Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a gyerek képeit gyűjtöm, a múltkor felrakta az egyiket egy rajzolós csoportba a fb.-on és bejelentkezett rá egy pofa egy amerikai galériától hogy megvenné 😁
Ja, kubizmus a két alkotó között a kapocs, ha valakit érdekelne.
A maga, ezt írtad, és ezt, részben el is tudom fogadni.
De a sutyerák egy másik személyről írt, hogy AZ bemegy egy galériába és választ egy minden pacás, szerinte értéktelen képet.
Pedig... Az egyik képen Galimberti Sándor képe, másik egy Picasso.
Ha a szépsége, vagy valami ami megragadna, akkor egyik sem. Befektetés, vagyonhalmozás? Példás mind a kettő.
Azért azt csak el tudja dönteni mindenki hogy számára mi a giccses.Baszki,nem nekem kell eldöntenem hogy neked mi az,mert én pl kifejezetten a letisztult dolgokat szeretem.
En csak arra lennek kivancsi, hogy az itteni tarsasagbol ki tudja eldonteni, mi a giccs? A vasarban a romanciganyoktol vasarolt erdei patak csobogoval mindenkeppen, de egy galeriaban lathatonal???
Jelzem, a befektetes miatt vasarolt mutargy nem feltetlen kell tetszenie, aki megveszi.
engem sosem érdekelt ha valaki dagadt disznónak hív
tudom hofy nem vagyok disznó, azt is hogy dagadt vagyon szóvsl leszarom
van aki felhőnek hív mert eltakarom a napot 😂
a műanyag agy válaszára lettem volna kíváncsi nem az egyéni(kissé meleg) véleményedre
Elég sok igénytelen "gazdagot"látni.Szóval nem ellentétek.
Na látom megint csak eljutottál oda hogy az az okos aki igénytelen a gazdag meg mint hülye 🤣
Ini, ertem, hogy nem tetszik, hogy leszarva az elvart pc viselkedest leirom azt, amit latok vagy tapasztalaok. Te pl. Leirtad, hogy szandekosan baszod el az eletedet a zabalassal, akkor miert zavar, ha valaki lezsirdisznoz?
Nem is kell elfelejened, hiszen pont azert irtam. Es kicsit unsi mar sokadszorra leirnom, hogy ha tartottad volna a keped, amikor hiszti kozben leirtad, hogy mennyivel jobb kint, mikor is utana neztuk a híradásokat amikor hazamenkult a sok, a szamitasat kulfoldon megtalalo, illrve a sok nyavalygo nyuggert, akit ugyanazok itthonhagytak a tarsadalom nyakan koloncnak, akkor nem kene most szegyenkezned ez miatt
Kerdezted, mi a jobb.
Irtam a felenk ismertes roviditest, segg-szaj-segg-szaj-sza-szaj-szaj.
Ezzel mindannyian így vagyunk én pl. sokkal különb vagyok saját magamnál is és nincs nap, hogy erre ne emlékeztetném magam. 🤓
szegényke beteg a fejében, de valahol ő is ember szóval elfér köztünk, ha azt hiszi hogy különb tölünk hát legyen, nem árt vele senkinek sem
Nekem a mocskolódásokkal van bajom, amit sokszor ideborítottál, azokat viszont nem tudom elfelejteni, főleg az engem érintő részét, azok itt maradak a sorok között és nem évülnek el.
Az viszont már a te bajod, hogy úgy viselkedsz, mint akinek a szellemi nagysága kinőtte az üzenőfal színvonalát, de gondolom azzal is tisztában vagy, hogy vannak páran akik nem bánnák ha máshol találnád meg a hozzád illő kultúrkört.
párszor leírtam már: a drága dolgok azért vannak hogy a gazdagok is el tudják költeni a pénzüket
aki huszonezres bort iszik(ami az úri kategóriában egész olcsó) annak mennyit kellne meginni a 600 forintos borból hogy elmenjen a rászánt összeg?
vagy a profi aranyásó kishölgy megveteti a vuttyon tatyót 800ért, ha 50 ezrest venne teli lenne egy szoba csak táskával....egyszerűen nem tudna velük mit kezdeni
a művészeteknél meg hit kell, ha el tudod hinni hogy az szép akkor szép is lesz, legyen az bármi is
szerintem szó-szó bár a galériák elég jól megélnek a sok hülyéből 😅
Ezt kb. úgy lehet elképzelni amikor mamlasz a haveri borozgatáskor előadja a vellanyautó minden6óságát aztán másnap reggel egy meghívóval mennek valami galéria új művészének a bemutatójára(meghajlós) A sok ember közül ők is beállnak a sorba aztán minden pacás vászon előtt megállnak és veregetik egymás vállát, hogy mekkora tehetség ez az ifjú gyerek(meghajlós) Fél millióért vesznek is néhány ilyen képet, mondván, hogy amikor befut a tehetség akkor akár több százszorosát is fogja érni a "műalkotás" 😅 És ezek otthon képesek kirakni a falra 😂 Szóval ez egy ilyen sznob buli a hülye tehetőseket veszik le a "minőségi borral" meg ilyen mázolmányokkal. Persze hazafelé beülnek egy gurmé étterembe ahol fagyi gombóc nagyságú főételért fizetnek annyit amennyiből egy hétig ehetnének rendes helyen 😂
ezt tuti nem a műagy csinálta, a te beteg észjárásodat nem tervezem megfejteni, szóval pont olyan mintha nem is csináltál volna semmit sem
már megint kezdi(kezeit széttáró) 😅
S-sz-s-sz-sz-sz-sz
Utóbbi. Aki festi, az csak ornitológus. (azaz madarat akar fogni)
Mondjuk nem tudom melyik a nagyobb hülye,aki ezt festi vagy aki elé áll és elismerően bámulja
Pár pohár után azt is 😁
Sellők szuszogását?
Én így szoktam, hallani a tavaszi szellők susugását is 🤣