Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig mindnek megvan az esélye hihetetlenül bonyolultak.. ez csak úgy tudod kivédeni ha a 20 évessel jársz meg nem mindenkinek opció
Nem feltétlen.....Itthon is elég drága hazaszállítás ha lerohad. Tizenezer ft egy évre, ha csak 30 km-ről kell haza vagy szervizbe vitetni már megérte. De inkább ne kellljen, kidobott pénz ugyan de nem sok.
Pedig könnyen előfordul. Pláne miota telebaszták elektronikával öket.
Ugyanez van motorra is.
Megint a pöcsméregetés, és az autó, mint használati tárgy átértékelése státuszszimbólummá.
Hét ha mondjuk ilyen volt az autód,az csak téged minősít.
Ez így van,akkor van ha szükségét érzem.Egy külföldi utazáshoz megkötöm csomagba az utasbiztosítással együtt.Amúgy teljesen felesleges.
jaaa
hogy ez új kocsikra van?
megbassza az ég ha egy új vagy pár éves kocsi lerohad.....
Nem is volt olyanról szó hogy érdekeljen.A felvetés az volt hogy a 310le-t már egy golf is tudja.És,tudja?Tudja.És ennek a lényege is csak az volt hogy az a 310le,nem egy említésre méltó szám.
6 évig jártam vele melózni minden nap, az azért gyilkolta a gépet, plusz a sok futós szállítás, volt hogy csak 3.ban bírta az astra a másfél köbméter sódert
régebben mászkáltunk vele sokat kb egész országot bejártuk vele, az utóbbi pár évben pihen csak többet
amúgy 200 ezer rengeteg indítással hideg üzemben gyilkosabb a motornak mint 400 ezer pályán
külföldet nem tudom, mi csak románokhoz mászkáltunk vele, az meg majdnem olyan mintha itthon lennél, csak több a cigó 😆
ilyen szállásfoglalás meg hasonló dolgon sosem gondolkoztam, hiszen az astra mindig eléri a célját, ilyen hogy lerohadok nincs a szótárban
max olyan hogy valami kivág 2 gumit egyszerre, mert csak egy pótkerekem van általában, bár amikor a királyhágón túl kalandoztunk felbasztam a futóra mégegy kereket pluszba, meg amikor sok volt a murvás menet akkor is

ha nekem trailer kellene akkor ott gyújtom fel az egészet a faszba, olyan kocsi nem kell ami nem visz haza
Ez csak attól függ milyen támogatások lesznek én például most e-mailbe kötöttem meg a szerződést azt mondták ne menjek be személyesen mert nem győzik... szóval elég jól fogy
Az a baj hogy ezt max jövőre tudjuk meg.. a idén nyárra még bmw lesz, sokára jön meg a verda. Ha megjönne augusztusig azért még csinálnék vele egy-két kanyart
Nekünk volt csodás swift kilencvenezret volt nálunk két éves korában vettük háromszor kellett haza húzni csodás megbízhatóság csak éppen az első futóműve kitört mert elrohadt. a suzuki javára legyen mondva ingyen kicserélték, az gyári hiba volt
Ha kötsz rá van 😁 bár sokan kikötik a tíz éves kort határrnak
kb. ennyi
uh az már túlfutott a költségvetésen 😅
Ha nem szabad, akkor is, csak akkor kicsit tobb idore.
hát ez az. Jobban néz ki ennyit tudsz felhozni a kliónak ez nem sok 😅
Legyen igazad bár innen nem találtam a honlapon egyébként pont a gti hülye gyerek autó, még fiatalon se érdekelt nemhogy most
hát nem. Qrva jól összerakott hibátlan autó (kezeit széttáró)
4 millió és a fullos változat 😅 4.5 millió volt támogatással amikor én vettem(kacsintós)
én igen mert szaré-húgyé vettem de a 10 millás új árához képest 60%-ot esett az értéke 2 év alatt(gondolkodós)
ha fehérgyarmatról indult akkor 3* 😅 egyébként az magyarországi autó volt csak kintről vette mégolcsóbért mint én(kezeit széttáró)
De te csak a tóra jársz ki pecázni vele bakker... én 2004 óta körülbelül 400 ezret mentem annak majd felét külföldön
Te káromkodsz egyet, én meg ha lerohadok ausztria másik végén
bukom a szállásfoglalásomat, a trailert, összesen több százezret, ha balesetbe keveredek akkor meg több milliót
Biztos.
az lehet