Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem nem steril vizet hoznak benne nem rakódik ott le semmi 😅
Kutfuro cső, erős, nem az a szürke szar, amit a panelkonyhába teszel lefolyónak.
Utánaolvastam, és tényleg. A vízközműnél másképp van, jogot szolgáltatnak nem igazságot.

https://www.lakasjogasz.hu/viz...
ásványvíz? Na az a legnagyobb átbaszás 😅 még most is van a kamrában egy kb. 5 éves félig megivott ásványvizem 😅 Ha ezekben bármi lenne akkor nem lenne ennyi idő után kristálytiszta 😅 Ezek az ásványvízként forgalmazott akármik teljesen csírátlanított desztvizek tulajdonképen akár az autóba is lehet hűtővíznek önteni nem fog levízkövesedni nincs benne semmi 😂
Nálam nem rég voltak a gerinc csatlakozásnál a csap volt elrohadva a pincémig ment a víz 😅
De miért érdeklődsz a nemi identitásom felől ? 🤔
valahonnan tudd meg, hogy hol van a csatlakozás, baxál ki velük ásd ki nyisd vissza temesd vissza aztán felejtsétek el egymást 😅
A vízzel elvándorol a talajba akár 20 km-ert is mert lassan bomlik
Miért is lennék ? 🤔
elsősorban műtrágya
az a nyugvó vized. Az azt jelenti ha másfél méteren van akkor nem is kell vízakna8kezeit széttáró) felénk 4-6 méter körül mozog ott a jó vízhozamhoz viszont már kell egy akna8kezeit széttáró)
Nem, miért?
te erdélyi vagy?
A talaj igen jó szűrő(meghajlós) A szar meg szervesanyag ami hasznosul a talajban. Lazítja és humuszt képez. (kezeit széttáró) ami elszennyezi az első vízzáró feletti részt az a fentről beszivárgó szennyezőanyagok többnyire a műtrágyák. Mivel nagy arányban elterjed az alkalmazásuk és az npk meg elég jól is mozog a talajban így az esővízzel igen messzire el tud jutni nemcsak ahová kiszórták(kezeit széttáró) Aki csak az első vízzáróig fúr azzal csak öntözzön. A lentebbi rétegekben viszont majdnem mindenütt teljességgel biztonságos iható a víz hazánkban(meghajlós)
Nekem ezt írta az egyik tervező. De akivel beszéltem olyan kivitelezővel akinek engedélye van közterületen ásni mindenki 1,1-1,5M-t mondott az ásásra.
buzi e vagy? 😅
azét 50 méter 40-es pvc cső még nem vág talán homlokon 😅
ja pont most írtam,hogy nálam is így csinálták. Nálunk minden szolgáltató viszont ezt térítés nélkül végzi (kezeit széttáró)
Igaz a gázrákötésre vártam 8 hónapot de időm van mint a tenger(óranézegetős) nekem már semmi nem sürgős 😅
nem szoktak már cső miatt utakat felvágni (kezeit széttáró) Ha a túloldalt van a gerinc akkor két oldalról ásnak egy aknát egy kis markolóval kb. 10-10 perc. Aztán van ezeknek egy pneumatikus cuccuk olyan mint a csőgörény Ez így rezonál. elindítják az aszfalt alatt és kijön a másik oldalon. én megnéztem amikor nekem vezették a sárga kpe-t a gáznak 5 perc alatt átért a szerkezet az út túloldalára(meghajlós) Arra rákötötték a kpe-t azt visszahúzták már át is lett húzva az aszfalt alatt a cső. Új rákötésnél meg tudtommal teljesen ingyen jár a művelet végrehajtása. Nekem is ingyen kötöttek rá a gázgerincre még egy állványos fényvisszaverő táblát is "kaptam" miután 3 hete basztak érte visszajönni nekem meg már útban volt és bevittem a garázsba 😅
Itt is ekörül van, írtam is, hogy ezeket kifizettem volna. A gerinc sajnos az utca túloldalán van, az aszfaltozott út átvágását és helyreállítását nem szeretném én fizetni mert szerintem jogtalan volt a lekötés. A múltkor a gázcsonkot kötötték a szomszéd telekre, a kolléga eltépte az optikai kábelt a földben, volt nagy fejvakarás, én ezeken nem szeretnék izgulni.
Nincs még ingyen vized?
gondolom fürdeni nitrátos vízben is mernek csak nem olvad le a bőrük 😅 Gondolom ivóvízként használják esetleg főzni(kezeit széttáró)
Nálunk nem lenne egy ilyen masinának nagy keletje nálunk sör van meg pálinka(kezeit széttáró) Szóval vizet nem iszunk fürdeni meg nem fürdünk nekünk nem sok szükségünk van a vízre 😅
Ém mocit egy darabot se viszont pár motoros jött szembe motorral😃
80 liter csapvízért 14 ezer? én 14 köbméterért fizetek ennyit de ebben benne van a 14 köbméternek a csatornába való kiengedése is 😂
hát asszem erre pont van(gondolkodós) Nem kérhet új bekötést amíg a tartozás nincs rendezve. Nálam is volt egy róka fogta csuka esete az meg társasháznál volt. (szemeit körbeforgató) Bácsvizes tartozása volt a delikvensnek. Mivel ez a tartozás régóta fennállt a bácsvíz megszüntette a szerződést. Viszont a szolgáltatást nem tudta megszüntetni hiszen társas házról volt szó 😅 Amikor hozzám került az ingatlan mondtam, hogy kifizetem a távozó adós tartozását kössünk új szerződést. Azt mondták nem tudom kifizetni nekik a tartozást mert a szerződés megszűnés utáni vízfogyasztást a társasház kezelő vette át és náluk mint bácsvíz csak akkor fizethetek és köthetek új szerződést ha a társasház kezelőtől kapok egy nyilatkozatot, hogy az ottani adósságát az adós rendezte. Aztán a társasház kezelőnél sem fizethettem ki az adós tartozását mert az ingatlanárverésből származó bevételből kell nekik fedezni a jog szerint ami az árverési vételár kifizetése után évek is eltelhetnek.(kezeit széttáró) Szóval egyik helyen sem tudtam kifizetni a víz tartozást így szerződést sem tudtam kötni a bácsvízzel de még is volt víz szolgáltatás a társasházi egység miatt na erre varrjon gombot valaki 😂 Aztán a társasház kezelővel úgy egyeztem meg, hogy az almérő alapján fél évente kifizetem az általam(bérlő) által elhasznált vizet(meghajlós) Na aztán kb.2 év múlva szóltak, hogy az árverési bevételből kifizetésre került a víztartozás így tudnak adni nyilatkozatot, hogy már nincs feléjük víztartozás így elmehetek a bácsvízhez akinek ezzel a papírral már ki tudom fizetni az ott lévő tartozást és ha már kifizettem akkor tudok velük szerződést kötni 😂