Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ügyes a srác, halad - de azért ez gyorsabbnak tűnik... 😃
http://youtu.be/bNmVcTNU1pg;ab_channel=Mindenami%C3%A9p%C3%ADt%C5%91ipar
https://www.youtube.com/shorts...
ilyenem van, de ezzel csak vékonyat lehet szórni.
Ezzel megint a saját szavadat ütöd. Először azt írod 98ban megszűnt,majd azt hogy én 98ban lettem sorköteles.Mert végülis az ügy szempontjából mit is számít hogy én mikor lettem az?
itt kurva jól látszik a mozdulat ahogy dobja fel a falra
http://youtu.be/-Mg6CA6q9K0
én még azt is hallom hogy marosi homokkal készült
Lehet van olyan vakolólófasz amiben kisebb a fúvóka és kevesebb levegö is elég, a franc se tudja. De ekkora teljesítményű kompresszor 2x ennyi amúgy. De a videóban amit felraktam is hasonló géppel csinálják, meg homokszórni is kellene a plafont, azt sem hiszem hogy olcsóbban megcsinálnák.
Vakoláshoz tényleg lehet, hogy kevés.
Ez a lényeg, annyival a légkulcsot is bírja.
Ez jó, nekem is hasonló van 18 éve és ugyan 2X már hegeszteni a tartály alját mert kirohadt mivel basztam leengedni a kondenzvizet, de a motor/kompresszor mükszik, nyilván nem parkis, de hasonló kínai cucc, gumisgépet simán vitte és folyamatos fújásnál sem ment 6 alá a nyomás kerítésnek meg az elég. 😁
rá kell jönni a módszerre
ha csak simán rádobod akkor persze hogy leesik hiszen túl sok megy egy helyre
úgy képzeld el mint egy papír lapot amit az élével akarnád felragasztani a falra, persze hogy nem sikerül
meg kell csavarni amikor dobod a fal felé hogy lapjával érkezzen és ha a sűrűség jó alig elik le pár kis fecni
2000+ éve vakol az emberiség egyszerűbbnél egyszerűbb szerszámokkal, nem gondolnám hogy bénábbak vagyunk mint mondjuk az ókori görögök
Nekem is lesz tavaszra kábé 60 négyzetméter vakolni való lehet hogy csak ezért veszek egyet... jó lehet az még máskor is. Nekem levegőm van otthon amivel fölnyomja
Ugye hogy ugye? Na ezért kellene ez a cucc 🤣
Nekem ilyen feldobálásnál kb fele a földön végezte, úgy hogy ezt nem is erőltettem 😁
Felraktam úgy vassal mint a glettet, aztán elhúzni kartecsnivel, kicsit cigány de így legalább kész lett, sokat nem kellett csinálni
most láttatlanba azt mondom hogy gyorsabban feldobálom fánglival mint akárki avval a levegős izével
de max 2 vödörrel tesztelhetünk mert gyorsan fáradok
Nekem egy nagyobb kompresszor van, de a kutat az se szívesen vitte 😃
De nem a kompresszor lényeg hanem a nagy tartály, amíg tökölsz az elhúzással addig fel termeli
De.... meg ahhoz vakolni kell pár ezer négyzetmétert előtte 😄
De akkor egyik ilyen "háztartási" méretű sem. Tartalyt talán még mégis könnyebb ráaplikálni. Akkor ezek szerint kutat kompresszorozni se jó egy ilyen gyerekkompresszor 😁
Pénzkidobás lenne neki akkora kompresszor... csak nagy tartály kell és legfeljebb megvárja míg fel termel
Ezt is úgy mint a glettelést? Szakértő lennél belőle miközben fizetsz valakinek, hogy megcsinàlja ?
Ááááááááá............. 🤗
Youtube-on nagyon szépen dolgoznak vele ha magam csinálnám és sok vakolni való lenne én biztos vennék. Ha kőművest hívsz az sokkal drágább lesz. Persze így is tudni kell egy kicsit vakolni, ha még sosem csináltad, ne kísérletezz vele
Kőműves többszörösen drágább
A 98-at miattad írtam te szerencse nélküli, mert ha most 43 vagy, akkor lettél sorköteles
Rá van írva hogy szívó teljesítmény... magyarul csalnak a specifikációval
Hogy ez a gyerekkompresszor 400 litert szállítson 8 baron, az teljesen kizárt
Ez a szöges szintezés jó ötlet, köszi. Gondolkodtam is mivel lehetne mert a friss anyagba elég maceras beletenni a vízmértéket 😁
nekem kb fél napba tellett mire rájöttem hogy kell csavarni hogy "lapjával" érkezzen a falra a malter
előtte szögekkel ki lett szintezve a fal aztán egész jó lett
Mondjuk feloldott vályogtéglával is tapasztottam már csupasz kézzel, az kurva jól ment, ragad mint a szar, aztán csak simogatni kell 😁 Lehet ahhoz felesleges is ez a cucc