Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az már legyen az ő baja.....
Eleve milyen műszakira hordtad hogy ez nem bukott ki?
Nem sok érte az a pár ezer,de az egész onnan indult hogy a mamlasz írta hogy már nem akar olyan autóval járni amin nincs asszisztant.
Baleset vagy hosszan tartó, súlyos betegség?
3 évig kérdés nélkül cserélik vagy visszaadják a lét.
Ha hazaérek és találok fényképet az elhunytról teszek fel képet. Gyászoljunk együtt(szomorú)
Mély fájdalommal tudatom, hogy a 2023.12.27-én vásárolt PARKSIDE PERFORMANS fúró csavarozó gépem a Fakro LWK 130*70*305 típusú padlásfeljáró felrakása közben a mai nap 11 óra 03 perckor tragikus hirtelenséggel életét vesztette(sírós) Nehéz szívemnél csak a csalódottságom a nagyobb. (Kezeit széttáró) Szeretnélek benneteket megkérni, hogy mondjunk el közösen egy imát a lelki üdvéért. Gyászolja gazdája pipifax, közvetlen kollégái, zöld parkszájd és a fekete kisakksis behajtó, további munkatársai PERFORMANS sarokcsiszoló és PERFORMANS fúró kalapács, legújabb munkatársa zöld parkszájd anyagkeverő és az egész sportmotor fórum.(meghajlós) Emléked mindig a 💓 szívünkben él, béke poraidra(sírós). Mi atyának ki a mennyekben vagy szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országos legyen meg a te akaratod....
Dehogynem csak nem hiszem, ilyen márpedig nincs inkább elírtad azt a kettőt és 20 akart lenni. Amúgy ez melyik típus és mikori volt persze csak ha érdekelne ez engem és elhinném amit írsz. 😄
Erről nem beszélhetek. 🤫 😆
nekem 17 éves korom óta van jogsi, egy ideig fater wartburgjával nyomultam, honvédség után lett a zsiguli, zsiguli után meg az astra(2 évig volt dízel f astra kombi utána benzines)
ami jó azon nem kell változtatni, csak azért megy majd el az astra a háztól mert egyre kevésbé hajlik a gerincem és nem férek ki az ajtón peca közben
nekem tetszik
és mi a hatótávja egy ilyen nehézgépnek ??????
Te se tucc olvasni? Leírtam, hogy 2 éves volt... volt benne 20 ekm kb... 6 év után meg letört a gólyaláb, amire volt állítólag visszahívás, de mi nem kaptunk olyat - az autó egyébként (akkor még) nem rohadt. Ingyen cserélték mind2-t ezt írtam, de azért nem volt jó belegondolni, hogy 100-nál is eltörhetett volna a fiam alatt Csehországban, nem alattam pár hónap múlva itthon egy parkoláskor.
Karbantartás? az tényleg elmaradt, hanyag módon nem tekertem évente le meg fel a központi befecskendező szolenoid tekercsét - bár kétlem, e hanyagság miatt szakadt meg eccercsak.
Szintén nem gondolom, hogy a veztengó végén lévő fogasszíj keréknek a filléres cső stiftjét ellenőrizni kellett volna, ugyanis eltört, és elfordult a vezérlés, onnantól szerencsére nem indult be. A javítás filléres volt, de akkor is haza kellett húzni 20 km-ről.
Volt vagy 15 autónk 35 év alatt, ez volt az egyetlen, ami hiba miatt nem jött haza a saját lábán - ráadásul 3x. A legendás sudzuki... 🤣
Ja, ha 20 évesen veszed meg tényleg kellhet rákölteni főleg a swift 1 mert annak az eleje meg minden képes rohadni, de a lerobbanás nem jellemző egyikre sem, annak szerelési/karbantartási hiányosságai lehettek, vettem 300000-rel is aminek tényleg volt motorbaja, de filléres könnyen javítható még szervizben is. Titeket lehúztak mint engem a citroennel. 😆
De, ez minden, mikor asszony meglátta (meg én is) akkor tudtuk, hogy ez lesz hiába vagyunk suzuki funok előtte 3 új suzukival amikre soha semmit nem költötttünk. Viszont már nem az a fontos mint régen, most már többet számít a kinézet és nekem a kényelem még ha sokba is kerül.
Ja, a hahus hirdetésekben a románok a legolcsóbbak. Gondolom aki ilyet vesz talán nem is honosítja hanem román rendszámmal használja tovább.
Nemmmmm,direkt ez volt a cel. 😅
hú baszki
megvakultál mind a két szemedre aztán a vakvezető kutya irányította a kezed hegesztéskor?
Sufni gyorsjavítás vasarnap egy ora alatt,ez a hebrák magasan veri a lecet.
De delutan mennie kell.
Hát azt nem tudom csak azt hogy eddig nem fordult elő
Az a szerencse hogy a bmw/vel ilyen nem fordulhat elő.
wartburg nekünk is volt, egyszer majdnem beszopatott, 3 trafóból kettő elszállt és alig ment
kb 5 km távot végigverekedtünk egy hengerrel, de hazahozott
utána kapott 3 zsiguli trafót aztán sosem állt meg
Néha visszasírom a wartburgot amit 24 éves koromban használtam igaz külföldre nem jártunk vele de itthon elvitt mindenhova volt hogy kecskemét mellett az árokparton pucoltam a porlasztót de akkor is
Most már az ilyet nem kívánja a testem érthető okból
Szomszéd is úgy gondolta hogy felesleges, aztán az öt éves csoda highgline passzátyját öt kilóért hozták haza bulgártengerpartról aztán még egy guriga ráugrott javításra
agyalunk a lovaskocsin 😂
egy a hiba: nem szeretem a lovakat
pedig peca közben ingyenes lenne a töltése
És ugyan miért? hat évesen elrohad az első felfüggesztés ?másik 2 hiba is olyan volt ami nem karbantartással megelőzhető