Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csavarok gyariak,meg egy termosztat fedel.
Szoval nemmmmm.
Melle.
Hát ha így gyógyítotok akkor sokkal jobban járnátok ha te a garatvizsgáló pálcikák fertőtlenítgetése helyett nyitnál egy temetkezési vállalkozást(kezeit széttáró) A nejed intézné a kuncsaftokat pörögne a biznisz(dollárjeles) nekem olybá tűnik meg van a megfelelő rutinja hozzá(kezeit széttáró)
nekem átlagnál nem jobb az immunrendszerem és úgy ahogy mondod elkaptam aztán egy közepes picsánrúgás után folytattam a munkám 😅
A 3 fertőzésemből egyszer maradtam ágyba vele fél napot(kezeit széttáró)
Mindegy.mert a honda állagán is csak rontani tudnak😃kapsz hozzá három hengeres hengerfejtömitést pl😃
azért, hogy megelőzzék a baktériumfertőzést. önmagában az antibiotikum a vírusra nem jó. Egyébként az antibiotikum egyébként egy halálos méreg. Csak a sok évtized alatt tudták fejleszteni, hogy specifikus legyen. Aztán ha nagy a baj és tarolni kell mindent akkor felírnak egy 3 szemes azi-sandozt az visz mindent mint a totális glialka gyomírtó 😅 Úgy tudjuk, hogy az emberi szervezetben átlagosan kb. 2 kg baktérium van és ez mind az emberi életet szolgálja. Ezek nélkül kinyiffannánk. (kezeit széttáró) Van néhány betegítő baktérium ez tud nagy gondot okozni. Aztán olyan antibiotikum ami elég erős az visz mindent jót is rosszat is.(kezeit széttáró)
Nemmindegy. 😄
Akkor miért nem fordítotok rajta egy negyedet 2 havonta? 😅
ja de nem fogja megnézni,mert laca is olyan mint a szemellenzős ló 😅
arra igen de ha megnéznél 1 tanulmányt a sokból akkor rávilágítottak arra, hogy a vírus által legyöngített szervezet megnyitotta az utat a baktérium fertőzések előtt. Mivel a protokol úgy szólt, hogy vírusra nem adunk antibiotikumot így az emberek 1,5 éven keresztül nem is kaptak. Ennek lett a következménye, hogy elpatkolt ennyi ember. A nátha szerű vírust egy átlag szervezet simán legyűrte. Akié meg nem annak már mind1 milyen vírust kapott volna el az épen következőben halt volna meg.(kezeit széttáró) Ezek voltak az idősek kb. 80 +-osok vagy a nagyon elhanyagolt gyenge immunrendszerű emberek(kezeit széttáró)
Ehh, mindegy
Kar hogy ez a hoddahoz jott volna. 😆
A brittek kezdenek a pakistan truck-ba oltott cigócsühere hasonlitani. 😆
hülye angolok, angol hülyék :) Mondtam hogy angol dolgokat nem szabad tartani:)
Sokszor én is azt gondolom, hogy direkt szivarnak, mert nem létezik hogy ennyire hülye legyen valaki. Aztán bebizonyosodik hogy de igen 🤣
Csak jelzem hogy a lábszagu belterjes angolok elvesztettek a pakkomat,a csavo azt irta hogy a dhl-fazon felvette de utana nincs meg,eszemfaszom megall,most keresik,addig reszleges refound-ot kapam.
Ez igy nem olyan jo mert se a pk se az import charges nincs meg.
Es csodalkozunk hogy a royal navy zaszloshajoja a vilaghaboru ota legnagyobb nato hadgyakorlatra ki se jutott mert elromlott.

hi sorry about this we have had a look in to this and DHL are saying they didnt get it at the depot but the driver scan it so very confused so we are going to send you a full refund so they cant find it if it comes back to us some how did you still want it if we get it back sorry once again many thanks
Akkor gratulálok:)
Nekem tetszik, és az enyém az érdem, az első költemény, ami egyrészt rólam, másrészt a jövő egyik meghatározó személyisége írt- és szól.
A generator meg morállal es akarattal megy nem benzinnel. 🤣
Hogynelehetne ,lesz szetszorva egy halom ak74,azzal lenyulom a teszladat es megyek benzinert. 🤣
Ez se jobb sokkal:)
Elég szar vers, irass másikat 😅
A napszél csak a hosszú drótokat és azon keresztül a trafókat nyírja ki. A kisebb elektronikákat csak a nukleáris robbanás EMI impulzusa nyírja ki. Az ellen meg kb. a mechanikus feszültség szabályzós, megszakítós, vagy mechanikus adagolós autók védettek....ha el nem olvadnak 😆
Tudom hogy nehezedre esik értelmezni, de nem én mondtam ezt hanem az ottaniak. Persze részben viccből, de az igaz hogy a sok áram szünet ellenére könnyebb feltölteni egy villanyautót mint benzint venni.
ellenben egy izmosabb napszél kinyírja a teslát, az astrát lehet kinyírja lehet nem, de az egyes golf meg életben marad 😁
Hát ezaz. Teslát lehet generátorról tölteni, de az Astrádat nem lehet konnektorból....meg napelemről.