Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akarod mondani amit az asszony vesz ?
mert fingod sincs, mi a jó... a fóccvágenen túl is van világ... de hidd el, megértelek. Rengeteg suzukist ismerek, aki szerint az a legjobb autó... és nem is lehet rájuk haragudni 😅
Aha, most néztem meg e pillanatban, 245 LE és egyébként 14,5. és abban még metálfény sincs ennyiért 😅
A fullos villanyosom olcsóbb lesz ennél 🤣 Passát méretben 😁
Mondjuk én sem tudom miért győzködsz.Egy valamiben azért közös nevezőre jutottunk,egy benzines bömbitől én is hamar szabadulnék.
Én meg már pont 2x leírtam, hogy a Tekla ez esetben nem jó példa, hanem kivétel. Jó haverom a 3. villanyosát adja el épp, nulla bukóval (persze csak Ft-ban számolva, mert nyilván a pénz romlott, de ez benne van) ő 3 évente cseréli, ahogy lefut a lízing.
Egyébként fogalmam nincs, miért győzködlek ezekről, más a lehetőséged, más az igényed - soha nem jutunk közös nevezőre ebben (se)
Ha most vennék egy másik benzines bömbit a mostani helyett (újat vagy max. bemutató autót) az se lenne 15-16 alatt, de inkább több.
2.0tsi,320le.
Összevissza beszélsz,azt írtad 19-20ban ennyit vagy alig többet adtak érte(11milla)Én belinkeltem hogy 20 milla volt az induló.Hogy a tesla kit hogy szopat,engem nem érdekel,ezek a számok tények.Nem fogja padlóra küldeni?Nem hát,de az azért érdekes hogy mindeközben folyton azt számolgatja hogy mennyit spórol az üzemanyagon.Szóval valahogy érdekes hogy 4év alatti 10milla bukó nem számít de a 100km-enként elköltött 3000ezer forint az igen.
Golf? 200-at se, azt is csak a tuningolt pumpedűze 🤣 az meg neked való.
Megalkudom a 310-el, bár tudom, az igazi faszméréshez 500 kellene 😅 de szerencsére arra nincs szükségem.
Kapuzárási pánik?Nem áll a cerka,vagy mi van?De miért 310?A fullos autók 400 felett vannak,310le-t már egy golf is tud.
Írtam, hogy a Tekla szopatta a népet. Majd 5 gurigával levitte az árat, ami nyilván lenyomta a használtakét is - de aki 3-4 éve meg tudta venni, azt ez nem fogja padlóra küldeni, de te ezt se fogod megérteni.
Szerintem ennyiert vehetsz ket ruszki piros trolit,az erosebb. 🤣
3 év múlva nem annyi lesz... inkább 21-22, ha a jelenlegi trend marad.
Tavaly év elején kezdtem nézegetni a villany 4-es bömbit, 18 körül indult - na most 22, kicsit extrázva már inkább 24.
...de tudod mit? Ha kell, fizetek érte, mert egyrészt van rá, másrészt nekem megéri, mert a koporsómba nem rakhatom 😁 és nem egy 15 éves dízellel szeretnénk járni, hanem egy fullos 310 LE-s villanyossal.
Na most kíváncsiságból rákerestem mennyi volt 19ben egy tesla.Azért a 20milla nem alig több mint a 10.
www.portfolio.hu/uzlet/2019022...]https://www.google.hu/amp/s/ww...[/url]
Te tényleg hülye vagy?ki venné meg 18ért mikor az új is annyi?
A Teklát gyárilag is ragasztják, meg a sufni javítók is. "gyári" javítás nem nagyon van, az úgy van kitalálva, hogy ne érje meg
Ne sokat mer jo ajanlat es tik-takk ket het osz meghósz kovidban itt nekem.Es fuccs a szpringnek,viszi a nav.
Te elég nagy tévedésben vagy... 10-ért nem kapsz, inkább 11-12, és azt nézd, hogy 2019-20-ban ezért ennyit vagy alig többet adtak... egyébként a Tekla rossz példa, mert jól megszopatta a vevőit azzal, hogy milliókkal levitte az autói árát egy pillanat alatt.
Ez nem fog mégegyszer előfordulni. Szóval ha három év múlva én 18-at kapok, akkor nagyon jó vagyok, de még ha 15-t, akkor is - mert ez 14-be kerül most nekem.
Pontosabban kb. 10-be, de te ezt nem fogod megérteni, mert nincs céged, fingod nincs a céges pénzekről.
Ha nem adom el az idén lesz 5 éves 3-ast, az viszont 8 évesen 2-2,5 bukta lesz nekem a jelen árához képest, biztosan.
Meg próbálom időbeli sorrendbe
Golf 1 , Golf2 , Bogár , Passat ,Polo ,Polo ,Caddy 😁 Állávju volszvagány 😂 😂 😂
asszem leírtam már térképmelléklettel múltkor, hogy a szentendrei kompos faszitól vettem meg és nem volt cigány(kezeit széttáró)
Szerintem még megyeri híd sem volt(kezeit széttáró) 96-97-ről beszélgetünk(gondolkodós)
ja és megint megyek(óranézegetős) Szerencsére nekem van banánra is 😅
alszok rá még(gondolkodós)
Hát fél életemet nem baxtam el(óranézegetős) legfeljebb azt a néhány évet amíg sanyargatott az a lom 😅
Én tiszta szívből le beszélnék mindenkit a márkáról de hát ti tudjátok 😅
Na jó de nem is vesz épeszű ember cigányoktól autót.
nekem is volt békebeli fószvágen. Na azóta a név hallatán a rosszullét kerülget 😅