Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs. Az egy másik akksiról megy.
4 éve bogyó az első 5-ösök nözül vett, de még a dpf nélküli 4-es motorjával ami megbízhatóbb egy kicsit.
Az, viszont 21-es forg. helyezésű, az utolsó darabok egyike. 😄
Most itthon pont 1 milla a különbség a kettő között. Annyiért még ha hajlandóak lennénk dákót venni akkor is puncielejűt vennék még ha a kabátomat a földön húzom is. 😆
Nincs közük? A független forrás miről töltődik?
Jellemzően 100km-en belüli állandó kanyarokat csinálnak.
Azért elég ritkán megyek velük mert a mi divíziónkban nincs, de eljön az is, unkább fosszilisekkel közlekedek. 😁
A zöldülés jegyében a bolygónkért?
Ez nem lehet pénz kérdése
nehéz ezek között eligazodni ezek elég gyorsan jöttek egymás után.Ami nálunk volt az volt már valami ránfelvarrot széria az lehetett a 4-es a gülüszemű ami sanyának van szerintem 3-as bár nem nagyon tudom. A karosszériás srácnak 4 éves a kliója és az már egyel régebbi, mint amit mi kaptunk csere autónak, most meg kijött az 5-ös az már markánsan másként néz ki az elődökhöz képest. (kezeit széttáró)
Ő nem talál ki semmit. Ha rajta múlna még mindig biciklivel járna. Amikor megvettem az első szvittyét mikor összeköltöztünk 20 x éve tiltakozott ellene, hogy ő nem akar autóval járni. Egész életében bringázott aztán neki az teljesen megfelel. Mikor mondtam, hogy 3,5 km-rel messzebb költöztünk a munkahelyétől nem is érdekelte 😅 Én leszartam a nyávogását egyszer csak hazahoztam a szwittyert dabasról(kezeit széttáró) Tüntetőleg nem ment vele 1-2 hétig aztán a napi 7-8 km bringázás a jégen a mínuszban hajnal 5-kor észhez térítette viszonylag hamar. 😅
Megtanulgatott vezetni aztán többé ki sem szállt az autóból(kezeit széttáró) Aztán teltek múltak az évek nekem is maradt már meg egy kis aprópénz a zsebembe a hónap végén mondtam neki eljött az idő egy újabb szwittyhez(óranézegetős) Hetekig veszekedni kellett vele makacsul ragaszkodott a megszokásaihoz. Aztán kapott egy gombóc szwittyet az már ég és föld volt az előzőhöz képest hamar szerelmes lett bele. Nekem azóta is az egyik legbejövősebb kisautó én egy olyat egész életembe elvezetgetnék ha csak annyi volna a cél, hogy eljutni a-ból b-be.(meghajlós) Kicsit evett nem volt szervizigénye és elég komfortos volt(meghajlós) Az auris már nem volt kérdés,mert miután megszületett a gyerek a swittybe nem fért el a babakocsi a csomitartóba(kezeit széttáró) Az volt az utolsó méret ami még befért a garázsába 3 cm-re csukódott tőle a garázskapu.(kezeit széttáró) Persze itt is hamar nagy lett a szerelem, nem volt rossz autó az 1,3 as aurisz nekem alul egy kicsit vérszegénynek tűnt a szwittyhez képest de hát azt sem versenyautónak vettük meg(kezeit széttáró) A vellanynál már nem volt agonizálás addigra már rájött, hogy eddig mindig csak jót tettem vele(kezeit széttáró) ezt szereti mindegyik közül a legjobban. De pont nőnek is való 2 pedál meg egy forgótárcsás irányváltó van benne tényleg egy dodzsem 😅 Alulról jobban megy mint bármelyik autója ment 60-70-ig hasít mint egy rakéta 😅 Vezetni meg tényleg pofon egyszerű(kezeit széttáró) Amikor 2 hétig használta a kölcsön kliót bosszankodott is a botozó váltó miatt még azt is szidta aki ilyennel legyárt a mai világban egy autót 😅
De ugyan így megszenvedtem a lapos tv-ért a mosogatógépért vagy az ájkoszra való áttérésért is(homlokát törölgető) Blődi baszki te azt hiszed az én életem egy leányálom(szemeit körbeforgató) Tudod te mennyit túráztattam már a pofám, hogy vehessek az asszonynak új dolgokat 😅
Nana,kérdezd az itt lévő elektromos tulajokat.Majd ők megmondják.....
