Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem nem MI, az nem karomkodik.
Detto, neked is megy ez.
Megy ez neked!
Ha az elozmenyt is elolvasod, amit raadasul az ininek irtam, tovabba nem is erti amit irtam, ebbol arra jutni, hogy en iszom, ez elegge csapongo fantaziara utal. Nem mellekesen ismerve a fajtajanak az eszbeli kepesseget.
Te jobbat írtál, mint amit itt az MI-vel összetököltek - szóval a HI (human) még jobban műxik. Nem sokáig...
amugy mellesleg mi a f@szomat már 😤 én aki csak sima kaszánál vagyok hajlandó fizetni meg akkor is ha + egy órát állok sorba
Bravó,bravó!Meglátszik hogy nagyon figyeltél ének órán a szolmizálásra.Hát igen,többen mondták itt hogy az nagyon fontos.
MI = mesterséges intelligencia 😂 😂 😂
Most jövök rá 😒 😂
Nem tudtam hogy azzal csináltátok mert nem olvasok vissza 20 oldalt 😌
Aztán maradt hogy az hogy nem akartam kimaradni a jobból és költöttem a saját fejemből egyet csak úgy 😂
😂 😂 😂
Hát ez akkor elbasztam ....................................... bocsi 😂
MI ? Csak én írtam 😁
Most nem az volt hogy csak írjuk verseket ?
Hozzátegyem enyémbe legalább tényleg van rím
Vazze, neked még a MI is helyesírási hibával ír. 😅 Persze lehet, hogy ez a művészeted. 🤔
Szakértő emberek
Covid villanyautó minden mehet
Nagy a tudás Isten adta
Aki megkérdőjelezi az jól el baszta
Vitába szállni nem lehet kurva anyába elmehet
Bölcsek kövét megleled
Toppik sztár lehet 😂
😂 😂 😂
Volt egyszer egy társaság
Benne sok kis méregzsák
Állandó balhé
Egyszer bor, máskor lóvé
Folyamat egymást basztatják

Ha a motoros téma már nem sikk
Felszólal a Pipi, ki nem tik'
Le is szólja a Lacust
Mert nem érti a jambikust
Szóval nesze hát, itt egy limerick
🤣
Lehet hogy ez művészet,mi meg nem értünk hozzá?
jaaa, te erre érteted. Mi fricivel a "verséről" beszélgetünk
ja nem(legyintős) Nem fricit véleményezem hisz róla már rég megvan a kialakult véleményem 😅 Azt az irományt amit ő versnek nevez 😂
Mondjuk fogalmam sincs honnan veszi a bátorságot ehhez 😅 Kicsit arra emlékeztet mikor vannak ezek az énekes tehetségkutatók(kezeit széttáró) Az első néhány adás a beválogatásról szól. Amikor a született botfülűek és kappan hangúak jelentkeznek valami dallal (kezeit széttáró) És hihetetlen magabiztossággal "éneklik" el az általuk kiválasztott számot(szemeit körbeforgató) És mikor a zsúri szinte egyszerre nyomja meg a gombot, hogy hagyja abba mert kimenekülnek a teremből akkor nem érti a delikvens, hogy mi a problémája a zsűrinek? Meg van győződve, hogy csodálatosan tisztán énekel. Hisz az anyukája is meg a nagymamája is azt mondta, hogy szuperul megy neki 😅
utána meg a tilla vállán bömböli ki magát az öltözőbe, hogy hazaküldték nem is érti ezt a szemét bandát hiszen született tehetség 😅
De azt csak simán az is lehet ám blődi, hogy azért nem értékeljük frici remekbe szabott "verseit" mert nem vettük fel annó faktnak a szolfézst 😅
Akkor olvasd el újra!Ezt írta:"múltkor mintha azt mondtad volna,hogy te nem alkoholizálsz(gondolkodós)
nEM SÉRTŐDSZ MEG HA AZT MONDOM, HOGY EZZEL KAPCSOLATBAN VANNAK KÉTSÉGEIM 😅"Téged véleményezett,vagyis hogy szerinte piás vagy,egy szót nem írt arról amit írtál.
Nem úgy tűnik.
Téged véleményezett,nem azt amit írtál.Így teljesen mindegy mi az írásod jelentése.
Az a fajta, aki tudatlanul véleményez.
17.ker. - ben vagy Pécel közelében tud valaki ajánlani műszaki vizsga állomást? Ne NKH-at😇
"fajtádba" ez egyébként tetszik 😅 Inkább ilyeneket írj mint"verseket" 😅
😂
Nem tudod, de véleményezed.
Jellemző, továbbra sem csalódtam a fajtádban.