétben. 😆
Az ilyen nagy, domború idomra valót mindenképp. Enyhén szappanos vízzel nedves felületre, hogy tudd simítani, mozgatni, s amikor a helyén van, pl. egy gumiélű v lágy műanyaggal kitolod alóla a vizet közepétől kifelé haladva. Legalábbis így rémlik.
Szárazon is mennie kell egy ügyes kezűnek szerintem. A gyári videókon - igaz, ott több ezres gyakorlat van a matricás gépsoron levő embernek - szemre teszi fel a rabszolga.
Az nem nehéz. Vizes felületre kell és tudod igazitani
Csak kiindulási alapul, egy állami intézményes pajzs címer méretű színes matrica nyomtatása olyan 5 ezer környékén van bruttóban.
Vagy legyen 6 ezer, mert asszem 7-8 között volt nálunk a műanyag lemezzel együtt. Bruttóban.