Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Casco vajon fizet atomtámadásra? 🤔
A szállás a legnagyobb drágaság meg a kaja hozzá. Nem tom mindenféle étkezdék milyen áron lehetnek
Vagy ha ledobják az atomot kisebbet buksz 😂 😂 😂 😂
Ha elolvad 20 éves szarom én kevésbé leszek szomorú 😂 😂 😂
Most nezem a Mejzi féle nagy alpok videokat.Svajc megvolt,most francia reszen mennek,ket fore 15 frank koruli a kempinges ár,a szalladok horor 60-100 euro koruli.
De eleg fasza ha ilyen fillerbaszora veszi az ember a figurat.
En meg a furgonos dolgot se vetettem teljesen el.
De a gep allandonapi hasznalatban van,nem nagyon akarodzik kivenni belole 2-3 hetre hogy meglegyen a balos oldal lakatolasa.
Ez meg elofeltetele a szigetelesnek.
A berendezes jo resze mar megvan.
jövőre eladó lesz a csoda astrám, el fog még menni 20 évet, megéri megvenni mert zöld 😁
Hát nagyon irigylem az eszedet hogy te már most tudod mi lesz három év múlva..
Igazából én is gondolkoztam azon hogy 20 éves dizel volkswagent kéne venni mert annak már csak évi százezret esik az ára
A héten még nem cseréltem benne motort, és az akku sem gyulladt ki, szóval szerencsés vagyok. 😆
Nem véletlen nem mennek azzal......
Érdekes,a tesla rekorder már a harmadik motort használja......
Hülye vagy ha azt hiszed.Most fog majd a legnagyobbat esni az ára.3év,10 milla bukta.
Az má megvolt, de a többi is kurva jó képeken. Fizetős turákon hosszu is körülményes is meg drága is. Főleg. Valami pár fős banda kéne.
Ez igaz,de ettol meg buzis feher a teszla. 🤣

Na hogy megy? 🤔 😂
Ugy dontottem visszfele szamozom,lottomilliomos meg lehetek.
Amugy a furka meg lehet hogy meglessz mielott nyuggerotthonba kerulok. 🤣
Rendben, elismerem, hülye vagyok.....és most kíváncsi vagyok ebbe hogy köt bele 🤣
hülye vagy ha nem ismered be hogy a villanyos kocsi csak rossz lehet
ezt mondja mindenki akinek még nem volt, szóval biztos igaz lehet 😂
Ügyes vagy. Akkor te semmi képen ne vegyél elektromost.
De azért megengeded, hogy nekem már most jó legyen, vagy meg akarsz róla győzni, hogy nekem ez tulajdonképen rossz?
Kerestem még ilyent:

didaktikai tudatosság
tisztességes ismeretközlés
művelődéspolitikai meghatározottság
már most is öreg vagy gazdag meg sose leszel. Ugyhogy kompromisszumos a dolog igy is ugy is
Öööö... amikor cserebogarat kell kizavarni az irodából ahol nők vannak, majd ott ebből és pár másik ilyen kifejezésből összerakok valami összetett mondatot.
Nem csak akkor. Nem akarnék egy ekkora kirándulást 430 km-ként megszakítani órákra, vagy napokra, mert ki tudja, hogy a szálláson mire számíthatok. Mentem egy seggel Rómába, ami szinte ekkora távolság, igaz, jobb úton, de nincs benne az én utazási teherbírásommal semmi olyan rendkívüli, ami miatt másként kellene terveznem. Persze ha elektromossal és a töltési lehetőségeket figyelembe véve (szempont) a világ végére mennék, át kéne gondolnom.
De megint leírom: az ár, a töltés, esetleg idesorolnám a szervizlehetőségeket, figyelembe véve még összességében hátrány az elektromos autó. Ha napelemes családiban élnék a főváros környékén és hetente járnék mondjuk Németországba, akkor lehetségesen jó lenne, de csak akkor. Az nem kizárt, hogy 20 év múlva más lesz a helyzet, de itt van azért pár HA.
Annyira nem.majd ha oreg leszek es gazdag.
Nem akarsz svájcba motorozni?
Ne.
Kifejtenéd?😃
Már tegnap olvastam, de mivel baromság így hát....... 😄