Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem némi kárörvendéssel tölt el az MI, évtizedek óta tolják az irodista prolik, az értelmiségiek és a mindenkori politikai vezetők amikor szóba kerül, hogy a robotizáció elveszi a kisember melóját arra az a vigyorgó válaszuk, tetszett volna többet tanulni és nem kellene ilyeneke aggódni (mondjuk ha mindenki irodista, mérnök vagy politikus lenne akkor akkor ki termelné ki a fizetésüket az adójából?). Erre kb. 2 éve, hogy megjelent a színen (nyilván régóta van csak akkor került ki a nép kezébe és tudatába, hogy már itt van) és kiderült, hogy gyakorlatilag bármilyen irodista, értelmiségi, de még politikusi munkát is el tud végezni azonnal kitört a pánik és még a kormányok is kapkodni kezdtek, hogy jajfúj erre jogszabályokat kell hozni mert a végén nekünk is dolgozni kéne, de hol? Fizikai munkát robotok a miénket az MI csinálja.Mekkora lázadások lettek hirtelen, először a filmesek csináltak sztrájkot, de világszerte minden kap tele volt aggódó cikkekkel hisz újságot sem kell nekik írni ott az MI. Valahogy a szegényebbekért soha nem volt ekkora felhajtás, hogy elveszthetik a melójukat. Hát most itt az új világ, hasítson csak az MI. Az, hogy emicionális döntést nem tud hozni egy részvénytársaságot nem hat meg legfeljebb ha már ők is feleslegesek lesznek. 😁 Amúgy épp napokban olvastam egy cikkben ( ki is írta? Valami M.I. volt a monogramja), hogy több oldali katonai vezetések modelleztették az MI-al egy esetleges világ vagy legalábbis nagyhatalmak közti háború kirobbanását és mindig arra jutott, hogy pár napon belül atomháború lesz, ettől kissé állítólag megijedtek a vezetők. 😆 Stewen Hawking utolsó jóslatai közt volt, hogy az MI kipusztíthatja az emberiséget és ugyan az erről szóló filmek ma még fikciók, de könnyen lehetnek bekövetkező jóslatok is.
Ennek nincs jelentősége, hogy én mennyire vagyok balfasz vagy sem 😅
Frici ezt a vonalat szerintem ne erőltesd, mert nem megy(kezeit széttáró) Sokkal szívesebben olvasom, tőled, hogy a józsi bácsi nem rakja a kv pénzt vagy az asszony telibaxa a kád szélét mindenféle kenceficével, vagy a nyugger az út közepén hagyja a kosarat a lidlben vagy az anyós belterjes kutyája a házban randalírozik be és a szájából veszi ki a reggelit meg az ehhez hasonlókat 😅 Az hiányozna még, hogy rólam is írnál ilyen elképesztő szar verset(gondolkodós) VERS? yézus(fejét fogó)
Én is mindig azt mondom nekik.
Szokás szerint balfasz vagy, adok egy IDŐMÉRTÉKES VERSELÉSRE példát, és nem is akárki írta:

https://tudasbazis.sulinet.hu/...
Nagyrészén már most sincs. Azon.jobban aggódok mi van ha összetör vaamelyik. Annyian kóricálnak a nulláson meg a hármason hogy széditő. Ahelyett hogy mennének harcolni
néztem a cobrancót(kezeit széttáró)
jaj(fejét fogó)
katasztrófálisan szar mind a kettő(kezeit széttáró) Azért némi szerencséd, hogy nem ebből kell megélned
Úgy kb. adyhoz hasonlóan rímtelen szar mind1-ik 😂
Na és,az ukránok is itt rohangálnak az ukrán rendszámos szarjaikkal,kíváncsi lennék mi van ha lejár a műszakijuk.
nagyjából ez lehet a helyzet(kezeit széttáró)
szerintem nem kell (újával nemet mutató) kiváltotta az ipart a temetkezési vállalkozáshoz a villanyfurgont már az új cégre veszi lehet már festik az oldalára, hogy "mamlasz kegyeleti szolgálat" 😅
Ennyire ne kapkodj, nem feltétlen jöhet be ide.
EU-ba (hozzánk is) csak olyan kocsit lehet behozni és papírozni, aminek van COC tanúsítványa és sok amcsi/kanadai piacra gyártott járműnek nincs.
