Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert lusta :))
Te is csak azt hiszed:) De azt látom unalmadban sok mindennel próbálkozol:)
Na az a másik hülye munka:) pont ezt a kettőt adtam ki szakembereknek mert hát mégiscsak jobban értenek hozzá és türelmük is van:)
Szerintem olyanra nincs igény. Aki felrakja a falat, az be is tudja vakolni, nem fogja kiadni alvállalkozónak ezt a részét a melónak.

http://youtu.be/EuMm2xVMGgs

Ebben több fantáziát látok, a szerszám/befektetése minimális, mondjuk nulla. Kérdés mekkora lenne ilyenre a kereslet. A cigányoknak, akik szeretik az ilyesmivel csicsázni a házukat, azoknak a triplájáért sem mennék dolgozni, még ha előre is fizetnének, akkor sem.
Egyébként az, én se tudom felcsapni a falra, minden más módon megoldom ah kell, de az nyilván sokkal lassabb. Meg annyira sürün nem is kell, a javitgatások meg mennek
Vállalhatsz csak vakolást is, megmondod hogy a többi óráról hiányoztál 🤣
A fater - kőműves - a garázsomat egy nap alatt kivakolta, én kevertem és hordtam, ő meg vakolt. A felület 60 m2, mínusz egy kis méretű ablak és egy ajtó. Közben persze állásmozgatás, ebéd, ilyesmi. És nem éjfélig. Azt körbecsapkodta serpenyővel az alapozó híg, cementes levet, utána vastagon a vakolatot, aztán lehúzta, simította, ahogy régen csinálták.
Annyiért még én is gyakorolnám, az a baj, hogy vakoló vállalkozó nincs csak kőműves, az meg annyit azért nem keres naponta.
meg vagyok rokkanva teljesen. meg amúgy is utálom az építőipart
Az jo lenne,te lennel a komuves azariah.
Munka kozben mekeghetnél.
Dőlne a lé.
Szerintem annyira tudnád mint felénk a helyi kőmíjeskelemenek nagyrésze akik még pénzt is képesek kérni a sziklagörgeteg simaságú "munkájukért" így megélnél belőle. 😄
Akkor a faszért nem mész el dolgozni valamit? 🤣 Ez a kibaszott vakolás is 5e/nm. Egy nap megkeresnél egy százast minimum. Én csinálnám ezt is ha olyan szinten tudnám az biztos, egy hét alatt megkeresném a magyarországi átlagbért 🤣
baszki itt egydül én értek mindenhez is
most már el kell kezdnem keményen inni hogy fogyjanak az agysejtek
Amúgy ma gletteltem, ezt is utálom 🙈🤣
Persze aztán meg vakoló inflenszer leszek Benny Hill stílusban 🤣
Megoldod,ügyes vagy,videozz. 😁
Ezen nincs is mit.Rosszúl emlékeztél ennyi,az utána lévő kapálózás már cinkesebb,de lényegen az sem változtat.
Akárhogy nézem, undorító egy meló ez a vakolás, jó nagy cumi lesz az biztos 🙈🤣
Még1x nem magyarázom el 😁 inkább abbahagyom - nyertél.
Bla bla bla,akkor most mi is szűnt meg 98-ban?Én csak próbálom kibogozni,mert hogy ezt írtad.És akkár hogy is csűröd csavarod,98-ban semmi nem történt.Pedig csak annyit kellett volna írnod hogy,ja igaz, rosszul emlékeztem,nem 98ban hanem 2004ben szűnt meg.
Meg se probalom. 😆
Hígabb a kompresszorozható anyag nyilván, azzal nem lehet egybe 3 centit - de ha annyi kell, akkor 2 rétegben is hamarabb van sztem, gyorsan húz.
Te ezt élvezed, hogy kiforgatod (vagy csak nem érted?) a másik mondanivalóját... meg kivéve kontexusból, mást jelent...
te: ...Aztán elvileg a szülő még volt katona
én: Elvileg se... te voltál? 98-ban már megszűnt. (igen, azért írtam 98-t, mert akkor lettél sorköteles)
te: Amúgy 2004ben szűnt meg. (ha szorosan vesszük, ez igaz)
én: Tudom de az utolsó időkben már rövidebb is volt, meg nem is volt annyira kötelező...
te: Tudod,de azért leírod hogy 98-ban megszűnt?Ajaj,már megint a ferdítés.
én: .. gyakorlatilag megszűnt, mert már nem volt kötelező, csak névleg (és belinkeltem, hogy negyede alá esett addigra a sorállomány, és csak azt vitték be, aki akart menni - ez már nem ÚGY volt kötelező, mint 10 évvel korábban nekem)

Azért veled kapcsolatban soxor eszembe jut a “Zuzuval társalogni olyan volt..." kezdetű idézet 😁 (ha nincs meg, keress rá 😁)
Kőműves képzés még nem volt itt....gondolom a legokosabbak ehhez is a legjobban értenek :))
jó de ez a kompresszoros rátesz kb 4-5mm réteget az ember meg 3 centit