Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ............... legalább a határig elmegy 😊
röpke két óra és vissza is jön 😁
Jó, hát Dacia. A Renault "teszkó gazdaságos" divíziója, jön-megy, nem ázik be, a bőrülés meg a faberakás nem téma :)
300km hatótáv(gyári adat).Szerinted?
Azért az az 1tonna......nem csoda ha a szarvas kinyírta az embert.De tényleg az igénytelen emberek autója.Röhögtem ezt a marhát mikor mutatta hogy a kezét be tudja akasztani az ajtó gombjába 🤣
azt elhiszem 😂 különben benne lenne a sajtóba is .......ha kimenne a világból
én láttam annó a tesztet megülték 3 an az autót, azt mondta na a kis szpring lesz az elektromos autók vízhordója 😅
Csak akkor még 4,5 millió forintos árról beszéltünk nem 10-ről 😅 4,5 ért érte az árát(kezeit széttáró) Elektromos fűtés, klíma egérmozi villanyablakok mi kell még? kis akksi ugyan de kicsi a fogyasztás is 42 le. 100-astempóval megtesz egy 200 km-es karikát, nincs ezzel az autóval semmi baj. Ha nem azt csinálnám amit csinálok, hanem egy irodista lennék napi ingázóba teljesen elég lenne az az autó(meghajlós)
De 10 millió forintot viszont zálogos marha aki ad érte(gondolkodós)
Jaj pipi,képzeld,láttam a Vályi Pista spring tesztjét,azt mondta ez az elektromos autó,azt mondta semmi csicsa azt adja amire számít az ember,nincs ami elromoljon mert olyan egyszerű.Azt mondja kinek kell hogy 3mp alatt 100on legyen,az a lényeg hogy olcsó legyen és egyszerű.Tényleg azt mondta,ha elektromos autó,akkor ez.
Itthoni tevekenysegre vettem mindet,minusz a ceges de az se ipari,a 3,5 es facsavazok behajtasa meg felevente par 10 es lukba tipli furas nem hinnem hogy ipari dolog.
Ja meg hdf-et vagok kethavonra egy akkus korfuresszel. 😆
Nem javitják. Meg se próbálják. Van egy szerződött cég aki elhordja ezeket. Sajnos megfúrhatatlan mert már ott lennék, tudva hogy miket dobnak ki. Amit visszavisznek kibontva vagy csomagoláshiányosan mer épp.nem tetszik az is kuka.
De állitólag veri az ipari gépeket gondolom biztos.van drágább is belőle
Mittomén.....nem használok olyat. Bár az asszony révén ócsított pár dolog van.kizárólagos itthoni ténykedésre
Nagyonhülye,a markaszervízes kapcsolatot kellett volna felhívni,jon a futár,elviszi,vagy javítják,vagy cseredarab,egy zold fexel megtortént nekem,azota is hadználom a cserét.
Hol talalok 100e feletti parkside gepet? 🤣
visszacserélődött a vételárra. 15 ezer forinttal/ 2 db papírpénz/ még egy kutyát sem sikerült agyonütnie senkinek(kezeit széttáró)
mondjuk ha a postán leváltanám 5 forintosokra akkor már jó eséllyel (gondolkodós)
Persze, már látható a fordulás. Képmutatád.
Majd azt figyeld ha megveszi a dodzsemet,mindenki igénytelen lesz akinek nem elektromos az autója,addig nem,csak onnantól.
Pipi, vedd be a gyógyszered 😂😂
Ilyen öreg motorral igénytelen vagy.
Vagy ez csak akkor igaz ha auto miatt fikázol valakit ?
Megbízhatatlan öreg motorod van, te írtad a kocsinál hogy az öreg megbízhatatlan. Arra miért nem vered a melled ?
nekem is ilyen van, a nyílpuskáért megkapod
kapsz mellé egy ütvecsavarozót is
a kutyát agyonütni még jó lesz
és búcsúzik tőle minden ki aki szerette és tisztelte...(meghajlós)
Virasszunk együtt a lelki üdvéért fórumos társaim(meghajlós)
Búcsúzik tőle ikertestvére/kétpetéjű/
búcsúzik tőle kistestvére...
Búcsúzik tőle nagytestvére...