Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyre jobban életünk részévé válik, miért ne én legyek itt az első, aki bemutatja ezt az oldalát is.
Ez egy nehéz kő.......,ki tudja hol áll meg? 🙄
...esetleg ez:

FreeLac, szárnyalj szabadon, mint a madár,
Az internet világában hordozd a szó magvát,
Fórumokon, ahol a gondolatok táncra kelnek,
Te vagy az, ki szóval festi az ég kékjét.
Na, dobok egy követ a pocsolyába, verset írattam a chatgpt-vel magamról, íme:

FreeLac, mint a szél, kanyarog a pályán,
Motorosok között otthonra talál,
A fórumon csendül a neved, mint dallam,
Együtt robognak a szeretők, mint a vadállatok csordája, a sivatagban árvalányhajtőt keresve.
És volt mellékhatás?Felduzzadt az oltás helye?
én amióta eszem a propoliszt szinte semmi bajom nincs
pár éve volt ilyen 1 napos nyavajám, 1 napig alig éltem 40+ láz másnapra meg semmi bajom nem volt csak le voltam gyengülve
ezen a télen még az orrom se fújtam annyira nem volt semmi bajom
mondjuk a covid oltást a pöcsbe kértem mert kemény vagyok, az emlékeztetőket meg a herékbe
Na,az orokzold kovid,neg egy kis villanyauti.
Kezdem ertekelni a kormanycsapagy flame-et,pedig attol is tuvel szurkalnam inkabb a szemem.
A lenyeg hogy megvan a katalog adat mellik legyen es rakerdeztem az intercars-os emberre.
Szal boldog leszek a kupgorgossrl,meg ha nem is jo. 😆
A tobbitol tikkelni kezdek. 😆
Én ebbe nem folyok bele mert sok itt a kurva okos, és az orvosok közt is. De egy a lényeg akit ismerősök közül antibiotikummal kezeltek amikor már a.lázzal nem boldogultak az egy se halt bele. Nekem se ment le anno majd mét hétig a lázam, más tünet nem volt csak makacs láz a covid központban irtak fel két adag antibiotikumot és elmult négy nap után a láz.amelyik orvos meg a feje után ment mert a coviddal járó gyulladást nem kell kezelni az meg simán csak megölte egy részüket illetve későn kerültek kórházba ami.szinte ugyanaz.
Én haverom S Teklája is ilyen - 3 roncsból lett összerakva 😅 de szuperül műxik.
2000 előtt iózsefvárosba rengeteg konténerben jöttek a pár hónaposan törött chrysler kocsik az usából
ezekhez is jött minden alkatrész ami a javításhoz kell
szerintem ezeket utána újként adták el
Egyébként lehet, gondolom, most a nagy baráccság óta az usákok elárasztották őket roncs Teklákkal, ami különben náluk veszélyes hulladéknak számít... ukrik meg pakistán módszerekkel lábra állítják őket - villany meg van. win-win.
Ide is jött be sérült régebben, rengeteg konténernyi autót hoztak be usából amiket utoljára 6 éve én is vittem és sok volt a villany,ott ültem teslában, fiat500-ban, explorerben meg ilyenek és persze sokféle usa kocsi jellemzően törötten, de már benne voltak az alkatrészek.
Érdekes hogy ebből azt tudja kiferdíteni valaki, hogy az elektromossal járnak a szegények 🤔
Az irja a lentebb bedobott cikk, hogy a legtobbje serult es biztosito altal leirt, kintrol olcson behozott, kikalapalt kocsik ezek.
Akkor lehet ezért sok a halott nálatok ? Lehet hogy a tüdőgyulladás ellen csak jó lenne az az antibiotikum ? Lehet ha valakinek van egy pozitiv tesztje a 4-5 napos láz és egyre romló állapot, illene adni neki antibiotikumot hogy elkerülje a tüdőgyulladást ?
Ezt azért gondold át, csórónak van pénze villanyos kocsit venni ? Csóró vesz egy öreg kocsit ami biztosan nem villanyos.
Sok ilyen van, nem is a legöregebbek. A legrosszabb, amelyik komplett diagnózissal és gyógyszer igénnyel jön be, mert ő már konzultált dr. Guglival meg dr. Féccbukkal... 😩
Nos,mivel ukrajna a szu idejen ipari bazis es felvonulasi ovezet is volt egyben igy az elektromos halozatot kurvansgy redundanciaval terveztek.
Ezert is mukodik meg.
De a trafoikat belorusban gyartjak,es nem nyugati szabvany ezret bajban vannak.Szigetek alakulnak ki egy-egy tamadahullam utan.
A vicc hogy a ruszki ismeri,az atomeromuvek 750kv-os vezetekeit nem tamadjak,csak a lakossagi varoskozi alallomasokat.
Nem veletlen terjednek a memek tesla farara kotott generatorrok ukriknal.
Kepzelj egy nemet vagy francia rendszert amit nem igy terveztek haborura,es meg a plusz kapacitasok is le vannak kotve a napelemes es szeleromuves bohozat miatt.
Bevallom én sem gondoltam volna, de az eddigi tapasztalatok azt mutatják hogy áramhoz könnyebb hozzájutni ilyen helyzetben is mint benzinhez.
USA-ban derült ez ki, amikor volt valami katasztrófa, hogy áramot csináltak pár nappal az esemény után, de a tanker nem jutott be még sokáig, lakossági mennyiséggel.
Amúgy nagyanyám is ilyen volt, megmondta az orvosnak mit írjon fel, aztán amikor nem volt hajlandó, akkor átment másikhoz aki meg felírta neki amit kért. Amikor meg feleségem átnézte mit szed, kiderült hogy két féle vérnyomáscsökkentőt, meg vérnyomás növelőt, meg ilyen egymásnak ellentétes hatású és elavult cuccokat szedett marékszámra.
Érdekes volt, mert tőle elfogadta hogy a gyógyszereinek a kétharmadát lehúzta, meg átírta, de a háziorvosnál okosabb volt 85 évesen 🤣
Az a fasza mikor a ruszki az alállomást telibevágja és 100e embernél nincs áram míg ki nem szaszerolják hogy hidalják át a 300Kv-os szovjet trafókat.
Tehát akkor Pipi megnyugodhat, mert ő kapna 🤣
Asszony nem ad, csak azoknak a hülyéknek, akik követelik. Meg a cigóknak, azok is mindig kérik - akkor egyék csak... 😂
De csak helybe bóklásznak ............nem azért nem utazzák be az országukat keresztbe-kasul
Nem az én asszonyom, te nyomi, hanem az övé 😅 onnantól nem kéne pénzt kérnie üdítőre 😅 gyereknek is mehetne az ájfon 😁