Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a madmax teljesen más téma, bár ott is volt idióta banda
ti ezekért a szarokért éltek-haltok ezért dobtok ki egy vagyont az ablakon, hogy minél több ilyen parasztvakító szarság legyen a kocsiba 😅
Elhiszem, hogy téged ez szarul érint.(gondolkodós) A magasan pozicionált autódat már ütni fogja egy júliustól legyártott dácsia is annyi szarral szerelik már össze 😅
mel gibzonnak voltak ilyen filmjei ilyen mad-max ilyesmi 😅
Ja. A Tesla már megint életveszélyes 🤣
https://index.hu/kulfold/2024/...

Valójában ennyi változás történt. Ez az a nagy életveszély. Bár azért kíváncsi lennék hogy a fix műszerfalas kocsikban akkor most visszamenőleg elkezdik cserélgetni? Vagy csak a Tesla veszélyes ettől?
új autókban a többsége benne van
amúgy ez az egész egy nagy faszság
fel kell emelni az üzemanyagot 3500 forintra és fogynának az autók az utakról és nem lenne ennyi baleset
vállalkozóknak meg visszaigényelhetővé kell tenni a munka miattai üzemanyag felhasználást, de valami okos módszerel mert 98% tuti csalás lenne
Az a vicc hogy már most is van olyan autó amiben van feketedoboz,de csak a gyár fér hozzá,és még a rendőrségnek sem adják/adták ki.
na
eszembe jutott egy film részlet de nem tudom mi a címe
80-as évek körül készülhetett, az összeomlás utáni időkben(több ilyen is volt) ment a harc a vízért benzinért stbstb
volt benne egy jelenet hogy valami farmon élő ember egy endúró szerű motorral mászkált és metánnal tankolt
amikor kérezték mivel megy a motor azt válaszolta hogy csirkeszarral
emlékszik erre valaki?
végül is ki?
zotyától ne is várj mást, ő nem tud többet 😅
Ha nem mondod, hogy olvasható szöveg nem veszem észre aztán simán elolvastam az egészet 😅
Miért kellett volna?Simán olvasható.
"Nálunk akkora köd volt, hogy a kutyát meg kellett fordítani, mert befelé ugatott az udvarba" 😁
Ez hülyeség... az a sokkal több, aki nem tanult meg rendesen olvasni. mostanában sok diszkalkuliás is van, legalábbis a szülők mondják, akik szerint nem hülye és lusta a gyerek, hanem e betegségben szenved 😁
Túl sok mindenre jó az internet 😅
Bakker, mi idő lehetett, mire ezt a zagyvaságot bepötyögted a google-ba 😁
50 éve még szótagolni kellett, csak aki gyakorolt annak utána ment a "rendes" olvasás
előbb utóbb megtanulja az ember az összes szavat, max pár fura kombináción fennakad
vasútnál volt pár fura szó amit amúgy sosem használna az ember
pl távolbalátás korlátozott=geci nagy köd van
szabadlátás korlátozott=kanyarodik az erdőben a kibaszott sín aztán kurvára nem látni hogy jön a mozdony
😂
nálunk az asszony is lazán el tudta olvasni medig szerintem az iskolai kötelezőkön kívül egy könyvet se olvasott el, lehet még a kötelezőt sem
a gyerek is el tudta olvasni pedig 25 éves és állítólag nekik már nagyon szar oktatásban volt részük
én is el tudtam olvasni pedig az agyrágóbogár már elég jól kipucolta a készletet
szóval ezt tényleg csak a fogyatékosok nem tudják elolvasni
Igen. Sőt. Én is hitetlenkedtem. A tulaj meg mondta hogy fogjam meg kézzel és próbáljam beindítani. Simán ment, bár az igaz, hogy már meleg volt a motor, de alapvetően meglepően könnyű megforgatni a főtengelyt a berúgókarral. Még a 250-es ETZ-nél is könnyebben. Ekkor szerettem bele a 4 hengeres motorokba 😁
Ez függ attól is hogy tanult olvasni. Ha szótagolva, akkor a betűt olvassa el, így nem érti. Aki az angol módszerrel szóképet tanult olvasni, annak megy. Bár ezzel a módszerrel sokkal gyorsabban lehet olvasni, de apró probléma hogy az angol módszerrel tanultak között sokkal több a diagnosztizált diszlexiás.
Vagy a hülyék nem.
Jellemzően ezt a diszlexiások tudják elolvasni 😁
nem tűnik bonyolultnak
nekem a 640est szarabb volt berúgni
Persze, sima ugy. Egyszerre csak egy henger surit, nem sokkal kunsztosabb, mint egy 250-400 kobos egyhengerest berugni. Meg ezek meg oreg levegos blokkok, 1:9 alatti suritessel.
A macinak sikerult konnyen,bar dobott fustot.
http://youtu.be/6m6MY5Sxhuw?si=8hkqs8rc6KEDRrXM
az ilyet be is lehetett rúgni? mondjuk 10-12 évesen 100 ezerrel a blokkban....
"4Z 1GY L37R3J0V0 5Z0V3G 3L50 R4N3Z35R3 M3G FURC54BB4N H47.......,"
Az így létrejövő szöveg első ránézésre még furcsábban hat.....