Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondja az aki az olajcserére elkölt 100 ezreket.
Az a tervem hogy elcserelem az oreg hoddat a szpringért cserebe,elonyos uzlet,megmentelek a kinai romtol egy minosegi muszer elleneben. 🤔
Különben ha tudnád hogy milyen kevésből fennlehet tartani szuperúl
Akkor rájönnél egyből hogy hogy elbasztad a fél életed mert ilyen csodával már te milliárdos lennél 😂 😂
ne viccelj ,filléres fenntartása ez még a békebeli VW 😉
ezek inkább viszik a pénzt mint hozzák 😂
Hülye vagy 😂 elmegy pénzt csinál vissza jön 😉 😁
vagy egy öreg cbr hondával 😅
Vegulis lehet kapni a tescoban ketkomponensu ragacsot.
A radiatorfeher spré meg jol all a teszlanak.
Csak kicsit se buzis. 😆
Ez még beindul? Na ne má 😅
Azom nekem nincsen 😂 de majd megkérdem hogy kötelező oké e 😂
Popszegecs csak fogja, majd itt megreparálják csak figyeld 🤣
mi bajod a bölcsészekkel (kezeit széttáró)
😅
Ontott nagy nyomason préselt alut?
De,mint a spiátert. 😆
Ki fog ez alakulni, mert szerintem sincs mas megoldas a tomegek kozlekedesere hosszu tavon, de mostmeg sok a kompromisszum. Ezt tudja mindenki, aki fel oranal tobbet szan a tajekozodasra, az idegesito csak az, hogy tok hulye ervekkel akarnak meggyozni az ellenkezojerol, mint amit latok.
Nem izgat, hogy mid van, egyszeruen arrol beszelek, hogy ez tobbnek nem jo, mint akinek igen.
Heftelni nem lehet vagy a festékspray nem fogja? 😁
Ja,itt meg az egesz hatso reszt kell cserelni egyben,mert javithatalan.
Ami most nagyon draga az a jovoben teljesen lehetlen,kuka lesz az autod.
18 milliot fizettel erte,3 evesen az ara mondjuk 11-12,hatbavag egy hulye zold astra f kombis megreped az alu es fizethetsz 7 milliot egy hatuljaert.
A biztosito meg ad 6 ot es viheted a roncsot.
(fejét fogó)
ha veszel egy adathordozót, pendrájv, külső winkó vagy egy szaros telefon már azt is le kell a forgalmazónak jelenteni a navnak,mert van erre valami kötelezettsége(fejét fogó)
a mostani javítások se olcsóak
pl ismerős lánya kicsit megkoccantotta a volvo suv-ot aztán hátsó lámpabúra 400 ezer, picike kasztnijavítás lökhárító meg sárvádő festés 300 felett
ettől durvábban ment neki az asszony a a villanyoszlopnak aztán a kár 300 forint volt mert ennyibe került a festék stick amivel kitöltöttem a lökhárító gyűrődéseit
A teszla is elkezdte a giga casting kaszni gyartast bevezetni.
Olyan arakon lehet javitani a jarmuveket hogy gtk lesz,mar egesz fiatalon sem eri meg.
Gyartani igen mert kicsi eloerot igenyel.
https://telex.hu/techtud/2023/...

http://youtu.be/WNWYk4DdT_E?si=U3QdnHGSJSiowwJS
Hát.....te is leírtad......
"Nem, 3 év múlva annyit fogok érte kapni, mint amennyit most kifizetek vagy többe"
Szóval úgy néz ki te is nagyon tudod.Nézd meg a teslákat,17millától indul,de inkább 21-2 milla,na,most ezt 3évesen megveszed 10ért.Aztán ha még betörnek a szilárdtest aksik akkor meg aztán végképp mennek a levesbe ezek az elavult technikák.
Egy lemezbol hajtott faszenes kalyhaval sutottek helyben vett grillkolbaszt.Nem kell tulspilazni.A kemping a legolcsobb.A benzin is inkabb a ket eurot nyalja alurol.
A gond a kempingel hogy belefuthatsz telthazba.
Egy8ken sem mert nem csere volt csak hengerfej, de az is értelmetlenül és jelentős plusz kltsg-el, tehát inkább az, hogy amit el lehet kúrni egy ilyen helyzetben azt én mind elkúrtam, ha időben vezcserélek 100000, ha már meglett a baj akkor is max. 300000, nekem több lett nem kicsivel igaz kuplung és turbó csere is volt ha mér szét lett szedve.