Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valahogy nem tudom már komolyan venni. Donátot se, a kommentkényszeres tömeget meg pláne.
bibliából nem , de volt hogy durrant el palackom ! Pécsnél a Mecsekben ! A rakodómmal együtt szaladtam ! 🙂
Ez is egy hülyeség.....Dodor szellemi szintje egyre lejjebb kerül. Vagy csak nincs porondon aztán kéne.....
Pedig még a szerencse is mellé szegődött, Mackó idéntől kivonul minden tesztelésből és mindenféle motoros nyilatkozásból, onroadból. Ugyhogy ha ügyes többehetösége lesz igét hirdetni
Há.......simán.
Sőt a gumipapucs es kamu crocs gyartok is.
A forumtagok is erdekesek,jobbara 20 eves legtobbszor vw jargany tulajok a "soseadomel" csatakialtassal teszik fel a foszaligáikat.
Van berlingo tulaj is akinek ketto van. 🤣
😅 értem baszki de te kényszerből csinálod én meg csak hobbyból csinálnám és nem az egész életembe csak kb. egy évig(óranézegetős)
Ennyi szórakozás nekem is jár annyit érhet mint a peca(kezei széttáró)
Hatóság......szerinted hány rendörnek van páv I.? Egyet se ismerek. Tűzoltóautót se fog senki vegzálni max ha felboritják a sofőrök
Közlekedési felügyelet ha megállit
Kínai jármű ellenes kampány? Tehát most épp mondjon le minden Keeway / Brixton / Benelli stb. neveken forgalmazott Gaokin és QianJiang? :D
Mondtam én. 😏
Apropo,ahogy lecsengett a visegrád kampány dodor mester újat indított,ez nagyot fog szólni.
Kínai jármű ellenes kampány. 😂
Szerintem lesz eladó kormányt a magasba emelős póló.
Nem szárnyalhat a kanyarodasképzés naptár. 🤔
6-7e km-t megyek egy evben,szerintemsem,de az olajtálibok tuti jobban tudják.
bibliából nem kellett vizsgázni? Már csak azért,hogy mormolhassál imákat vezetés közben nehogy eldurranjon a cucc 😅
ilyenről még nem hallottam 😅
Hogy pszicholgiailag alkalmas vagy-e egy PB-gázzal tele teherautóval lakott területen közlekedni !
mérgembe veszek is 9 ezerért még egy zöldet 😅 Addig hátha enyhíti a fájdalmam amíg nem lesz újra fekete is 😅
Kb olyan mint a PAV !
rohagyámeg 😅
micsoda? 😅
És ha megy macskát menteni , azért se kérnek lét ? 🤔
én tervezem ha egyszer nyugdíjba megyek(meghajlós) Mindig is nagy vágyam volt kamionozni(kezeit széttáró) Na nem sokat akarok de egy évet kipróbálnék(óranézegetős)
Egyáltalán foglalkozik ezzel valamilyen szerv ? Büntetőleg ?
Igaz !
ezeket mivel kapcsolatban kérdezik?
(homlokát törölgető)
Ez így van(kezeit széttáró)