Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ez eldőlt 😁
hát nem tudom 😅
igen. A kémény is adott. Eredendően ezt vegyessel fűtötték csak kibaxtam belőle azt a rég xart. Elvitték a cigányok 😅
ez nagyon fasza(gondolkodós) Ugyanez gipszből formában 4,16 másodperc alatt kész 😅 azt lehet annyiba sem kerül mind a vidiben felhasznált csemperagasztó 😅
Eleinte alkalmazottként bele lehetne jönni és utána magánzósodni némi elvitt ügyfélkörrel.
jó de az első fröcskölő alapvakolat után 1 nap száradás utána jön a többi. Így egy nap alatt nem lett kész.(kezeit széttáró) Nálam a kőmírges srác aki dolgozik pikk-pakk megcsinálja a vakolást de a száradási kivárást ő sem tudja meghágni(kezeit széttáró) Múltkor adtam neki egy 18*3 métert ez két délután volt, hogy még az anyagot is ő keverte (kezeit széttáró)
köszönjük(meghajlós) 😅
én az vízzel is gyakorolgattam már nem megy(szégyenlős)
aki jól tud kicsapni az meg csinálja gépi minőségben anyag pocsékolás nélkül(kezeit széttáró)
2 órát gyakoroltam ősszel is az istenért nem áll a kezemre. Egyszerűen nem tudok kicsapni pedig nem látok semmi extra mozdulatot benne(kezeit széttáró)
Hamarabb is leküzdheted ezek a maximumok. De jelenléti képzés nincs már plusz. a vizsgán meg is lehet bukni😃
Plusz a szerszámok. Nyitásnak 2.5-3 milliot szánj rá, ha.meg jobban el.akarsz merülni benne ez csak a beugro, lehet duplázni.de akár triplázni. Egy normálisabb lefejtö nincs ötszáz alatt de ami jo az a duplája
A klímas képzés 8 kiló az alap, azután kell még egy másik, meg külön F gáz vizsga, ezért úgy döntöttem most ez nem fér bele, pedig jó lett volna.
Engem viszont érdekelne csak bele kéne világosodni.
A lidlnél is küzdenek vele

A gépjármüklimát kivették a jogosultságokbol de a potkocsikat bennehagyták
Hááát nem kevés idő, inkább a régi verziót választom ha még lehet jövőre, eddig mindig megvolt 1 délelőttből és másnapi vizsgából. 😒
múltkor kértem kölcsön a szomszédtól a vízcsöveket nyomás próbáztam vele. Kb. fél órát használtam ez idő alatt nem volt vele semmi baj 😅
de fekete csavarbehajtót ne vegyél a parkszájdtól az 5 munkáig szavatol csak azt utána mehetsz te is virrasztani 😅
Sokat járok hűtős pótkocsi javítókhoz, nem tűnik túl bonyolult melónak szerintem betanítottak vagy legfeljebb okj-sok lehetnek a melósok viszont igen keresettek és mindig tele vannak melóval ha kiszállnak az meg kánaán, ilíyesmin nem agyalnál? Neked simán menne és fix nappali munkaidő hétvége nélkül, biztos veszprém környékén is van ilyen cég.
Na.beneveztem erre a nyamvadt gki képzésre, tiszta hülyeség az egész, 90 nap alatt max 90 orát lehet a számitogéppel baszkodni online, aztán háromszor 50 perc szimulátor videojáték ha le nem fordul az ember a székröl. Megbukni sehol nem lehet de végig.kell tolni
😅
ződ gomb felfelé piros gomb lefelé 😅
😂
édesapám 50 éves korára kapott egy levelet amiben megköszönték a hazájának tett erőfeszítéseit 😅 és egyben közölték vele, hogy többet már nem behívható és a hadkiegre ekkor és ekkor adja le a katonai felszerelését amiből addigra már csak egy üres málhazsák maradt 😅
Még abba az időben haza kellett vinni az egyéni felszerelést a fegyver kivételével. Ja meg főhadnagyból századossá léptették elő, persze nyílván századosként már nem funkcionált(kezeit széttáró)
Akkor valószínüleg van még előtted 1-2 ember a sorban és ha nem vállalják vagy nem válnak be akkor megkeresnek, nyáron jártam így, ugyanezzel a dumával engedtek el a 2. kihallgatásról és 1 hónap múlva hívtak, hogy én lettem a szerencsés én meg, hogy köszönöm szépen közben már megoldottam. 😁
édesapámat vagy 3-4 alakalommal hívták vissza katonai szolgálatra. Volt amikor 8 hónapos behívót kapott és a katedráról kellett mennie 😅
hát én pont itt voltam, hogy baxnák meg kis híján együtt szereltem a kopaszaimmal 😅