Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...Vlagyivosztokig.
akkó megkeresem a szotyi a spájzba azt nézem a fejleményeket(gondolkodós)
halvány lila fogalmam sincs(kezeit széttáró) morzéból nem vagyok jó sms-t a nókián viszont nagyon tudok írni 😅
A tied?
(gondolkodós) De(kezeit széttáró)
de biztos, hogy rossz(napszemcsis)
egyébként is van kovid oltása szóval a front legelején nem fertőzi le az első hullámban rohamozókat(gondolkodós)
vettem megint 😅
majd mexeretik, ha visszaveszi a krimet, a teves ruszkikat meg hazazavarja az anyjukba
de hamar feladtad 😅 A múltkor még drónista akartál lenni 😅
na tanuld be ezt az önjáró lövegesdit. Garantáltan a front hátúján leszel 😅
baszki miből volt a kolbász,hogy 50 ezer kilója? zelenszkiből? 😅
Régebben mindig mentem ezekre a fehovákra voltam vagy 10 kiállításon de aztán rájöttem mindig ugyan az a nóta(kezeit széttáró)
A kiállítók nem nagyon változtak akkortájt. Kifizettek standonként vagy 4 millát azt 1 hét alatt kellett ezt a lajvét visszahúzniuk meg az alkalmazottakat kifizetni(gondolkodós) Ezért volt úgy az akciózás, hogy egy horgászboltban 20 ezres bot ott 52 ezerről volt leárazva 32-re 😅
Pedig mindenki dicseri,oszt zeli kirugta.Az utodjat nem szeretik.
valamelyik nap volt itt kecsón valami hiper szuper zsír új önjáró löveg 9 méteres cső löveg hosszal 😅 Várják rá a betanulni vágyó bakákat(kezeit széttáró) Rádió egész nap ezt harsogta alapfizetés 740 bruttó. Na az pont 500 kézbe(gondolkodós) ha egy kicsit jobb lenne a hátam elmennék töltőkezelőnek de így(kezeit széttáró) 😅 Mondjuk zotya meg elmehet gyakorló célalaknak de nem ér ám mozogni 😅 40 km-re elő az ágyú rakétahajtásos malaccal meg 60 km-re is. (kezeit széttáró)
Raktaros leszek.
Mert tudod, mit jelent amit írtam?
múltkor mintha azt mondtad volna,hogy te nem alkoholizálsz(gondolkodós)
nEM SÉRTŐDSZ MEG HA AZT MONDOM, HOGY EZZEL KAPCSOLATBAN VANNAK KÉTSÉGEIM 😅
Mert TE utáltad - amúgy csak fel nem foghattad - az azért még nem biztos, hogy rossz, ugye?
inikém ez kor függvénye szerintem.(óranézegetős) Neked már szopatni kényelmesebb elfoglaltság volna (kezeit széttáró) de ahogy láttam az előző fényképet amit felraktál nekem az az érzésem, hogy inkább te szopsz 😅
mindenki annyit ér ezt már lézer jani is megmondta 😅
De ketté tört a tengely baszki(gondolkodós) Akkor ez csak fél megoldás 😅
ÉRTELEMMEL??? Ebből egyedül az értelmes, hogy pipifax 😅
csak meg unja nem?
Nem,nem.Mész dront kezelni,te akartad,nincs visszaút.
😱 ez szánalmas baszkiiiiiiii 😂
FRICI INKÁBB TÁNCOLJÁL BAZMEG A PORT JOBBAN BÍROM 🤣
haver basztat hogy el kellene menni de nekem tömeg iszonyom van
pedig valami fasza nyílpuskát be kellene neki újani, pipi nagy geci nem adja el azt a 30 éves kb lófaszt se érő nyílpuskáját, pedig kapna érte egy fasza lidl fúrógépet
de hát nem is tekerted le te se 😅
Hogy, hogy honnan? Cecil néni minden nap küld egy körímélt ahol elmondja az adatokat 😅