Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztosító? Neki a dolga fizetni, nem ?
Na,mélygarázs tűz, múltkor pont szó volt itt róla.Egy ioniq 5 volt az autó,úgy néz ki az ember csúnyán beszopta,sajnos hyundai is hárít,1.5milliárd a kár.
Eszem megáll,a louis-tól már itt van amit a mult hétvégén rendeltem,a köcsög gyökér angol meg sehol. 🥵
Nem, inkább nem veszek semmit amit futár hoz ki és könnyebb 40kg-nál. 😄
Minden normális netbankos számlához lehet csatolni virtuális kártyát, én az OTP-nél vagy 5 éve ilyet használok. Van rajta 20-30 eFt az apró szarokra, ha meg valami nagyobbat kell fizetnem, előtte ráteszem - és el is költöm.
Sztem ez nem olyan bonyolult, hogy ettől rettegjetek. A fizikai kártya adatait meg nem adom meg neten.
Így is elég kockázat, hogy lecsippantod pl. egy fekete bőrű kebabosnál, de azon meg limit van.
...már ha ki lehet bontanod fizetés előtt... addig ugyanis nem a te tulajdonod. A futár felel a bontatlan, sérülés mentes csomagért...
nekem egy kártyám sincs, még a metro kártyám is lejárt, aztán meg sem tudom újítani mert már leadtam az őstermelőséget
de nem is hiányzik mert vagy 5 éve nem voltam arra
a helyzet az,hogy tudod, hogy én nem vagyok ilyen modern(kezeit széttáró) 😅 Asse tudom mi fán terem az a revolút 😅 Van 2 bankkártyám egy metró kártyám meg egy ikeakártyám az is csak azért mert olcsóbb a süti az ebédlőben meg a tejeskv is ingyen van 😅
de a bankkártya adatodat nem adod ki mindenféle kamu cégnek az ami nem mind1(kezeit széttáró)
revolut+egy alkalmas kártya aztán nem szopatnak be
max avval hogy szart küld
én szeretek a neten vásárolgatni de az ilyen temu féle dolgoktól fosok. Mi az, hogy én nem fizethetem akkor ha átveszem a csomagot?
megvárja a futár amíg bontogatod? sérülés mentes dobozzal egyik se szenved inkább visszaviszi
postán előbb kifizeted utána bonthatod ki, ellenben felvesznek jegyzőkönyvet ha kérded
aki át akar baszni át is fog ha utánvétes ha nem
Én is legfeljebb utánvéttel vagyok hajlandó fizetni, de inkább nem vásárolok neten, keresek rá valami boltot oszt általában kiderül, hogy alig több mint a neten+posta ellenben kibontom, hogy tényleg milyen a cucc mielőtt fizetek.
Ez viszont jó alap lehet arra, hogy mostantól Te vedd el az összes pénzét és majd jól megvéded. 😁
én tegnap festettem egy radiátort fehér radiátor festékkel és csodálatos lett(meghajlós) Szóval én már festő is vagyok bármit is vállalhatnék 😅
nem érti meg az a fasz hajszál pontosan ugyanez a prevent lökösfesték struktúrája 2700-ért. Kiglancoltam vele a mastert lökösöket, visszapillantókat, kilincseket, oldaldíszeket vacsi új lett a gép 😅
úgy néztem olyan minden féle szemet gyönyörködtető holmi fillérekért 😅 Meg is raktam a kosarat aztán a fizetéhez mikor elérkeztünk nem tetszettek a lehetséges opciók 😅
baszki én a napokban futottam bele ebbe a temu-ba 😅 Rakosgattam is a kosárba mindenféle gagyit de a 3 fejlámpa volt a lényeg ami mozgásérzékelős kapcsolású. Aztán nem lehet futárnál fizetni csak bankkártyás adatokkal. Hát én nem reszkíroztam kiléptem a picsába 😅
Ti meg retteghettek is a számlátok azóta üres 😂
Mert matt lakkot kell rá fújni,ezt nem szokták megcsinálni.
tegnap még honda indexeket akart javítani 😅 Egyébként tök mind1 az a cucc minden műanyagra fasza(meghajlós)
Tuntessunk ellenuk,az most menő. 😆
Igen, eBay partnerek. De sokszor nincs mas valasztas.
Ebay-en tobbszor futok bele ebbe a gyász angol bandaba,a RoyalMail jobb.
Tudom, Triumph-Norton szajret ok hozzak (vagy DPD). Hol osztraktol, hol angoltol, de sosincs tokoles.
Mondjuk a tukrok amiket mattra fenyeztettem emberrel az sose volt tartos.Mindig konnyen serult.