Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mellesleg akkor gondolom pont e logika szerint ha intenék neked te nem köszönnél vissza mert robogós csak
De ha 1200 Bandital megyek veled szembe akkor előre köszönsz 😂 😂 😂 csak hogy pl én a motorosnak szoktam inteni (köszöni) nem a motornak 😉 ez a különbség ember és ember közt 🙂
És ez milyen palack volt, forrasztólámpába vagy kemping főzőbe való? ha nagypalack lett volna akkor az leemeli a tetőt a mennyezettel együtt, akkor nem beszélnél itt hülyeségeket, ha 6 méterre álltál volna tőle.... egyébként nem tanították hogy nem a falon lévő színes tévét kell locsolni, hanem a gázpalackot? 😄
Ha csak ennyi egy motor hogy fém vázban két kerék meg egy blokk akkor igazad van.
miért mi van a felépítéssel ?
fém vázba egy motorblokk sok műanyag ..................mellesleg 6-os képen is 😂
3-4 képen akkor még motoros voltam
az 5 képen meg nem tudom
Ez nem faszméregetés. A robogó az robogó akkor is ha 650-es. A motor meg motor. Nem az a lényeg hogy kell váltani vagy nem, hanem a felépítése.
Ne mutogasd a szegénységi bizonyítványt Zoli. Egy boxer bmw-t elég könnyű széthúzni. Balansztengely szimeringet elég nehéz cserélni ha egyben van.
Mi nem egy cbr-be rakunk cb blokkot, vagy injektorosból karbisat taknyolunk.
"hanem mert már szeretek"
ki maradt a NEM szócska
pardon 😁
azért van robogóm mert 20+ éve vagyok motoros autós futár és utálok váltani már
Ha nem lennék csóró kocsim is automata lenne
Motor 650 cm3 , 56 le , és mentem vele 170 km/h eleséggel ezek a paraméterek nekem bőven elég
De a legfontosabb hogy nem kell gépészkednem 👍️ nem azért mert nem tudok váltani ,hanem mert már szeretek .
Szóval tudom a "nagy " motoros körbe ez egy komoly faszméregetésnek számít csak engem nem érdekel .
Zárójelbe kocsiba már kormányozni se szeretek ..........................anyós ülés vagy hátul a legjobb 😁 😂
Persze,kettéhúzod mint az mtz-t,karbantartani....ja......tákolod. 😆
Ezt karbantartásnak hívják, a tákolás amit te szoktál a hondán meg a robogón.
Nálad a probléma a robogó 😅
Csak a buktás gyűjteményekben szoktam látni, de annyi elég is.
Na jo a max wrist csavo inkabb csak rommator minden motort. 😆
Eleve sok a tákolt szar sajnos. FB csoportokból azt szűrtem le, hogy sok a műszaki önbizalom (is).
Ja,nezem a copartos videokat mennyi tákolt szar jut oda baleset miatt.
Persze, ott is van kókler. De még mennyi...
ezt a mázlit 😂 😂 😂
70 km remélem még ér 😎
Tuti hogy az mert te takolod. 😆
Nekem vegyes a tapasztalarom,vettem jenkitol kuplungfedelet,valami sivatagban tarohatta mert a rud ami tugorgokben forgott beallt a homokol,azota se tudtam belerakni az uj tugorgos csapagyat mert ahogy preselem foszlik szet a lemez haza.
Mér nem sokáig,megjön a bydé aztán a bmw is szar lesz.
Mert azt hallottuk hogy a bmw prémium 🤷🏼‍♂️
A német 150 + 18 eurót kért, a jenki egy 11 ezer mérföldesből kiszedett, patika állapotúért kért $37-t (postával, áfával).
Messzebb nem volt?
Fenenek vallalsz mtz50-est? 😆
Hondat belezek,barmikor barhol,az angol mesterművet nem tákolom,megy szervízbe. 🤣
Ez ilyen. Ha ott van jó, jó áron...
Émmeg' Wisconsinból várom a hátsó felfüggesztéshez az alkatrészt - és nem fél lábon :D