Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

árverésnél ezen én nem is variálok. tudomásul veszem azt kész. tudom, hogy milyen teher is lehet akár rajta (kezeit széttáró)
De egy adásvételnél nem értem ez, hogy fordulhatna elő? Minden adásvételi szerződésben benne van, hogy per és tehermentesen került eladásra az ingatlan amit az eladó ügyvéd előtt a szerződés aláírásával szavatol (kezeit széttáró)
Az a moci basztassa a fülem😃😃
Én ezt már le sem akartam sokadszorra csapni mert ekecs a végén azt hiszi szórakozok vele pedig........háát sokat tesz érte. 😁
7 éve pesthez közel 15000/m volt a fúrás ára és nem volt még kavics sem. Itt tavaly nekünk is 6-7000-et mondtak, mások az árak mindenhol.
ne légy már ennyire komoly 😅
a sterilvizes palackok miatt 😅 Győrben nincs csapvíz?
hát azért kérdeztem mert alig akarom azt elhinni, hogy ezeket neked ki kell fizetni mintha nem magyarországon laknál, hanem még ennél is egy elmaradottabb térségben élnél 😅
én nem baszakodnék ezekkel. szereznék ilyen dvrtés szalagot, hogy ne legyen gyanús az ásás azt megcsinálnám magamnak még óra se kellene a házba 😅
hát igazából van csaknem azt használom 😂 A furt kút vize nem kerül pénzbe a felszínre hozatalt meg ingyen biztosítja a napelem de hát amilyen hüje vagy ezt te úgy sem fogod megérteni 😂
8 méter nyugvó nem szerencsés de nem is a világ vége. édesapámnál tanyán is kb., ott van. Kicsit mélyebbre kell ásni a markolóval neki pl. 5 méter mély az aknája és onnan szépen küldi felfelé a pedrolló a vizet (kezeit széttáró)
A vastól nem.vizkövesedik hanem barnul😃
😂
Kellett volna.....
cobrancóék szokták ha találnak (kezeit széttáró) gyerekkoromban felénk is volt néhány nyomós kék kút de már nem látok ilyet egyet se (kezeit széttáró) és még a telefon fülkék is eltűntek (gondolkodós)
Hogy hogy hogy? Víz körforgása, talajvizrétegek és azok vándorlása megvan?
rémlik valami régen volt valami önképzőkör de emlékeim szerint csak a csatorna bekötésnél nem az ivóvíznél és ez is 30 évvel ezelőtt (kezeit széttáró) én úgy gondolom ami a portán kívül esik az a szolgáltató feladata a munka is és az anyagi vonzata is mifelénk legalább is így van. persze azt,hogy másutt, hogy van azt nem tudom(kezeit széttáró) Annyit hallottam régen a gázbekötésnél egy halom pénzt ki kellett fizetni, hogy rátegyék a házad a gerincre. Majd ez úgy változott, hogy ingyen lett ez a művelet sor annyi volt a kikötés, hogy 1 éven belül kötni kell rá fogyasztót és használni. Mert miután ingyenes lett kérte boldog boldogtalan aki soha nem akarta használni az is és csak azért, hogy értékesebb legyen az ingatlanja(kezeit széttáró) most már olyanná szelídült a dolog, hogy tök ingyen van és nem is köteleznek rá, hogy rákössél (kezeit széttáró)
Azt nem de hetente arra jár és megtöltheted a 20 literes ballonjaidat ingyé már is spóroltál 14 ezret 😅
jogodban áll bekötettni de köteles nem vagy rá 😅
nincs közel (gondolkodós)
ha benne volt a szűkítő az órába akkor miért kellett elzárni a gerincről a bekötő csövet?
Egyszerű, 3m magas kb. Saját villanymotor forgatja, meg van hozzá 2" öblítő szivattyú benzines meg villany is. Az egész elfér egy futón. Legalább 6-7 éve nem fúrtam vele, kéne egy helyi havernak is. Szóval tavasszal valszeg előveszem, és rendbe szedem. Itt is 100 ezreket mondtak anno egy 30m kútra, most nem tudom, mennyiért mennek. Nincs rá semmilyen papirom, szóval többet csak privátban
ha van fúrott kutad ennek a megvalósítása most sem egy nagy történet. Valahol kell lenni egy osztónak igaz lehet a falba van azt akkor bontani kell aztán a hálózati víz elég lenne a konyhába(kezeit széttáró)
lehet, hogy a cígók már vagy 3* kibaszták a szűkítőt az órából de lehet az órát is elhajították messzire vagy leadták a vasba azt nem bírt velük a szolgáltató (kezeit széttáró)
ezért van a mosókban lágyított víz az foltmentesen száras(kezeit széttáró)
valami baktériumok lebontják a nitrátot nitritté a csecsemőkben onnan a baj asszem