De hát hülye vagy,így az 1000km-es úthoz 5 jármű kell
Én ugyanezt hittem a kormány állításról,aztán tessék......
Hmm... úgy rémlett, hogy Sanyinak négyese van és 2020-as.
ingyen nincs semmi 😂 régi indián közmondás 😉
nem kell(kezeit széttáró) Pótcserék most is vannak. ez 6,5 perc benzinkúton(kezeit széttáró)
2020-ban klió 3-as volt 4-4,5 körüli árral akkor a szanderó 2,5 volt. Most a klió 5-öst 6 misiért reklámozzák de ez lesz 7 mire autóként kihozod.Az új szanderó amibe a szalonba ültem 6,5 volt(kezeit széttáró) Annyival extrásabb volt, hogy oda képesek voltak hátra is berakni villanyablakot ami klióba eddig ültem 2 db az elmúlt időszakban abba még tekerős ablakok voltak hátul. Na persze ez nem mintha bármit is számítana bár én azt hittem 10 éve már autót sem gyártanak vellanyablak nélkül 😅 Ez az új dácsiajeles szanderó meg egész pofás darab lett. Unalmamba beültem a szalonba található összes dácsiába és retyóba nagyon különbségeket már nem láttam. retyó már az összes dácsia kivéve a szpring az kínai mondjuk az a legdrágább is 😅 Aztán mindenki eldönti, hogy 17 misiért megvesz egy megán kombit vagy 8 misiért egy joggert ami hajszállal sem tud kevesebbet. A középkategóriáknál még elég éles az árbeli különbség a kisautóknál ez már nincs meg ezen a vonalon(kezeit széttáró)
Az lehet,viszont te meg nem válaszoltál ezekre a kérdésekre.Ő találta ki hogy kéne neki egy spring csak hogy ne kelljen benzinre költeni,vagy te?
Csak így 200km-enként telephelyet kell üzemeltetni
sajnos nem sajnos te már nem leszel okosabb ikú teszt ide-vagy oda(gondolkodós)
szállítmányozós cégnél nem egy utolsó szempont(gondolkodós) Vellany flotta napelemparkkal (kezeit széttáró)
Az újat nem ismerem, ami a négyes Clio kortársa volt mondjuk 4-5 éve, ott még árban is erős volt a difi.
Igaz, a briteknél forgalmazott árakat láttam csak, nem tudom itthon mibe fájtak, de az alap Clio 13 ezer volt a Sandero meg 8 ezer, cirka 2020-ban.
Ez betöltötte a szélvédőmosót.....
ezek mind egy teljesen független energiaforrásról mennek így nincs is közük a hatótávhoz.(kezeit széttáró)
Egyébként meg blődi nem mond hülyeséget ha ennyire ki akarnak zöldülni akkor mint régen a postakocsi váltó lovai itt is meg lehet szervezni egy hosszútávú fuvart 200 km-ként átakasztják a pótokat aztán teli fuvarral megy mindig mindenki a hatókörzetén belül(kezeit széttáró) Persze macerásabb, mint megfizetni a török, román vagy ukrán kamionost aki éhbérért a 2000-es tankkal 24 órát is vezet egy nap 😅
De miért te mondod meg hogy neki mi felesleges?Az elektromos autó nem volt neki felesleges?Biztos érdekelte hogy mennyit fogyaszt mikor te fizetted.