Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

baszki 10 évvel ezelőtt volt új motor. meg kell venni ami a legolcsóbb azt jóvan(kezeit széttáró)
tükörből, vagy hátranézel? 😅
de ráér mit csináljon bassza a rezet az sm fórumon? 😅
igen is kendácsoljon. Alkot. Ha véletlenül sikerül akkor meg örül neki és büszke rá nézegeti, hogy milyen fasza lett(meghajlós) Pont én is így vagyok az ilyen dolgokkal 😅
az asszony autójába most cseréltek vacsi új óracsoportot (kezeit széttáró) A piszkok nem vissza írták bele az óraállást 😅
Asszem kaptunk 1500 km fiatalítást összesen 😅
Baszki így(kezeit széttáró) Ez az én verdám volt(kezeit széttáró)
Na én annó ilyet használtam a lökhárítóra és qrva jó festék műanyagra(meghajlós) Zotya indexeire is jó. Egyébként az apró karcokat még el is fedi mert nem vékony a cucc.(kezeit széttáró)
Igazi carbonbol a mintahoz szet kene szedni teljesen,es a beagyazott rogzitocsavarok meg a rohadt bonyolult forma miatt koltseges lenne.
Szerintem gagyi,egyrészt látható hogy nem igazi,másrészt ha nem igazi,mi értelme?Csak paraszt vakítás.
A VTN mennyire mű hatású egy carbon foliaval vagy miafenet hasznal?
Az is egy megoldás,viszont az nagyon nem gyári hatású.
A szemcseszórás az tényleg nagyon király dolog. Volt egy ideig a cégnél is, felniket stb bevittük nagyon szépen megcsinálták. Sajnos megszűnt ez a lehetőség. De minden városban van több helyen is.
Egyenlore megvarom hatha valaki elviszi az ebay portékát es nem kell megvennem. 😆
Akkor még rosszabb és visszataszítóbb a helyzet, mert akkor így akarnak ijesztegetéssel arra erőltetni, hogy már most add oda az autódat és esetleg a lakásodat a cigányoknak és niggereknek.
Akkor lehet pont a homokfuvas lenne a megoldas, vagyis szemcseszoras.
ez tuti valami kamu dolog, mert ami van nyersanyag nem tart ki 2060ig, vagyis kitartana de nincs annyi hogy 60% emelkedne
egy csomó anyag ha ilyen mértékben emelkedik a kitermelése addig simán elfogy, ami a vicces hogy se a kőolaj se a földgáz nem fogy ki addig pedig evvel rémísztgetnek minket 20+éve
nem hinném hogy az ensz ilyet ne tudna amikor a bécsi természettudományi múzeum már ezelőtt 10 éve tudott
https://index.hu/gazdasag/2024...

Ugye, hogy ugye. Máris itt van, megint kezdik, hogy biciklizzem, esetleg az örökölt, most éppen üres lakást adjam a szar-szemét niggereknek, cigányoknak, alkeszoknak.
És "méltányossággal" mérjem, hogy mennyit termelek egy évben.
Nagyon,a sniccer alig vitte,csak karcolt,a dremell is inkabb megolvasztotta.
Csak gyari. 🤣
Huhh,200 euronal nem gondolkodnék,a 2020 as 604 euro+posta.
A worldoftriumph-nal
216000 forint,plusz vám,posta,afa.
Most megkerestem ~200euro, nem is vészes, ha nem tudom megcsinálni akkor veszek egyet.
Nem tudom, milyen kemeny a plasztik, de egyes muanyagoknal ha bronzkefevel megutogeted, homokszort hatasu lesz a felulet. A 'sortek' szep uniform meretu lyukakat utnek a feluletbe. Latatlanban nem tudom, milyen lenne a vegeredmeny.
Mas kerdes, hogy en inkabb igy hagynam, par kisebb karccal el lehet azert sutni.
el kell menni traktoros boltba aztán venni hozzá gömbfejet meg az ellen darabot
ha szerencséd van egyezik a méret is
a régi ténéré lámpát így csináltam meg mert az is szét volt kopva és néztem pár bontottat és mind lötyögött
Időm mint a tenger mostanában 9-6 ig.
Csak helyhez vagyok kotve.
Mert nem veszel egy uj lampat?
A ktm-en is szét kellett szedjem mert a magasságállító kis gömbcsukló szétugrott, egyszer csak az égbe világított, megcsináltam, most megint szét esett. Megint szedhetem szét. Nincs kedvem, szar munka.