Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Németekhez küldték ki bevizsgáltatni független laborba, az engedélyeztetéshez. Ez teljesen bevett eljárás.
Egy időben a céges orvos mindenkit elküldött alvás, meg cukorvizsgálatra, aztán sorra vették ki a szolgálatból az embereket. Aztán gyorsan eltávolították onnan, mert félő volt hogy nem marad alkalmas ember a túl alapos vizsgálatok miatt, hiszen 40év felett kb. mindenkinek megállapítható valamilyen fokú diabétesz, meg horkolni is elkezdenek az emberek ennyi idősen, aztán azon is lehet bukni 🤣
2019 szeptember előtt vizsgázottaknak bonyolultabb csak ha lejárt. nekem nincs hátránya szerencsére. Szimulátor igy is ugy is van
Na kitudtam. Lehet csinálni vizsgával is akkor olcsóbb vagy anélkül.akkor drágább asszem 30 ezerrel nekem összevont kell az csak egy huszassal kerül többe illetve háromszor ötven perc szimulátor mig vizsgával csak.kettő talán. Elmélet csak online mindkét esetben
Jaja, Józsibá kapja a milliárdos kutatást, a gyógyszercég meg az AnalMaster 9-et, hupszika bocsika elcseréltem, semmi baj, majd levonjuk a fizetéséből 🤣🤣🤣
Hogy rohadna meg,egyenlore csak 15 font es az is függőben van,amit meg fizettem az 36 font.
Felnyomom az ebay-nel ha nem lesz meg.
Vagy utazok angliaba mint Avi kuzin. 🤣
Jött a 8 általánossal rendelkező futár,bebaszta a transit hátuljába aztán go.
Bármikor tudod, csak annyi, hogy ha rég járt le kötelező a szimulátorozás bár most, hogy nincs vizsga lehet, hogy kihagyják mert drága.
Jaja, biztos a Pfizer is futárral küldte a cuccot amikor kész volt arra pályázva hogy hátha elveszti a futár és kapnak refund-ot, értem 🤣
Pont hogy nem. Szigorúan tilos. Erre direkt szerződött futárcég van, hogy legyen kit okolni ha elvesztik, és az lehetőleg ne saját dolgozó legyen, mert azt hiába perelik be 🤣
Ahhoz képest elég sok hülyeséget zagyváltál itt.
Emlékeztetnélek, hogy szó szerint az ország egyik legjobb klinikai COVID szakértőjének egyike a feleségem. Inkább neki hiszek. 😉
Van némi igazság abban amit mondasz, de sokkal, sokkal komplexebb ennél, hogy te csak úgy megmond az orvosoknak hogy hülyék mert nem adtak elég C vitamint.
Semmit,de ha tőlem kérdezi,tehát ha én is tudom hogy alkalmas vagyok,akkor megint csak ugyanoda tudok visszakanyarodni,ő,minek van?Mire fizetek?A másik hogy akkor ne hisztizzünk hogy a 80 éves fél süket félvak vezet,mert így bárki vezethet.De ezekszerint az asszony sem szűri ki rendesen az alkalmatlanokat,ha így visszakérdezel.
Mi ujság gki fronton? Most néztem e hónap 25-én jár le. Rohanjak ujítani vagy ha lejár is tudom?
10 éves kutatás meg 1mrdFt es azt feladták futárral? Az ilyen cuccokat a főember viszi a céges Maybach-al, a kezére bilincselt aktatáskában, nem? 😁
Hidd el, adtak mindent a betegnek, ami volt a gyógyszeres szekrényben és kicsit is esélyes volt hogy segít, és folyamatosan osztják meg a tapasztalatokat és protokollokat egymással az egész világon. Nem facebookról kell tájékozódniuk.
Angliából? Hondához?
A bontóik jók, mert egyedül ott volt gyári kormány az 1981-es Hondámhoz, de inkább japánból szoktam rendelni mert ott elég jó új alkatrészek vannak, és mindig pontosak.
DHL elég tré társaság. Richterben egyszer egy 10 éves kutatási eredményből származó, 1milliárd forintot érő gyógyszerkutatási mintát hagytak el. Jöttek a refundal, de aztán mikor megtudták mekkora értékre lett felvéve, szerintem még a takarítónő is azt kezdte keresni, mert 3 órán belül jött a telefon hogy megvan a cucc 🤣
Szerintem te inkább menj vissza bútort szegelni gondolom azt még kiadja az eszed
Szép új világ
Mindig úgy várják
Ó basszus Zolika, ez tényleg óvodai szint ami itt megy. Akkor jöjjön a Joker: Az én apukám akkor is erősebb, és le fog karatéjozni, mert láttam a Brúsz Lí filmben hogy csinálják 🤣
Ismerve az értelmi képességeidet ezt simán csak baszakodásnak veszem
Nagyon remélem hogy egyszer szükséged lesz rá
Mit kellett volna csinálnia? látta hogy egészséges vagy, biztos kérdezte van e panaszod, akkor mi a f**** vizsgálgasson?
Vagy azt szeretted volna hogy megnézze a szemed és elvegye a jogsit?
Hát persze, tényleg így van, csak azok a hülye orvosoknak nem jutott eszébe a bakteriális felülfertőzést kezelni, és antibiotikumot adni.
Az a baj, hogy fél infomációkat mantrázol, mert az egész komplex dolgot még csak felületesen sem látod át.

Azt hiszem most megyek és elkezdem magyarázni a kutyámnak a zsebóra működését, lehet előbb felfogja. 🤣
Rosszul ragoztam mivel az MI a magyar rövidítése azért az erre érzékenyektől SEM kérek elnézést mert nyelvtannáciskodni menjenek az arra kijelölt oldalakra! 🧐