Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kérdezz rá tier-1 panel-e mert szerintem nem
ha olcsó kell akkor tirina, jinko, longi, risen ezeket ilyen 30-35 felé adják számlásan raklaposan
Pörög a biznisz. Össze tudunk itt szedni 2 raklapnyi jelentkezőt? 😁 Nekem 12, max 18db kellene 😁
https://www.facebook.com/share/oTzgfW5St74WqZfM/
Ezt most nem értem (gondolkodós) Akkor zé kútfúró komái felvásárolják az összes webshop kútfúrós készletét (gondolkodós)
Én egy olyan 20 éve pár tetőt lemostam fagyipénzre valónak, egy nyeregtetős kádárkocka, jellemzően 7 méteres szarufával, 140-150 m2, azért kértem-kaptam 75 ezer forintot, ez szombat reggeltől vasárnap estig tartott.
Aztán rájöttek az emberek, és igazuk is van, hogy mosás után fele, vagy még kevesebb idő alatt feketedik, mohásodik, tehát házeladás előtt költött rá így pár ember.
Aztán ennek úgy lett vége, hogy amikor az egyik házat lemostam, összecsomagoltam, hazamentem, elraktam a motyót. x nap múlva elővettem, hogy leveressem az akkori autómat, a nagynyomású nem ment szerintem fél percet, felpörgött és nem nyomta a vizet. Szétszedtem, a kompresszor házban az egyik fogaskerék ledarálódott, így a kocsi is slaggal lett lemosva, meg több házat sem vállaltam el.
A síkpalát még most is gyárira visszajavítom, az alsó-szélső sor dupla borítását már akkor sem szerettem.
😂 már értem ezeket a millás költségeket, ezek ilyen mekk elek módszerrel dolgoznak és ez így nem túl hatékony 😅
Mifelénk úgy csinálják, hogy fentről lefelé elkezdenek fúrni azt tapodtat nem megy sehová az a cső csak lefelé lehet a régi hagyományok miatt csinálják nálunk így minden esetre így is működik a módszer 😂
6-7 száz rémlett (gondolkodós) majd visszakeresem ha lesz időm(gondolkodós)
és van is (meghajlós)
Na még ez ?
Akkor ezért van, hogy nem találnak vizet csak 100 méteren, vízszintesen fúrnak 😁
így is el tud menni az a gagyi vékony pvc cső
a kútfúró szerint 5-6 métereket mindig elmegy oldalra de van hogy többet is, volt hogy belefúrtak egy másik csőbe aminek a kútja több mint 10 méterre volt, pedig ennek kb annyi esélye volt mint bebaszva dobni egy 50est a darts-on, bekötött szemmel
A szivattyú a titka... forognia csak azért kell, hogy egyenesen menjen lefelé, meg apró legyen a hordalék. Nálam a hajtómű súlya elég rajta, az nyomja le, legtöbbször inkább fékezni kell..
http://youtu.be/TOBQfKyRlPs?si=pNK0AvahChBr-XHs
voltam már egyszer, akkor még nem tudtam mi az. az egyik ismerős talált hirdetésben egy sierra xr4-et olcsón gyöngyösön a víg utcába, hozzam már el tréleren. hát nem sikerült. örültem hogy megúsztam épp bőrrel és meg a kocsim, telóm, pénzem megmaradt... 🥶
300 volt a palatető mosása és darabonkénti lemezes újrarögzítése 180nm-es tetőn, nem tudom mire emlékszel. Ha festették volna az lett volna még 300000 10 év garral és karcagiak voltak a neten találtam őket. A mostanit meg nem érdemes mosni cserélni meg az utódok fogják. 😁
Hat,igy neghagyom neked a lehetosegeket. 🤔
egy fasza kis bevásárlóudvar 😂
Az mi?
Gyöngyösön a Durandában lehet kapni a legócsóbban.
Inkabb pipiet,ranezek a marketplace adatlapra,jaaaaajjj,megin egy kanalas......ehhh.
A visszahajlos teccik. 🤫
elküldöm a számod pár cigónak, aztán visznek neked bármilyet, amit csak szeretnél
Vegyél egyeneset. Az olcsóbb.
A visszahajlos cső jó......
En is akarok olyat,csak mindenhol dragan adjak fos allapotban az ilyen bantuk.
nekem még az bassza az agyam, mikor a melóhelyen az egyik dzsipó mondja a másiknak : he! motrot kéne venni, avval lennék vagány. aztán pár nap múlva jött egy buzi robogóval , amin az a visszahajlós csövű üvöltő kipufogó van.