Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jakubista diktatúra? Mi köze ezekhez a mázolmányokhoz? Ha a macskám farkát belemártanám a festékbe különb alkotást csinálna ezeknél a fehér lepedőn 😂
Na jo de te hülye,igénytelen es gazdag vagy.
Ez most hogy van? 🤔
pont erről beszélek baszki 😅 Másodikos a fiam ha csak ilyet tudna azt még nem tennék ki a folyosói faliújságra ennél különbeket fest 9 évesen 😂
nekem minden giccs amivel nem lehet szerelni vagy dolgozni valamit 😅
felhő a lófaszt még is csak egy dagadék disznó vagy na 😅
Ez a felhős duma meg egy régi filmbe volt benne a kövér négert hívták így ugyan ezen oknál fogva amit írtál 😅
kb. ez a lényeg 😅
sosem rombolok szándékosan, még véletlen is nagyon ritkán
az esetek túlnyomó többségében segítőkész vagyok, ráadásul még illedelmes is
csak amikor tudom és látom mi folyik ott(repkednek a kurvaanyátok a főnök szájából) akkor nem vagyok segítőkész
nem sok kis maszenál járhattál még és fogalmad nincs mi folyik ezeknél, a népnek meg el kell viselni ha dolgozni akar, mert sok esetben nincs más lehetőség
az hogy győrben van fasza melóhely az nem segítség annak aki itt lakik
Azért ez jellemző, hogy szándékosan rombolod a másét, de a maszek a geci.
nem-nem-nem-nem!
Soha nem mondtam, hogy az alkalmazottat szopatni kell. Nem, nem kell, nem szabad. Azt mondtam, mindenki a vállalt szerepét teljesítse, ne akarjon többet a másik rovására.
Nem tetszik az alkalmazotti munka, benne a bér meg a utasítások végrehajtása? Menjen vállalkozónak és csinálja, ahogy akarja. Ilyen rohadt egyszerű a játékszabály.
ne az alkalmazott mondja már meg, hogy a tulaj hogyan vezesse a saját tulajdonú cégét. Tehet javaslatot, mert bizonyos munkafolyamatokat napjában elvégezve mutathat olyant, amit kívülről nem tudhat még a munkáltató sem, mert ő nem ért ilyen szinten ahhoz, és lehet, meg indokolt is ezt jutalmazni adott esetben, de valahol itt meg is áll az alulról jövő kezdeményezés.
ha csak egy picike kis összetartás lenne a munkavállalókban akkor nem szopatná őket a cég, még a nagy multi sem
bár szerintem a multi már kevésbé szopatós mint az "igazi magyar" mentalitású cégek
az a szerencséjük hogy az átlag dolgozó buta, és meg vannak osztva mindig valami miatt, és saját magukat is be tudják szopatni önként dalolva.......
amúgy ha a főnök szemét akkor a dolgozó mindent megtesz hogy alá tudjon vágni bármivel is, akár csak egy picike kis akármivel mert akkor jobban érzi magát
volt olyan cég ahol úgy szabotáltak a dolgozók hogy engedték a levegőt, aztán a gépsor meg-megállt mert nem volt elég nyomás, azán egy újra indítás vagy 5 perc pihenő
aztán erre senki sem jött rá,(mikor megállt kb 5 másodperc és megvolt a nyomás) haver meg én tudtuk, de leszartuk nekünk nem az volt a dolgunk hogy ezeket észrevegyük....amúgy is utálom a geci maszekokat
Minden a regi? 🤣
ismét vicces vagy
a régi vasas cégnél is kb ez ment, halálba akarták szopatni a népet minél kevesebb bérért
egy ideig ment is utána besokaltak, a hegesztők letekerték az ampert aki tudott dobott a munkatempójának egy 0,7-0,8-a szorzót, és bár egész nap meg sem álltak nem haladt a meló
aztán kiagyalta a vezérkar hogy számolják a másodperceket 😂 csak ugye egy rutinos embernél sokszor minden mozdulat "benne van a kezében" emiatt gyorsabb mint egy kezdő, hát mindenki kezdő szintem dolgozott
a munka meg úszott..... pl napi 400 gép mellett már péntek felé 1000 felett volt a hiány, lett szombati munkavégzés nagyjából ingyen, aztán fura módon nem haladt a munka mégsem,( nekem volt hogy 3 ezer nettó jött ki egy szombati napra) utána ismét agyalás a napi 20 perc pihenőidőt le kell dolgozni(ami jogos) de persze szombaton és egyben az egész havit
hát ez sem jött be a népnek...... szépen mentek is el olyan emberek akik már 10+éve ott melóztak
aztán végül 5-6 év baszakodás után elkezdtek rendesen fizetni, bár a többnyire felesleges baszogatás még nem szűnt meg teljesen, de az agyatlan részlegvezetőket(vezérkari szinten is volt egy kis szanálás) lecserélték értelmesebbre, némileg optimalizálták a termelést egy kis számítógépes adatfeldolgozással és úgyahogy gördülékenyen működik a cég, nincsenek 1000 darabos csúszások, nem kell a kamionnak 2 napot várni a cuccra stbstb
szóval hiába ment el/rúgtak ki az elmúlt tizenpár évben egy 400 fős cégtől legalább másfélszer ennyi nem lett a helyzet jobb, csak miután érezhetően emelkedtek a bérek
szóval te eléggé álomvilágban élsz ebből a szempontból is, persze áll a kapuban 10 ember aztán ha kibasznak egyet lehet válogatni, de 90%-ban sokkal rosszabb emberanyag érkezik mint ami ment
pl anno a végszereldébe felvettek vagy 20 kiscsávót fele olyan volt hogy műszaki érzék -0, ezekből sosem lesz semmi
amikor elmentem nem találtak a helyemre senkit(azóta sem, inkább leépítették azt a részt), pedig én a munkaidő harmadában sorozatokat néztem, és mégis megcsináltam legalább annyi melót mint más
vicces volt amikor engem is mértek,
ha nem mértek ment 8 egység munka(filmnézés mellett) ha mértek akkor meg még a 6 se lett meg, pedig egy másodpercre sem álltam meg és mindent is előírés szerint végeztem
részlegvezetővel volt is ebből egy kisebb vitánk, aztán az volt az első meg az utolsó amikor bemutattam az általam elvégzett melót és az előző műszak által végzettet is
utána nem is jött ellenőrizgetni, mert szerencsére neki volt egy kis agya is(nem csak jó hosszú nyelve) és belátta hogy én vagyok a munka királya 😂 😂 😂
Nem tudjuk, de az, hogy az egyik MÁR egy fogalom, míg a másik a társadalomban elfoglalt helye, az eddig meg nem villantott "letettem valamit az asztalra" élet, a foglalkozásának átlagossága (ez nem negatív jelző, a én melóm is ilyen) azért arra enged következtetni, hogy nem egyszerre indultok a versenyben, hanem az, Picasso behozhatatlan előnnyel bír az elismertség terén.
Ez vonatkozik rám is, én sem festek meg nem is művészkedek, a munkám miatt sem fognak utcát elnevezni rólam. Esetleg ha én találkozom először a földre leszálló ufókkal vagy valami ilyesmi, de ennek elég kicsi az esélye.
https://www.breitbart.com/loca...

