Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Találtam az áldozatról egy képet (síros)
Dec 27-én készült még újszülött korában(kezeit széttáró)
Ennek sem volt semmi szaga mikor visszavittem a lidlbe mondta a srác, hogy most nem tud ilyet adni mert nincs a pénzt visszaadják(kezeit széttáró) figyelgessem az akciókat majd lesz.(kezeit széttáró) Mondta zöldbe van. Mondom láttam 9 ezer most. De mondom olyanom meg van(kezeit széttáró) Mondta nem egy minőség a kettő a fekete sokkal jobb 😅 Mondom aha. most hoztam vissza megállt a szíve a nagy minőségnek(kezeit széttáró). A régi nyugdíjba küldött zöldemtől kellett bocsánatot kérni az fejezte be a munkát 😅 Nagy szerencse, hogy nem hoztam haza a polcra, hanem dobozába visszatéve a munkaterületen hagytam 😅
se előre se hátra (kezeit széttáró) Csak a világítás maradt üzemképes rajta(szomorú)
Onnan hogy ismerem,ha ő nem,az meg már az ő baja,ha már annyi esze sincs hogy utána érdeklődjön.
Nem, mégiscsak egy év..........10-100e között
dehogy, csak 22 éves... BMW boxerban az nem kor, de ezt egy KTM-es nem értheti 😅
Ez nagggyon jó módszer - nekem pl. eszembe se jutott volna... 😁és azt honnan tudod, melyik a "megbízható"?
És honnan tudja egy olyan ember, akinek inkább csak zenész meg tanár ismerősei vannak?
Amennyiben barkácsdolgot veszel a jótállás csak a törvényben meghatározott érték függő időtartamra vonatkozik. Ha a végfelhasználó magánszemély akkor adható a forgalmazó által több is.
Igaz....illetve értékhatárfüggő ugyhogy lehet csak hat hónap
Hát van nekik olyan akkor az ipari......de a kezelési utaitásban.amit nem olvas senki az elején benne van. De ha csak ugy ipari mint minden gyorsdaraboló flex és minden láncfűrész sthil akkor az nem ipari elhasználásra készült😃
A motorod viszont egy sokat futott öreg motor 🤷🏼‍♂️
és akkor az ipari porszívó.....?
Van,de csak egy év.
Én meg megbízható szerelővel csináltatom.
Ez mondjuk érdekes dolog, ha cégnévre szól a számla akkor nincs gari? Még 2008 körül öcsém vett 3 autót taxizni, 1.4 octavia és 2 chevrolet lacetti-t, az octavianak a motorja 7-8 hónaposan és 60000km sem volt benne a nulláson megállt a motorja, elszakadt a vezszíj, mivel taxi így nem akarták gariban megcsinálni csak nagy nehezen az újpalotai kereskedésben elvállalták garira pedig nem ott vette, pár hétbe beletelt mire megoldódott, de végül mégis sikerült.
Ha vállkozásba vetted mindenképp. Barkács szerszám, ezekre garancia ipri felhasználásra nincs
több feszítőt láttam aminek a csavarja kritikán aluli volt, én mindig kibaszom amit adnak hozzá és teszek bele rendeset
nekem volt egy olcsó fúróm ami így egyik pillanatról a másikra megállt, semmi szaga nem volt és semmi előjel hogy meg akarna halni
mivel nem volt rá gari én szétszedtem és az állórésznél volt valami kis tekercs annak a forrasztása engedett el
ha már ott voltam kibasztam ezeket a kis tekercseket a picsába aztán azóta is üzemel a fúró
mondjuk te béna vagy ehhez szóval szét se szedd csak bejelented hogy kihalt aztán hoznak egy másikat, jó eséllyel csak a cimkét kérik el róla
haver alkalmazással vette alkalmazásban bejelentette aztán hozta a futár a másikat
ó faszomba, a multkor vettem egy kisflexet meg egy ütvecsavarozót hobbizni, akkor most eldobós lesz?
Szóval nem leejtetted 3 m magasról, hanem csak bexart.
A szerelő a jó tipp... mert felengedett a szíjfeszítő, ahogy utólag diagnosztizálták másutt. Az ember zenész, nem ért hozzá semennyire, épp ezért csináltatta meg a vezszíj cserét a hosszú út előtt egy hónappal. A szerelő persze nem ismerte el a hibáját, szerinte anyaghiba volt. Szerintem meg valami olcsó fost épített bele, persze horror áron.
Pereskedni lehetett volna, de ezt bebizonyítani... lehetetlen. Benyelte.
Na többek közt ezért nem akarok már nem garanciális (=öreg, sokat futott) autóval járni, inkább kerüljön pénzbe a nyugalom.
hosszan nem tartott hisz élt 39 napot(kezeit széttáró) külsérelmi nyomok sincsenek egyszerűen kékhalál 🙄
Az inkább elég.De ha jól emlékszem ott valami szíj szakadás volt,azért meg marhára nem az autót kell hibáztatni.Vagy a gazdája volt trehány,vagy a szíj volt selejt vagy aki csinálta.
Azon már túl vagyok de a fájdalmat nem enyhítette, mert jelen pillanatban nem volt helyette másik(kezeit széttáró)