Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hátha nem basz át ! Véletlen ! 🤣
Tehenészetbe kellene silót cibálni , meg néha közútra is kimerészkedni ! 😉
Ne akarj ismerőstől bármit venni, átbaszódsz és még reklamálni sem tudsz anélkül, hogy a haverság odalenne. 😆
Műltkor utaztunk 400km-t , megnézni egy Fronterat ! Nincs valakinek eladó négykerékhajtású edénye ? 😏
Nekem lehet lesz egy fasza Zafira eladó 1,5M körül 🤣🤣🤣
ha süt a nap akkor pörög a fagyigép, alacsonyan kell tartani a árakat 😂
a felnivel még ráérünk mert a kocsi vételtől még legaláb egy évnyire állok
Mi is csak meghívott egyszerű városi pórnép leszünk ! 😉
Szomszéd most hozott át vagy 5kg hurkát-kolbászt, nem is tudtuk, hogy vágnak, de örülünk és most sülnek a holmik. 🐷 😁
Ó... disznóölés! Nem mehetnék én is?
Ezért írtam, hogy reggel időben mennék mert ha egész éjjel folyamatosan megállás nélkül csinálod és a család még alszik ezért nem tudja elpusztítani akkor jut még nekem is 10-15kg, kijön belőle a terracan 1-2 felnije tehát megéri. 😁
Ez még szerintem nem annyira íves, hogy probléma legyen. Az meg, hogy jó, mindig az idő dönti el. Az biztos, hogy én matrica után lakkoznám a festést.
Ez mondjuk nem gyár...

http://youtu.be/nDgBa0vbHXY

Vagy itt 16:15-nél:

http://youtu.be/rhnRBBTyG3k
kis mennyiségek készülnek meg is esszük hárman kb 10 perc alatt 😁
szerintem simán tartható az 500 forintos cukrászdai ár, de pontos számítások nem készültek

a puncs nem akar még igazán összejönni, pedig már 30ezres rumból pakoltam bele amit kíván
fasza az íze de nem a cukrászdai íz még, lehet ott az aroma jobban kiadja az ízt
Fagyit reggel 5-kor ? Teát ,sült vért ! Mi holnap feldöntünk 1 vagy 2 malacot , kb 200kg-osak ! 😉
Van amihez van van amihez nincs. A zzr1100-ra vettem anno gyári matricákat aranyáron, azon leméregettem az alhelyezési pontokat távolságokat még festés elött az eredetin. Na ott meg se.fordult a fejemben.hogy szárazon rakjam fel, darabja volt a nagy matricáknak oldalra 2006-ban huszezer. Ha elbaszom nem olcso mulatság.
A Zoli sportmotorra akarja a diszmatricakat feltenni, amit mi tettunk fel anno, az is 3-4 tenyernyi szines lofutty volt (teljesen ilyen KLE).
Nem allitom, hogy jol tudom vagy hogy jol csinaltuk.
Mennyiért adod gombócát holnap reggel 5-kor? 🤔
én egy csomó videót láttam ahol sablonnal tették fel a feliratokat
mindig valami fix pontra volt illesztve, pl sarok vagy ilyesmi aztán mentek a betűk
itt - gondolom - kis feliratokról van szó, márkajelzésről, típusjelzésről.
Ha a tank két oldalán a Honda felirat el van tolódva az elméleti felezővonaltól valamelyik irányba mondjuk 1-2-3-4 mm-el, a kutya sem veszi észre. Ha valami gyárban készült videót nézek, a típusjelzést sem sablonnal rakják fel. Mondjuk az igaz, ennyi gyakorlattal a sablon a rabszolga szemében van, mint a kőművesében a vízmérték és a centi, az autószerelő kezében meg a nyomatékkulcs.
Bevallottan nem ertek hozza, egyszer csinaltam ilyet vagy husz eve. Anno nekem is igy mutatta a mandro - hogy hamarabb vegezzen, o simogatta az egyik felet, en a masikat.
De ha nem igy kell, akkor nem igy kell :)
sanyinak igazat adok hogy a cukrászdai fagyi mind szar, csak van ami kevésbé szar

beszereztem egy fagyigépet és csinálom a jobbnál jobb teszteket
igazándiból nem olcsóbb mint a cukrászdai, de ebben nem pálmazsír meg mindenféle ízfokozók vannak
csináltunk egy keverést növényi habból hát a végét a kutya ette meg, az az igazi szájpadlásra tapadó érzés mint az olcsó fagyiknál
amúgy tudtátok hogy a vanilía milyen geci drága? egy kis picsa rúd többezet forint, igaz kijön belőle a 2 liter fagyi
Ezt mondtam, hogy egy részéről le kell húzni és vágni az alsó fóliát, miután be van állítva a matrica, után az már a helyén tartja az egészet.
Na,ezt nezzetek. 😆

http://youtu.be/8Pj-YEQbojk?si=GBRPdoRXWIBuoxlc
Jó, nekem meg nem.egy autom reklámfoliázták. Mind nedvesen basztatta hogy ne legyen buborékos és egyenesen álljon.
láttam már olyat is hogy nedvesen tették fel, én szárazon tettem fel anno az opel tetejére, azért nem egyszerű feladat
a legdurvább az hogy egy kibaszott porszem is meglátszik, asszonynak alákerült egy hajszála olyan volt mintha egy kígyó tekeregne a tetőn, alig bírtam leszedni a fóliáról
kisebb idomokat pl motor, tök egyszerű, kell egy hőlégfúvó és remekül lehet az íveket is megcsinálni, ha buborék lesz meg kell szúrni tűvel és megmelegíteni, utána észre sem venni