Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sosem allitottam hogy festo lennek.😄
A dhl a minta,azok nem szarakodnak,minden poroszos sarkosan megy.
Karcokat ki kell csiszolni,simán az egészet át kell csiszolni vizesen.Mondjuk egy festő pisztollyal olyan struktúrt fúj amilyet csak akar.
Na azt cseszhetem,jo ha 6-7 fok van. 😄
Na, azt megértem. Én se szerettem velük dolgozni, de pl. régi Enfield-hez cuccot vagy onnan kapok, vagy Indiából csigatempóval és HA szerencsénk van.
Fújni kell rá egy réteget,majd messziről fújva csak ködölgetni és minél melegebb legyen.
Mukodik,bar regebben sokkal jobb arban valtottak a valutat,most az index aktualisan kiirt arfolyaman vagy picit rosszabbul,regen meg par forintal alatta,szoval bosszus vagyok.
Az appjuk konnyen kezelheto,logikus,jol feleitett,mas bank tanulhatna toluk.
A karcokat nem tunteti el.
De valszeg festore kell biznom.
Viszont angol az elado.
Tele a pupom a troger PitneyBoves-el.
A nyomlovetese semmire se jo,es rohadt sokat kesnek,azon kivul hogy 12 fontot kertek egy marek csavar fuvarjaert.
Ezr is tuti ok hoznak.
Meg toprengek.
Nyilván ezt kevesen használják. De ha sürün használod lehet érdekel a véleményed. Nem rég használom aktivabban de egész jónak tünik. Pláne hogy van egyszer hasznalatos virtuális kártya, amit még nem próbáltam😃
Akkor lehet bejöhet, amit Bléd mond. 25-30 centiről, sok vékony rétegben, akkor elvileg ilyen durva lesz.
Revolut virtuális kartya,csak annyi penz van rajta ami a vasarlasra kell.
A tobbit viheti.
Mondjuk az ali ezeken már tulmutat😃 de kb.
Eléggé.Ez az aminek cseréltem a lencséjét.
Ako mindegy😃
Mondjuk ezeket sem ismerem 🤣
Igen, gyakorlatilag egy Aliexpress másolat :D
Igen. Shine, whis, stb..
Ja....ez is trendi lett. Már nem csak emailt kükdenek hogy frissitsd az adataid fel is hivnak. És ugyanugy totóznak melyik bankot mondhák, ha bejön elhiszed. A mailt már leszarta mindenki ez beugratósabb.
Azért van pár megbízható opció, hogy ne a mezei kínainak kelljen ilyen adatokat megadni.
Én azt sem tudom mi az a temu.Az is olyan oldal ami mindenféle kacatot árul?
Baze,valami hibbant hivott hogy adathalaszat aldozata lettem az otp biztonsagi szolgalatatol hiv.
Valaki az en bankszamlamrol egymilliot akar utalni az otp-re csak az meg naluk listan van.
Mondom nem is az otp nel vagyok.
Erre aszongya torlik az utalast. 🤣
El de jutottunk az adatkereshez addig huztam a beszelgetest.
A Temu appra kifejezetten ugrottak anno a "szakértők", ugyanolyan spyware/malware elemeket találtak benne, mint anno a TikTok appban.
https://www.chroniclelive.co.u...
Sajnos csinálunk mert az onkine kereskedelem és a webshopok felé terelnek minket. Működik faszául mert én is veszek sok mindent kártyával de mindent körbe kell járni. A weboldalt a.linkeket, a kereskedés hirét, reklamálási elérési lehetőságeket.
A temuval leginkább a minösithetetlen minőség a probléma.
Sőt vannak átbaszásra szakosodott oldalak, gyanusan olcson kinálnak de nem azt küldik hanem valami filléres vackot amit csak felbontás után miután kifizetted a futárt tudsz meg. Azzal konkrétan átvagy baszva mehetsz a sóhivatalba.
Ennek örülök, de még én voltam a szemét hogy próbáltam felvilágosítani hogy ilyet a mai világban miért nem csinálunk. 🤷‍♂️
Ezt velem is próbálták, hirdettem egy dzsekit aztan 5mp-en belül jött az üzenet, hogy már ki is van fizetve a futárszolgálatnál es itt a link adjam meg az adatokat...aha persze