Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

abból is megvolt gyári de az kicsi
nem volt nagyobb
A csomagtarto is gyari ktmparts nem? 😆
a ktm motorhoz mindent is gyárit vettem
amit lebasztam indexet a csomagokkal azt ráadásul duplán hogy egyforma színe legyen
sokkal jobb a gyári az 500 forintos o-gyűrű láthatóan királyabb volt mint az 50 forintos 🤣
csak ugye ezt szokták közölni....
úgy gondolom ez is csak egy sunyi húzás mint az esetek többségében
Nos,egy általános pofáraesés ahol a lámpakonzol is törik,márpedig szokott,az kb 300e de még bontott elemekkel is 180-200 érdemes kicsit ügyeskedni.
Arrol nem beszélve hogy volt kavicsfelverődés miatt a lencse repedése nekem.Akkor nem örültem hogy emiatt vehettem lámpát 100e-ért,ha lehetett volna venni csak lencsét 50e-ért megvettem volna gyártótól.
Mondjuk pont tőled full hiteles a gyári alkatrészek márkakereskdésben vételének promotálása. 😆
Nálam is majd vissza esik . És ennyit látt belőle a ember . De nekem igazoltan legalább. Mondjuk sok jelentősége nincs ennek a diagramok ha motort cserélnek vagy műszer egységet ,meghibásodás miatt. Nekem majd 80ezer volt a motorba és raktam egy 39ezer km-es motort bele meg úgy mindent is kábelestöl müszerfalastol .
Óracserével stb. lehet és szokták is magyarázni.
ennyire hülyék lennének az emberek?
hogy gondolják hogy nem derül ki?
aztán ki tudja mennyire tartós
mert ugye még egyetlen panel sincs ebből kész utána meg évek mire tudnak tartós tesztet produkálni
a jelenlegi mono se drága 30 körül már vannak 400w felettiek
tipikus esete a majom és a banán esetének 😂
neked még mindig a simson-etz vonalon kellene mozognod ahhoz talán még tudnál új alkatrészeket venni
azokhoz kb 20 egy első lámpa meg 5 a hátsó
ennyit talán ki tudnál szorítani a bútorboltos fizetésedből
A honda ja.
Amúgy nem a motoron lévő törött.
Ezek alapból nem bonthatók,tehát nincs pótalkatrész rendelési lehetőség.
Ha törik-sérül vegyél újat,csak gyári van.Oempartson 195000.-,van bontott ebay,jobbára jelenleg az épek 130-150e körüli áron mennek.
Ha csak a hiányzó cuccokat kell beleszerelni akkor nincs gond,kereshetek egy kis pénzt kevés munkával.Letakarítom a tömítőmassza maradványokat,összecsavarom a hibátlan foncsorral,belső betéttel,lencsével a lámpát,a külső keret is megvan,a led menetfény átlátszó fényvezetője picit törött,azt még ragasztanom kell,az trükkös lesz,de nem vészes.
De ha festőt kell keríteni,spéci anyagokkal akkor borul a biznisz.
Ó végre, még jó hogy vártam 😁

https://m.hvg.hu/tudomany/20240131_perovszkit_kristaly_napelem_olcso_napelem_tartossag_zoldenergia_napenergia
Én a Parkside-tól is követelnék valamit a reklámért 🤣
171 megtekintés 2 nap alatt(óranézegetős) Befutott sztár lettem(meghajlós) szedhetem a jogdíjakat 😅
Hibátlannak kell lennie? Megy a hahura? 😅 végre veszel egy BMWt? 😁
Valamirégi Totálkárban láttam, az ürge ledörgölt egy 100 éves ütött-kopott valami francia lököst, utána úgy nézett ki, mint az új 😅
Vitara eladás előtt én is elfújtam egy negyed flakont a műanygokra, ezzel kerestem legalább 2 kilát, mert egyből beleszerettek.
Kicsit bonyolultabb egy karcos felület.
WD40 + rongy
van lökhárító spray szerintem az tutkó cucc én használtam már(meghajlós)
gondolom, hogy melyiket tudná megkörnyékezni 😅
Gyanús kapcsolataid vannak. 🤔
Köszönöm! Mindenkinek is.
Ertem.Kösz.
Sima spray-vel,nem.De lehet kapni direkt ilyenre való műanyag struktúr sprayt,
Ugyanolyan porozus-matt felulet lesz festessel is?
Nem igazán látom hogy milyen mély a karc,ha nem mély,akkor hőlégfúvó.Azzal el lehet tüntetni az enyhébb sérüléseket,ha nem,akkor festés.