Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi van?Ez is csak egy bmw tulaj.
mióta kutya mamlasz? csak egy sznob béjemvés 😅
az mondjuk nem lenne sose de az ilyenek a második hét után szokták felvágni az ereiket takarodó után(meghajlós) és milyen jól teszik 😅
Csak a főnök lett volna szlovén, én itt nyomtam volna Pesten, de lehet befogadott volna 🤣
úristen
😅
Imádom ezeket a bullshiteket😃 mindenre van valami jól hangzó fontosnak tűnő szöveg😃
nekem is kéne az átadáshoz de szerintem nekem nem fog írni 😅
Az én klímáim olcsóbbak így nyilván kevesebbet esznek. 😁
Baszki,pedig jo lett volna szloven kapcsolat,ingyen szallas ha arra jarnek. 🤣
akár milyen szar a szigetelés hidd el, hogy még úgy is qrva sokat számít(kezeit széttáró) Gyerek az mi a faxt héderel otthon? Nem úgy volt, hogy pesten kivettetek neki egy pecót azt levált rólatok?
Hát ez van. Amit eddig megcsináltam egyedül a házban szerintem simán hoztam a béremet, szóval annyira nem bánom, legalább nyugi van egy kicsit. Úgy néz ki igen, az az utolsó infó, hogy legyek türelemmel, mert új év, újra jóvá kell hagyatni az anyacéggel a pozíciót 🙈 🤣
de mi a belmagasság egytíz 😅 légköbmétert mondjá má 😅
nekem ennyi pont elég(kezeit széttáró)
Kb. Ebben a munkában csak elfáradni lehet. Ha.meg többet megkeresel.gondolkodni se kéne rajta.
Szlovén meló uszott?
haver 4 klímával h-tarifával kb. 100-120 nm-en huszon párezret fizet havonta (kezeit széttáró)
Bár a klímák darabja 600 feletti ezres(gondolkodós)
A kéményt se felejtsd el a vegyesnek, de ez így jól hangzik. Ez ház akkor gondolom, lakásban tutira nincs ennyi mindennek hely.
h tarifát egyetlen klímára is adnak. Egyébként nem hülyeség amit írtál a lényeg az, hogy több lábon álljon egy ház fűtésügyileg(kezeit széttáró)
uh nagy vonalakban ilyesmit írtam én is 😅
én ezt a vidit megnéztem töménytelen hibával tűzdelt egy csomó minden nincs figyelembe véve és egy csomó szám saccolási alapból indul ezzel falls eredményt kimutatva(kezeit széttáró) szóval ezt hagyjuk. Azt mondom, hogy aki a gázkvóta 1729 köbméterébe benne tud maradni az nem nagyon tud olcsóbban fűteni 1 m3 gáz 110 ft. ennél a szaladós napelemes lehet jobb aki az egész házat valamilyen villannyal fűti és elegendő delejt termel meg a napelem, hogy ne kelljen elszámoláskor ráfizetni(kezeit széttáró) Én azt mondom, hogy a legjobb az, hogy ha van lehetőség minél több mindennel kifűteni egy házat. Amit most csinálok ott elsősorban gáz lesz a fő fűtőmű. De kötök H tarifát is klímák is lesznek telepítve. A bojler indirekt rendszerű elsősorban a kazán fűti de van benne fűtőszál, hogy villannyal is üzemelhessen. Aztán amit nem rakok bele az a vegyes kazán a pufferral de úgy van minden kialakítva, hogy ha beszarik a gáz és a villany, egy vegyest és egy puffert egy mozdulattal a kialakított helyére lehet tenni 6 perc 19 másodperc alatt bekötni a rendszerbe és télen még az indirekt bojlert is lehet vele fűteni. Mivel az utóbbi időkben elég bizonytalan az energiahordozók helyzete a kreállt problémák miatt így nem lehet azt teljes biztonsággal kijelenteni, hogy melyik lesz mindig tuti(kezeit széttáró) minél többféle módon lehet fűteni egy ingatlant annál nagyobb biztonságot ad és nem utolsó sorban az értékét is növeli(kezeit széttáró
Én is hülye vagyok hogy ilyenekre adtam a fejem, ahelyett hogy nyomnám a mérnök urasat ezt meg kiadnám ininek 🤣
Pedig vehetnél ilyeneket az asszonynak ha ennyi ésszel kicsit megerőltetnéd magad 🤣

https://www.facebook.com/share/r/MJZeJ1tAS4EHefyL/
0 forint
mérgezni csak azt lehet aki hajlamos rá 😅 Mi bajod levivel csak azt írta le amit te eddig állítottál 😅
én most csinálok teljesen nulláról gázt bekötéssel kazánnal rendszerrel 2 misibe fog megállni(kezeit széttáró) Meg fél egy éve a várakozás mire a szolgáltató kitelepíti a csonkot a gerincről. (kezeit széttáró)