Itt arról írnak, hogy a ratyi levágatta a heréit amikor "nővé" operálták, a társa a hűtőben a tojások mellett tárolta, de most a kapcsolat végén visszaköveteli az emberi maradványait meg pluszban 6500 dollárt.
Szerintem Putyin elvtárs nyugodtan dobálhatja az atombombáit, semmi fontos nem fog elpusztulni a világban.
Pillanatnyi,nem pillanatnyi......ez tény.Szóval inkább élek.....Az meg hogy a két név között mennyi különbség lesz,azt ugye marhára nem tudjuk.
Sok mindenben lehet igazad - amúgy nem - de abban biztosan nem, hogy bennem keverednek a dolgok. A kint élők és az itthon hagyott felmenők, a képeken látott, hazakuncsorgó "kint megtalálta a számítását" sorok azok nem mások, mint tények. Az, hogy te az érintettséged miatt másképpen látod és szégyelled magadnak bevallani a valódi érzéseidet, és meg kívülállóként, érintettség hiányában nem kell hazudnom senkinek, pláne nem magamnak, az pont azt okozza, hogy hisztizel.
AZ, hogy egyszerűen hülyének próbálsz nézni mindenkit, mintha a legtöbbnek nem lenne valamilyen kapcsolata olyannal, akinek valamilyen támaszra lenne szüksége de nincs, mert a gyerek, férj külföldre menekült mondjuk a más mocskát eltakarítani a mekkdöncibe, az azt okozza, hogy leírom, a szememnek jobban hiszek, mint bárki másnak.