Példa: 2003-tól az exportra gyártott Harley-Davidsonok vázszáma 5HD-vel kezdődik, arra van COC. Az azonos típusú, azonos évjáratú amcsi paicos 1HD1 kezdetű vázszámmal ellátott biciklit viszont nem hozhatod be, mert annak nincs tanúsítványa.
Ha a Tesla is csinált ilyet, hogy eltérő a VIN a kinti és az EU-ba gyártott kotlákon, akkor az Ukrán megveheti és lepapírozhatja, de EU-ban nem kap rendszámot.
Hagy kérdezzem már meg egy háziorvosnak mit kell tudnia? Mifelénk ha néha bent lenne de már 5 éve nem is látták hisz erre van az aszisztens akkor sem csinálna mást, mint meg tud állapítani egy náthát, tüdőgyulladást torokfájást. Van kb. 20 féle gyógyszer amit rátukmál az orvoslátogató megfelelő anyagi ellenszolgáltatásért cserébe. Kb. azok közül kell kiírni oszt jó napot. ha bármi egyéb van akkor meg ír egy beutalót a szakrendelésre. Ja meg tud beutalót írni általános dolgokra, pl. labor vérkép, vizelet röntgen ilyesmi. (kezeit széttáró)
Ezt egy komodor 64 ellátná (kezeit széttáró) ha van még ez a típus(gondolkodós)
nálatok látod okosabb volt. 85 éves volt te hol leszel már 70 évesen? 😂
azért nem utazzák be mert ha rossz helyen kujtorognak eltalálja őket véletlenül valami löveg, rakéta aknavető vagy csak egy kalasnyikov sorozat 😆
Etiópia? Baszki ott könnyen vannak beleül 5 etióp azt nem nyomnak összesen 1 mázsát 😅
na ez a gyakorlat pont a gyerekkorunkba volt. Minden szarra antibiotikumot adtak. Ha köhögtél, ha fájt a torkod, bármire.(kezeit széttáró) Úgy volt vele a doki, hogy ha vírus fertőzés akkor a szervezet úgy is kidolgozza ha bakteriális akkor meg jó rá az antibiotikum. Senki nem várt 1 hetet a tenyésztésre. Azért ez a gyakorlat már vagy 20 éve fordult. Nálunk a legszükségesebb esetben írnak fel ilyet(kezeit széttáró) na a "kovidos" időszak ilyen volt akkor meg basztak felírni szerintem nem is nagyon adtak rá kvótát (gondolkodós)
Ja,meg rakták őket a gépre aztán sorba halt meg mindenki,érdekes,de a kollégám muterja a a Farkasgyepűi tüdő szanatóriumba dolgozik,már az elején elmondta hogy ez egy baromság,persze ő egy senki,de valahogy az idő az ő állítását is igazolta.
úgy látszik ukrajnából kell használt teszlát venni bagóért(gondolkodós) Néhány rúd téliszalámi, alföldi bor wc papír néhány karton koton azt hozok egy teszlát(gondolkodós) Csak a színét kell kiválasztani még ezen morfondírozok(szemeit körbeforgató)
Eh, a fotelvirológusok és bakteriológusok megint beindultak.
Az igazi érdem nem az enyém.
Voltam tegnap a házidokinál,lejár a jogsim.Volt egy vérnyomásmérés meg egy EKG,megkérdezte hordok-e szemüveget vezetéshez,7200ft,aztán viszlát.Még a nyamvadtt táblát sem kellett leolvasnom.Tényleg csak ezért vannak.
a legutolsó szakaszban rájöttek, hogy mit basztak el és elkezdték adogatni az antibiotikumot. Azután huss és el is tűnt a kovid (kezeit széttáró) Egyébként fura de vannak időszakok, mostanság amikor több a kovidos mint amikor madám cecilia számolgatta naponta fertőzöttek számát 😅 Csak mióta megint kapnak az emberek antibiotikumot valamiért nem akar meghalni kovidban senki.(kezeit széttáró) Legfeljebb nem többen mint náthában szokás átlagosan, együttesen(kezeit széttáró)
De fogadjunk arra a fél napra is vittél magaddal az ágyba valami parki gépet.
mondjuk leszállhattál volna nem hiszem, hogy a sebességed nagyobb volt mint egy kényelmes séta 😅