Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az, akkoriban haraptak a szarra.
Ezzel semmi baj nincs amíg 1, megfelelő a fizetés 2, a bánásmód emberi, ez is elég fontos, mert hiába a fizetés ha állatként bánnak a melóssal mert akkor még a legalázatosabb is egyre szarabbul fog dolgozni és lelép, amúgy elég az álláshirdetéseket nézni, akik régóta vagy állandóan hirdetnek ott valami vagy minden nagyon szar és ezért folyamatosan a rossz vagy rövid ideig ottmaradni akaró melóst találnak.
Ugye, hol volt kiallitasa? A Ropolypusztai vadaszhaz ebedlojeben? Nem mindegy a mindegy.
írtam párszor hogy kibaszott okos vagyok
még most sem veszed észre.......
mozgóbér nem volt a szerződésben, ezért tudtak szopatni vele
amúgy már megszűnt a mozgóbér, azóta nincs elégedetlenkedés a munkabérrel
Most ugye nem azt akarod mondani, hogy onjelolt napelemrendszer zsakerto, virologus utan most hirtelen muveszettortenesz is lettel?
Hát szerintem még akkor sem.Volt egy két kiállítása,és?
Akkor egy.
Szerzodes mit irt rola?
A vegefele? Szerintem mar igen. Nem egy mai focistaval osszemerheto, de ez mar a korunk furcsasaga.
ha kút akkor fúratni kell, át kell menni legalább két vízzáró rétegen, csak rendes szakemberrel kell csináltatni aki utána ugyanúgy eltömíti a vízzáró réteget mert ha em akkor be lehet vele szopni mint az egyik falu a környékben hogy leszivárgott a gyomírtó abba a rétegbe ahonnét a falu vizét szivattyúzták fel
sajnos egy ilyen kút olyan 2 millától indul, felénk 60-110 méter között van ilyen víz, ami feljebb van az mind vasas+nitrátos+vegyszeres
amúgy a képeken tisztán látszk hogy a sándor nem volt elborult elme, teljesen hétköznapi stílus, semmi megbotránkoztató
ellenben a pablo ember meg ugye sérült elme volt kezdetektől, és sosem lett jobb a helyzet......
a képeken simán látszik a józan ész hiánya
Esőt nem, de kútról éltünk jó pár évig, ma mér érdemes bevizsgáltatni és ha jó akkor mindenre jó, nálunk vasas a víz, de a csapvíz méginkább.
És eladtad már a gyereket? Mennyiért megy most egy ennyi idős lány? 🤔
Kovács bácsi és Lajos nagyapám között is a kubikuzmis volt az összekötő kapocs, mindkettő dolgozott a tisza gátjain.
csak amikor már a 10. ember megy el egy munkanap után akkor talán mégsem a dolgozóval van a baj
vasasoknál egyszer felvettek egy cigó brigádot hegesztőnek, mert már nem volt "rendes" ember akit fel tudtak volna venni
ezek meg jöttek öten mittudonénhonnét
aztán feladták, de vitték a pajzsot meg amit el tudtak vinni, úgy gondolták ez nekik jár, jó drága esab automata pajzs volt kiadva nekik már tizenéve 80 ezer felé volt az ára
szóval ez a fel is út meg a le is út nem mindig kifizetődő 😂
Én.
érdekességképp
volt anno olyan hogy mozgóbér, állítólag úgy számolták hogy az eladott gépek után x százalék lett szétosztva a nép között, pl aki sokat késett kevesebbet kapott aki valamit nagyon elbaszott kevesebbet kapott stbstb
egyik hónapban voltam bent szombaton melózni, munkatársam nem jött
neki a mozgóbére 20 ezer volt nekem 10 ezer plusz a túlóra 13 ezer
szóval 3 ezerért nyomtam bent az ipart
előtte évekig egyforma volt a mozgóbér meg utána is
ilyen eset után melyik dolgozó lenne lelkes?
miért lennék én gazdag? Bár hüjének és igénytelennek sem tartom magam 😅
hát úgy mondják, hogy az elégedett melós a jó melós (kezeit széttáró) nyílván ebben van valami. Mert szar munkát szar pénzért nem csinál szívesen az ember. Jó pénzért már sokkal szívesebben csinálja a szar melót is(kezeit széttáró) De van egy minimum egy norma amit kedvel vagy kedv nélkül is el kell végezni ha nem megy akkor fel is út le is út(kezeit széttáró)
Mert picasso életében olyan nagy híresség volt,igaz?
lehetsz még híres(kezeit széttáró) Mondjuk miattad leég az országház mert csendes kilépőset játszol vészhelyzetben 😅
"a minimum úgy van megállapítva, hogy gépek, munkaeszközök a legoptimálisabban legyenek kihasználva." Na erről pont ugyan ezt gondolom én is(kezeit széttáró) Így innentől kezdve nem is értem az egész cikket(gondolkodós)
azért én ki tudnék baxni az alkalmazottakkal. Nálam annyi lenne a minimum munka amely elegendő lenne a megfelelő termelékenységhez. Bár nem is értem ez mitől nem egyértelmű(gondolkodós)
ezek a képek után nem csodálkozom 😅 A sok sznob marhának eladná vagyonokért egy aukción. 😂