Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De milyenkor?
Kérdezem hogy megy ilyenkor, mert valamit csinálni kell 😁
Én ezt megoldottam, nem szervizeltem le 🤷🏼‍♂️😅
Nekem is kell, olaj, fékbetét, lánc, új plexi de lusta vagyok megrendelni. Na meg egy soha el nem romló bmw van az asztalon, kettőbe húzva.
Vám, áfa?
Jah,az oldaltatyok is anglianol jottek,ki is hullott a szskallam mire ideert. 😆
Ott volt olcso a csavarkoteg.Rengeteg fasza gyari cucc,tudom potolni a vasboltosokat. 🤣
Honnan tudtad?
Ilyenkor közös IFA féknyom sikálás van a laktanyában vagy mindenki hazaviszi? 🤣
Mér foglalkozol angolokkal?😃 eddig mind vakvágány volt😃
Odáig jutottam hogy rendeltem az olaj melle egy legszűrőt az unixtol,nekik van a kozpontban,a bardinak nincs,es 7e ert kihozzak.
Ket het mulva megy szervizbe,40e-res szerviz,atnezes,teleszkop olajcsere,stb.
A hoddat meg beleznem ha a rohadt belterjes vizfeju homár angol pitney bowes ceg meghona a csomagot.
De nem. 😡
A legjobb,a múltkor összefutok egy haverral,amúgy osztálytársak voltunk általánosba.Röviden az életpálya,péknek tanult,volt pizzaszakács, fegyveres biztonságiőr aztán egy ideig kukásautón láttam,állítólag külföldön is fuvarozott,aztán pár hete összefutottam vele,rendőr lett.Ebben az a legszebb hogy színtévesztő,ezért is írtam az ininek hogy most már ő is jó lenne.
Múltkor nekünk is eldurrant,6-7méterre álltunk tőle.
Jön a tavasz már minden hétre esik egy érdeklődő a hondára😃 ma is hivott egy aki mindenképp eljönne megnézni. Eddig ez a legkomolyabb mert csak egerben lakik😃 ugyhogy az olaj simán elmegy itt csak motorozni ne kelljen😃
Besegítek, buzi az aki hétvégén nem motorozott !
Ott komolyabban veszik😃 viccen kivül is.
Itt a villanytálib kontra fosszilis hívő megy. 😆
En meg probalom eletbentartani a motor temat a milyen olajat vegyek kerdesel. 😂
Kb igen,de nálunk minden sofőrnek van.
Az marad.
A filippino sofőrök közé?
Ehh,a vérlovag vonal is megy a levesbe?
Hát, ha ide benéz valaki hasonlóképp vélekedik. Egy idő után be se néz. Ha valakinek nem tetszik valami, akkor lép.
Nem rossz csávó, persze mindenkinek amugy se lehet megfelelni
Egyiksem. Nincs biztos megélhetés belőle. Meg belefáradt sztem. Képzést is abbahagyja, max csak motorozni fog. Elment busztvezetni a bkkhoz
Miért lép le mindenhonnan ? Volt valami vita azt tudom de nem hatott meg annyira hogy a címnél tovább jussak a videóval.
Mondjuk nekem nem fog hiányozni.
A szektas kommentszekcio nekem vicces,neha benezek abba a mocsárba. 😆
Mar kerdeztem volna,miert tette le a lantot?A dodorek fele tálib szekta zaklatta vagy a kanyarfotos vonulat?