Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem nem szoksz rá és elkezded ide berakosgatni ezeket a szarokat.Nem hogy rím nincs,még a fordítás is egy rakás szar,értelmetlen.Ez egy nagy fos.
Nesze bazmeg:

Pipifax, a motoros úr,
Száguld az utakon, mint egy tűzvész,
De kanyarokban elveszti az irányt,
Holtversenyben mindig utolsó lesz.

Gáz és fék közötti táncolásában,
Mindenkit megijeszt, szinte biztosan.
Kellemetlenül bújik be a sorba,
Horkolva motorja, mint egy dzsungel fura.

Száguldásánál a borzalom még az,
Felettébb peches, bizony nem titok,
Pipifax, a motoros, nem fékez tud,
A motorozás művészetében hibát hibára hordoz.

De legrosszabb, ha úton-túl veszélyes,
Meg sem hallgatja, mások érveit,
A legnagyobb bajoknak is okozója,
Pipifax, a motoros, keserves személyiség.
egy tengely végén az anya
azt mondták nem tekeri le a millió newtonméteres légkulcs sem
én letekertem, igaz kellett hozzá egy 2méteres csőés jelentős mennyiségű lábizom
olyan helyen volt ahol nem lehetett sarokcsiszolót használni, fűrészelni nem lehet mert meglehetősen kemény
kíváncsiságból szétvágtuk fullra be volt rohadva, plusz amikor ráverték már megsérült a menet, ezért adta fel a tengely
Az egyedisegen kivul nem is volt mas szandek. Az, hogy ezt te sem voltal kepes a helyen kezelni, az legyen a te bajod.
Szerintem törött csavar.
Mi is ez?
azért csak megoldódott a dolog
a nyers erőnek semmi sem tud ellenállni
Az örök sláger, aszondják, hogy egyre több sőt kiemelkedően sok covidos van jelenleg..........ok, de honnan tudják ha a háziorvosok a tünetek sőt a beteg kérésére sem tesztelnek? 🤔
A chatbot ilyen irányú modelljével nem villantottál nagyot, másnál se tegnap húzták be az internet kábelt. Az egy másik dolog, hogy kinek van erre szüksége, szerencsére még nem halt ki teljesen az emberekből a saját gondolat.
A másik dolog miatt ne aggódj, aki értéket teremt arra kint is szükség van továbbra is, ők nem fognak előtted várakozni az itthoni rendelőkben.
Nem ánblokk, hanem azokat, akik úgy is viselkedtek.
De most sem olvasol értően szokásod szerint, mert szerintem elég érthetően leírtam, hogy a chatgpt-vel írattam meg.
Ja, hogy nem tudod mi az? Hát ez már a te bajod, ahogy MÁS helyeken a családtagok külhonba menekülnek a munka elől és utána onnét ordibálnak hazafelé, hogy bezzeg ott minden is jobb.
Csak akkor nem - persze - amikor a fogorvoshoz kellene menni, esetleg egy járványnál kiderül, hogy a "gyüttmentekre" azért a nyugati demokráciák sem tartanak igényt, amikor esetleg jelentősebb költség merül fel velük szemben...
Ne vedd el a kedvét, még mindig jobb mint amikor a nőket kurvázta le, vagy a nyugdíjasokat tiporta. Most a múzsa csókolta homlokon, ami kevésbé bántó és az se baj ha egy nagy katyvasz, mert később még lehet érték, sok olyan költő, vagy művész élt már, akit nem értettek a saját korában, később mégis világhírű lett.
Na de melyik készlet?
Egyébként 2kattintas és már tudom is hogy a kanizsatrend forgalmazza/gyártja és elég sok szín van belőle sok, egyedi variációval. Ami nem is olyan rossz.
Nem hatásos a basztatásom arra, hogy tudatlan vagy, és szerinted csak a rímelő vers a vers. Iskolába kellett volna járnod, meg esetleg odafigyelned a tanárra.
Mert te le tudod gyártani a Santa Fe-t? 🤣
A kérdés az hogy le is tudod gyártani vagy csak a katalógusból rendelni ? 🤷🏼‍♂️
Egy ,nem tudod mivel minősíteni a feleségem,mivel nem tudsz róla semmit.
Kettő,nem minősítettem,hanem egy feltételezés volt a te reakciód alapján.
Bemondásra én is jobb vagyok a jelenlévő hajógépészeknél. 🤣
Amúgy megtudnád mondani hogy milyen variációi vannak a Santa Fe garnitúrának és melyik szövetkészletet használjuk a kétféléből hozzá.
Vagy legalább a gyártóját?
Az itt aktív bútorosokhoz képest profi.
Vagy abba gondolj bele milyen lekezelő szoktál lenni bármi más témában.
Ez így bemondásra? 🤔
Nem is vitáztam veled abban a témában sosem... ebbe gondolj bele, te hogy szoktad..
Én abban legalább jó vagyok 🤷🏼‍♂️
Gondolom nem akarod, hogy én is elkezdjem minősíteni a feleséged.... Ezzel állj le gyorsan.
Hát jártam már így. Bár csak sportcipő volt a csomagban.
Volt egy kollégám aki rendszeresen rendelt cuccokat, és ismerték a futárok. Általában a munkahelyre rendelt, mert ott mindig volt valaki aki átveszi. Hív minket a futár, hogy megint van egy csomag, és bár nem a munkahelyi cím van megadva, de nem találta otthon az embert, beadhatná e ide. Mondom persze. Átvettem, név stimmelt, pontos címét nem tudom a kollégának, de arra felé lakott.
Aztán kolléga mondja később hogy ez nem neki szól, ez egy másik ugyan olyan nevű ember, és a közelében lakik.
Oké, semmi gond, rendes leszek, felhívtam a csomagon lévő megadott számot, hogy megbeszéljem vele hogy beadom a csomagot neki. Erre elkezd anyázni, meg szidni hogy képzelem hogy átveszem az ő csomagját. Köpni nyelni nem tudtam, fogtam kinyomtam a telefont és letiltottam a számot hogy esélye se legyen felhívni, gondoltam megtartom ha már ekkora buzi, mert fogalma sem volt én ki vagyok.
De aztán sajnos később jött a futár könyörögni a csomagért, vele meg nem akartam kicseszni.
Véletlenül ez is DHL volt. 🤣