És mert nem érted - dehogyisnem, csak a faszság hályogot növesztett az agyadra, nem is a szemedre - leírom sokadszorra, az, hogy kimegy, mert többet keres (igaz, ez csak a pénz számosságára igaz) az egy dolog. A baj, amikor hazamutogatnak.
Szerencse, hogy az ostor és a pénztárca is a munkaadó kezében van, neki nem kell az alábbi jelenségen elgondolkodnia 8ami önmagát illeti):

https://www.breitbart.com/poli...

Csendes kilépő? Amikor meglátom, a csendes kilépőből "zajos", azaz a felmondólevél materializálódik a buzi kezében.

""a cég víziójával való egyet nem értés,"" Ez egy tipilkus multi, leginkább jenki bullshit. Nem ért egyet az alkalmazott azzal, hogy a a cégem nyeresége több legyen és még nagyobb magánrepülőt vegyek? Kár, hogy az alkalmazott viszont azt nem érti meg, hogy engem mennyire érdekel, hogy suttyónak erről mi a véleménye.

Elvégzi a kialkudott munkát, megkapja a kialkudott bérét, kia büdös kurva anyja vár el mást a másiktól? Azt beszopta bárki is, hogy a multinak VALÓJÁBAN mi az érdeke, azon kívül, hogy hó végén mit mutat az egyenlege a cégnek? Elhiszi bárki, hogy faszság, hogy delfinek meg bébifókák és zöld bolygó és nem is érdekes más?

Nem tetszik, el lehet menni. Az a szar szöveg, hogy nem lesz alkalmazott, de, mindig lesz. És amikor már esetleg tényleg nem lesz, addigra a hiteleseknek viszik a házát, a gyerek felfordul a gyógyszerhiány miatt. A szükség nagy úr. Az alkalmazottal a kibaszás az nem kötelező meg elvárt, nem ezt írom. De az, ami a cikkben írnak, hogy ha nem a munkavállaló kénye-kedve szerint teszek a kedvére, mint munkaadó, kutyabarát munkahely, lmbtqwtyxcz barát munkahely, akkor azok kedvetlenek lesznek és csak a szükséges minimumot csinálják? Ha-ha-ha, a minimum úgy van megállapítva, hogy gépek, munkaeszközök a legoptimálisabban legyenek kihasználva.

Majd amikor a firkásznő kurva anyját operálják, vagyis kéne operálni, az orvos is a csendes kilépők közé tartozna, meglátnám, hogy a hülye liba mit írna ugyanerről.
Az, bogy te most meg elsz, mondhatni egy pillanatnyi allapot. De mondjuk 30-40 ev mulva (es utana) mar ugyanaz, de megis micsoda kulonbseg lesz majd a ket nev kozott.
A szégyenérzet szekunder és veled kapcsolatban érzem, vagy helyetted, ha így jobban megérted. Keverednek benned a dolgok, olyan sok emberrel kötekedtél már itt, hogy összekeversz a kint élőkkel. Tőlem nem hallottad, hogy kint jobb, csak esetleg annyit, hogy a nagyobbik fiam kint találta meg a számítását, ami egyrészt jó mert látom gyarapodni, de nyilván hiányzik... ebből aztán jött a negatív családmodell, amiért én vagyok a hibás, meg mit tudom én még milyen mocskosságokat hordtál itt nekem össze.
Ini diagnózisa pontos veled kapcsolatban, nem is érdemes időt pazaroni rád, de sajnos nem lehet nem észrevenni.
Ini, úgy tűnik működik a módszered 🤣
https://www.economx.hu/gazdasa...

Komolyan azt hitték a munkaadók hogy bármennyi bőrt le lehet húzni az alkalmazottakról? A lojális munkavállaló csak lojális főnökkel működik, mindig kétoldalú a dolog. De persze most is csak a munkavállalóban keresik a hibát az idióták.
használ valaki esővizet/kútvizet házi ellátásra? Érdekelne mik a tapasztalatok, ezt nézem:

https://www.eautarcie.org/hu/03b.html
De van egy sokkal lényegesebb különbség,én élek,ő nem.Szóval neki már rohadt mindegy mennyit ér a mázolmánya,az meg hogy emberek ezeket felértékelik,az az ő ostobaságuk.
Na, ez az elso kulonbseg kozted es Picasso kozott.
Hajra!
Mondjuk ilyet bármikor festek én is,és milyen érdekes,ha én festem ugyanazt,szart se ér,de ha Picasso akkor bármit meg ér.