Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értem. Én arra gondoltam, ha frissítenek egy autón valamit az már a következő generáció ráncfelvarrás ide-vagy oda(kezeit széttáró)
Mondtam nem vagyok klió szakértő. Én annyit láttam, hogy viszonylag rövid időn belül mindig változik valami ezeken a kotlákon(kezeit széttáró)
én azt tudom, mikor főpróbára vittem a dákót tavalyelőtt az asszony már eléggé sápítozott 5 %-os akkutöltöttségnél mert még volt hátra vagy 8-10 km. A világítás, fűtés, rádió ment, nem kezdte a rendszer kikapcsolgatni a dolgokat csak írogatta, hogy jó lenne ha most már töltenénk az akksit 😅
utolsó információm az volt blőditől, hogy az asszonya autója ér 100 ezret inkább el sem adják mert úgy is csak a cigányok vennék meg azoknak meg nem adja el(kezeit széttáró)
igen.
De. Ez ráncfelvarrott, mióta megjelent már 2x történt meg ez.
Nem vagy képben, a főrendszer tölti a nagyakksiról egész addig míg 15% alá nem merül mert alatta nem tölti ezért kell ilyenkor lekapcsolni fűtést/klímát mindent addig míg tölteni nem tudod.
És végül mit vettél neki?
Hol kell kukázni?
Ugyis darabokból kell bevagdosni ez a dolgot. 😁
Persze hogy nem mond semmi,mert már tudja hogy nincs értelme.Mondhatna bármit,akkor is mindenből a legolcsóbbat vinnéd neki
Azon felül hogy a Dákó full fapad, a Zoe meg full extrás, dupla akkora az akku, ezért van értelmes hatótávja, autópályán is. Sajnos hatótávon túlra ez sem jó, mert elég lassan tölt ehhez. Kb. 45perces töltések kellenek, amihez a Teslának 15perc., bár az meg az előnye, hogy a 22kW-os AC töltést tud, ami a Teslán 11kW. Így pedig egy sima mindenhol előforduló AC töltőn is elég neki 2 óra.
De hőszivattyús fűtés, és akku hűtő/fűtő rendszere van, ami a Dákóból hiányzik. Plusz rendes motor teljesítmény.

Röviden mondva, magasabban pozicionált 🤣 igazából majdnem minden trükköt tud mint amit a Tesla, csak hát franciásan szarul megoldva 🤣 meg lehet szokni, főleg aki francia autókhoz van szokva annak nem lesz vele gondja, de én szerintem lecserélem a garancia lejárta előtt, és remélhetőleg addigra már lehet kapni kisautó kategóriában is Teslát.
Sirva fakadnál ha látnád mennyi 19-es armaflexet dobálunk ki. Felrakták a csőre a csőfűtés előtt mi.leszedtük csak.az élénél ragasztották igy lejötz egyben de.nem.azt rakták vissza. Most dobálják a kukába, egy konténer félig van vele, a bódédat simán kiadta volna kétszer is😃
te voltál? Olyan sokan voltunk nem láttalak, meg hát a szemem tele volt könnyel folyamatosan(szomorú)
és 3-5 évente veszel új autót az asszonynak(meghajlós) De te egy lovag vagy(meghajlós)
Na nálunk meg nem mond meg semmit szerencsére jobban ismered a nejemet mint én ha kell viheted 😅
Nagy szerencséd hogy mai korba élünk különben , mellétemetek volna mint kedvenc kisgazdáját 😂 😂
Régen ha kiváltságosak meghaltak mellétemették szolgát ,nőt ,szamarat ,némi kis aprót 😂
Tényleg az vagy,mondjuk ez a szarrágóságodból fakad.Nálunk ez úgy zajlik hogy megmondja melyik tetszik neki én meg hozzá társítom a felszereltséget.Tehát ő kiválasztja a típust én meg az autót ami megfelel a kritériumoknak.
Pipi elszabadult?
de ne bosszantsál nemrég ért véget a virrasztás elég fáradt vagyok(homlokát törölgető)
meg mert egy ilyen g.ci vagyok(kezeit széttáró)
Tehát akkor a biciklin kívül neki minden felesleges volt,mégis megkapta a számára felesleges dolgot.
hát én a szalonba amikor voltam a szanderó ami ki volt állítva az 6,5 volt. Nem nézegettem mi az a plusz ami benne van az alap szanderón kívül. Véleményem szerint jobb autó a kliónál már csak a kialakítás miatt is műszakilag ugyanazt tudja(kezeit széttáró) Meg hát egy helyen is gyártják gondolataim szerint(kezeit széttáró)
Neked meg szerintem ez lehet ez meg néhány évvel azelőtti(kezeit széttáró) ha számolgatok akkor az 3-as(kezeit széttáró)
De a fene se tuggya nem nagyon érint a téma 😅 Egymás után fosták kifelé ezeket a lomokat 😅
na én abból számolgattam, hogy ami nálunk van az a 4-ik generációs lehet, hisz ez az előd(kezeit széttáró)
hát sanya én nem nagyon értek a kliós témához de ezt írják 5-ik generációnak ez most jött ki decemberbe szóval ilyen nincs a bogyónak(kezeit széttáró)
töltheti egy generátor is de teljesen mind1 mi tölti nincs kapcsolatban a hajtó főakkumlátorral
És azt mi tölti?