Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,ez csak is azért van mert megduplázták az új árát.De az nem egy általános állapot,ha ez lenne,a kutya nem venné meg.Pont az ellenkezője lesz(lásd tesla), muszáj lejjebb vinni az új árát mert nem igazán úgy fogy ahogy szeretnék.
Na,lassan te is felveheted a hülye dumát,de hát úgy is meg kell állni pisilni kakilni cigizni szendvicset enni fél órára(fél órára abban az esetben ha szabad a töltő)
Kihagytam, jobb első abs karika is volt 4000ft-ért. 😄
Nem állatfaj csak kis jövedelmű ahol igencsak számít mennyit költ javításra, a 2 éve beszámított (bánjuk mint a kutya, nagyon kéne még) 16 éves 240000km-es swiftre összesen 2 elsőbetétcsere, 1 váltó jeladó, 1(!) ékszíjcsere klíma feszítővel, és persze olajak-szűrők tehát gyakorlatilag semmi ellenben tényleg nem volt nagy igaz a clió bár nagyobbnak tűnik kívülről belül még kisebb viszont jobban néz ki. 😁
Miért ne lenne asszisztant?
Tehát úgy okoskodtál hogy nem tájékozódtál rendesen........Gti most is kapható.
A suzukis külön álllatfaj a legtöbb így gondolkodik mint te
A saját szempontjai szerint igazuk is van de az enyém szerint nincs én nem akarok suzukival járni, mert egy igénytelen zörgő fos
Mint írtam vezettem villany kamiont aminek normál töltéssel 8 óra körül van, de a most kiépült gyorstöltőkkel 2 óra alá lement.
A támogatás miatt, amúgy akkor 6.5 volt és most 4.5-5 körül mennek, mondjuk a kínai villanyok hazai feltünésével gondolom lejjebb mennek az árak az ilyen 150-200km-t tudó kisautóknál.
ezek mire jók?
2004 óta megvan az opel(97-es) azóta elfordítom a kulcsot és elmegyek vele bárhová
aztán hazajövök
igaz nem sokat mászkálunk de akkor is lassan 220 ezer futás benne van amit mi tettünk bele
ennyi idő alatt 1x halt be úgy az akku hogy kellett vinni egy bikázó akkut hétvégén nem tudtam venni
meg 1x kezdett zörögni a vízpumpa, de akkor is el tudta menni vele 2x is pecázni
ja és volt 2 defektem útközben, egy cserép lett egyet meg ott helyben megjavítottam kukaccal le sem vettem
a többi baj lassan jött, pl gyújtás kapcsoló betéttel szarakodtunk fél évig mire már semmilyen feszegetéssel nem indított 😆
Azt írtam is a másik nyominak hogy én nem reál értéken számolok hanem abszolúton.. az inflációt nem tudod befolyásolni, azt bukod mindenképp, pont mint blődi a hét éves alhambráljával
Amugy a hét beszélgetem egy buszos barátommal
Az mondta vitt egy villanybusz és elérte a román határt de se fűtés se ablaktörlő használat 😂 😂 😂
Azt mondta szerencsére volt egy töltő oszlop ....................kb fél óra múlva begurult egy villanytaxis ,amikor meg látta busz könnybe lábat a szeme és ájulás előtt csak annyit tudott mondani hogy ő 14 %-on van 😂 😂
És mondom ti mit csináltatok ? Azt mondta hogy sokat kávéztunk 😂 de belefért két kaja is
Mit nem értesz? ma használt piacon a dákóért simán kapnál annyit amennyit te adtál érte
Szendvics,az kimaradt a szentháromságból,kotelezo mindharom tevekenyseget vegezni ha utazol,meg ha nem is akarod. 🤣
Na attól lehet hogy igen... Ez az értelmes eddig amit mondtál, de majd meglátjuk.
Előnye is van, eggyel többször megállhatok hugyozni
Én meg már nem akarok olyan autóval járni amire nincs garancia asszisztant és biztosítás
20 évvel ezelőtt egyik se volt nekem se. Kényelmes lettem
Wikipédia bevallom én csak a volkswagen hivatalos oldalát néztem mik a most kapható modellek
Román rendszámos springet láttam az 5-ösön, az hányszor és milyen sokáig dohányzott hugyozott míg pestre ért? 😁
Épp a héten olvastam, hogy talán a scania csinált felsővezetékes kamiont némi akksival ami kb. 150-200km-re elegendő és csinálnak hozzá hálózatot.
Ez nagyjából így van, igazából a napelem csak plusz lenne, de anélkül is kéne mert 70ft-os árammal is olcsóbb ha csak lennem megy a benya ára 300ft alá. 😁 Igazából bármi meg lehet, ha hirtelen minden tudna vullannyal működni mert adottak a feltételek az egész világon akkor nyilván levinnék a kutyának nem kellő olaj árát.
Ha még az inflációt is bele számítjuk akkor mégjobban bukó,hisz most kevesebbet ér 10milla mint 3éve.
110es átlag?Neki azt hiszem 150 vagy 160 volt.Na olyan sem lesz többet nála.
VW (Német) felvásárolta (Spanyol) seatot a (Cseh) Škodát
A dácsia (román) 😂 😂 😂 akik (Francia) rönault terve felét kapták meg .De ha átállnak a Oroszokhoz akkor majd lesz ladájuk 😂 😂 😂 amire mostanában nagy a esély .........................bár a Németek se a régiek 😂 😂 sok komcsibuziantifa már azt se tudja hogy hány maki fütyköst vegyen egyszerre a szájába
Zotya a sharant emlegette.Sharanom nincsen
Nem feltétlen. Horvát nincs olyan messze attól függ melyik részre megy. Mondjuk dubrovnyik és környéke húzós de egy káerká sziget az lófasz 1 töltéssel ott van. Annyit meg sajnos nekem is meg kell állnom a család miatt ez mondjuk 20-30 perc és simán jött a 110-es átlag(kezeit széttáró)