Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudom, de hogy az a zsalu egy lófaszjankó tuti, hülyébbre nem is bízhatták volna a hoholokat. eddig elbaszott mindent
Mit kezdjek en ott ilyen vén fejjel?
Utanolvastam,a drone pilotaknak a front kozvetlen elejen kell lenni,es elso szamu kozellensegek,mindenki vadaszik rajuk. 😂
Megyek raktarosnak.
Menj ki a FeHoVa-ra, kint van a toborzó is, elég komoly cuccokat kivittek (50 BMG-t, a magyar harcjárművet, a legüjabb svéd aknavetőt meg csomó kézifegyvert, ami renszeresítve van (tudom, téged érdekel ilyesmi) Meg persze minden jobb fegyvergyártó hazai forgalmazója kint van... bár több a vadász téma.
Láttam meg kóstoltam vadból készült kolbászokat, töpörtőt, bár kolbászt nem vettem, mert volt, ami 50 000/kg volt 😅
A buzi horgászokhoz meg a buzi kutyakiállítókhoz be se mentem, így is elég nagy volt.
Az is szerintem inkabb lenne berlinben egy edzoteremben.
klicskó majd visszaveri a taknyoskípű ruszkikat
de hát az baxhatta. 😅 az a festő is akinek az alkotási 100 év múlva értek milliárdokat (óranézegetős) Amikor a saját korába legfeljebb egy zsíroskenyérre tudta csak elcserélni mivel minden más munkára alkalmatlan volt 😅
Nekem sokkal jobban tetszik frici amikor megmondja a frankót még ha soxor nincs is igaza(kezeit széttáró) Ez a művészkedés nem áll neki jó 😅
én az iskolában is utáltam a verseket. Főleg a megtanulhatatlan féléket.(kezeit széttáró) Ami rímelt azt legalább könnyen meg lehetett tanulni ha már muszáj volt(meghajlós) azon is elgondolkoztam ki a faxomból lesz versíró? ez egy rendes szakma? Miért nem csinált valami hasznosat a társadalom számára? Én egyetlen vers nélkül is ellennék egész életem végéig is elhiszed? 😅
s-sz-s-sz-sz-sz-sz
No,zaluzsnij lapatra lett téve.
alvás vizsgálatra? Mit vizsgáltak, hogy jól alszik e vezetés közben a delikvens? 😂
covid szakértők egyike? Hát az fasza. A megmondó ember állatorvos volt a tv-be a legjobb szakember meg egy gasztroenterológus. (fejét fogó)
Na pont ezért lett az a végeredmény ami lett 😅
Minek, Ems gyorsposta aszt csókolom(kezeit széttáró) Azért vannak nem?
aha 😂
brúszlí nem is él(kezeit széttáró)
Mire? commodore 64-re? Talán(kezeit széttáró) Ha nosztalgiázni lesz majd kedvem 😅
😅
hát ezek a filmek már a 80-as évek óta vannak. A swarcit is a skynet hozta létre azt még kormányzó is lett 😂
valaki kérdezze már meg a mesterséges értelmet hogy dugni jobb vagy szopatni
a válaszából kiderül hogy tényleg van-e esze 😆
Aki nem tanult szolfézst az annyit is ér. 🤔
Nem teljesen, annyi bizonyos. Nem járt szolfézsre kiskorában.
Ja, hogy annyival hosszabb? Az mázli.
Ez a "Magyarul beszélő értelem" elég rosszul beszélni magyart ....
esztergálnak rá másik menetet
Ez nekem is úgy tűnt csak azt hittem legutóbb erre kerestél m2goldást, de mégsem. 😁 Erre viszont ez megoldás bár tengelycserével jár, de attól még megoldás. 😆
Ez nem fordítás. Magyarul beszélő értelemmel írattam ezt a vackot.