Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt nem lapáttal szokták, de a fene tudja 🤣
Geotermikus biszbasz?
Frászt.
Amig lapátol melege lesz, lehet ez a terv. Csak télen építik
😀erre kiváncsi leszek
Mindig van valaki.aki kitalálja hogy lehet ellentmondani a fizika törvényeinek és korlátlan forrást talál a szükségletei kielégítésére a semmiből😃
Ejj, ahhoz jó sokat kell majd lapátolnod 🤣
Tudja fene,allando 16 fokot emleget.Picit hibbant.
Ezt értettem, lehet, hogy így is van, de ez biztosan jó lenne a vegetáláshoz max.
A rozs is nő 5 fokban - biztosan, én nem tudom - de a maximális terméshozamhoz az ideális körülmények kellenek. Az, hogy na, tulajdonképpen valamit fejlődik és nő, az nem ideális és főleg nem maximális.
de lehetne élni, hiszen a Norvégek is élnek, igaz, nekik van kapcsolatuk tengerrel és mondhatni óceánnal is, nem is kicsi kapcsolat, hiszen az ország határának fele határos a vízzel, valamint a lakói évezredeken át alkalmazkodtak az időjáráshoz nem úgy, mint esetleg mi a pár év alatt, ha tényleg leállna az áramlat. nem beleszámítva, hogy a tőlünk még északabbra lévők is délebbre húzódását, meg gondolom az hőmérsékleten kívül és azzal összefüggésben a csapadékmennyiséget is.
Tehát az, hogy csak rozs teremne meg valamekkora mennyiségben, az nagyon karcsú jóslat.
Na nálatok ez a terv? Kíváncsi lennék mit talált ki az illetékes, milyen csövet akar leásni?😁
Érintésvédelem miatt kell. Gázosok szigorúan veszik, de mivel nem értenek hozzá kérnek papirt olyantól.aki ért.
részleteket nehéz kikeresni, annyira nem érdekel a téma
de fű meg marha tuti eléldegélne itt is
a rozsnak meg a zordabb éghajlat is teljesen megfelelő már 5 fokban is nő
Sose tennem,azt meghagyom pipinek.
Valami gebaszt csinal a futesi rendszerben ha nem jo.ezert kell.
Nem en inteztem.Nekem jo volt a regi is,de az illetekes ezt a levego csoves kozponti legkondit akarja,meg melyre leasott legcsovet a kertbe.
De nem en fogom kiasni,nem ettem meszet.
Csak neked kikerestem a ksh adatait a gabonatermelésről.
Már megint ezek a hangos motorok, csak tudnám hogy mi lesz holnap 🤣
Itt hülyének néznek, de kurva sok mindenre van:)
Tizesért szoktam de adtam volna ingyé, mondod cimet kazán tipusát felszerelés helyét szkennelve küldtem volna. A kutya nem nézi bár nem árt ha rendbe van a gázosnak kell az átadáshoz papir aztán ennyi.
Hal?
De írtam, hogy Norvégia szélességi fokán? Az usa határánál biztosan, ezt nem is vitatom.
nekünk van hungarocell körbe de nagyjából szart se ér az egész szigetelés
plusz a gázbojler havi 40m3 eszeget
gyerek mindig itthon van szóval egész nap megy a fűtés, igaz csak ilyen 20-21 fok körül van, csak a légkondi megy 24 fokon hogy fogyjon az áram
szerintem ha a födém le lenne normálisan szigetelve legalább harmada gáz megmaradna ha kivernénk a nagy buzi beton lépcsőt a ház közepéről akkor meg lehet a fele, az a buzi lépcső olyan mint egy hűtőborda, ráadásul le sem lehet szigetleni
Talan egy huszas,fene tudta hogy van ra engedelyed.
1100 kobmeter fogyott,nem tul jol szigetelt 230 negyzetmeterre.
​Norvégia mezőgazdasága és munkalehetőségei:
Az ország területének csak 2,7%-a termőterület (Magyarországon közel 60%), mégis nagy hangsúlyt fektetnek a mezőgazdaságra. Az élelmiszertermelést nemzeti ügynek tekintik, noha csak a lakosság kb. 2%-át foglalkoztatja a szektor. A mezőgazdasági exporttermékek között van az árpa, búza, krumpli, sertés, marha, bárányhús, tej és a hal.

Az élelmiszerszükséglet kb. felét, a fogyasztói tejszükséglet egészét tudják megtermelni az országban. A norvég vásárlók nagy része előnyben részesíti a hazai termékeket a külföldivel szemben, és szívesen vásárolnak hazai kistermelőktől.
mennyié?
Mittomen,jott egy ember,es csinalta.
kanadában is terem ez-az:
https://mezohir.hu/2023/05/14/...
Nem kell, de hidegben lelassul a növények növekedése, ezért is NEM gyomirtózunk 10 fok alatt, annyi állatot nem tartana el, amennyi állat az országot.