Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lesz anyázás?
hát a te helyzeted viszonylag egyszerű (kezeit széttáró) A te vezetési szokásaidhoz nem való a vellanyautó. (kezeit széttáró) Legalább is a mostani fejlettségi fokon(kezeit széttáró) Jobban jársz megint egy lefosott 3assal 😅
Konnyen ugy vegezne, mint Kennedy.
akkor nem mondtam semmit. kismillió kazán van szerintem majdnem mind1 mit veszel kb. ugyan azt tudják. Olyan mint a hűtő. mind1-ik egyforma kocka és fehér (kezeit széttáró)
Az, hogy annyi kacatot rakott fel az azért van mert egy közel félmillás kacatra igyekszik vigyázni mindennki és nem két év mulva kibaszni mert már rég nem olyan satu egyszerű és otrombán gyártott készülékek vannak mint a FÉG. De simán kihagyhatod, megy az nélküle is. vizet meg gázt kapjon.
te még mija faxomért foglalkozol velem nyomorék?
nekem van egy bosch kazánom de az ilyen 6-7 kila körül volt tavaly onnan tudom,hogy jó mert amikor a szaki jött beüzemelni összecsapta a tenyerét oszt áradozott róla, hogy ez az egyik legjobb prémium kazán aztán elkezdte magyarázni, hogy miket tud én meg bólogattam fingom sincs az egészről ezt ajánlotta a szerelő. Azt, hogy miket tud hát fűti a lakást 😅 Most egy 90 nm2 pecóba megvetették velem a kisebb testvérét is épen tegnap rakták fel(gondolkodós) Aztán még lesz, hozzá egy plusz bojler de én nem értem az egészet ez valami fura bojler, hogy elektromosan is fűt meg a gázkazán is fűti a fene se érti. Azt majd amikor megjön elméletileg téglásról hozom. Szóval az hajdú lesz. én mondtam nekik, hogy ilyen kombinált rendszer csak akkor lehet, hogy hozzányúlás mentes aszt nem kell vele bajlódni mikor mi fűccse. Azt mondták hozzá se kell nyúlni össze lesz kötve a rendszer minden csinál magától mindent is(kezeit széttáró) Szóval nagy tapasztalatom nincs a kazánok terén amikor idejötem volt vlam hatalmas éti kazán az kilyukadt pár év múlva aztán lett egy szójer dövál állókazán aztán a rezsicsökkentésre lett ez a bosch kazán. Erről annyit tudok mondani szerintem 15-20 %-kal kevesebből beéri mint amásik(kezeit széttáró) A másik boshról még semmit itt raktároztam már 3 hónapja a dobozába tegnap láttam először a falra felszerelve annyit látok, hogy mind a kettő fehér 😅
Ha nem kapsz érdemi választ holnapig vizgázfűtésszerelő plusz szerelvényboltot üzemeltető meg kazánokat áruló ismerősöm meg tudom kérdezni. Én is tőle szoktam kérdezni ezekben a dolgokban.
Koltozz sopronba.
Ezek jó hírek - a villanyautó.hu meg baxxa meg, hogy nem frissíti a cikkeit. A Tekla mindenütt van.
No én nem pipi vagyok 😂
A megtérülést nagyon rontja a magas biztosítás, meg hogy én relatíve többet töltenék oszlopon, mint a legtöbb homár, mert általában messzebb megyek, mint a hatótáv. Innen a délkeleti sarokból minden kiba messzi van 🤬 még egy anyós túra is 500+ szokott lenni - akkor meg már oszlopra kell állni negyed órát, ha haza akarok érni 😁
... vagy anyóst lehúzom éccaka hosszabítóról, az tuti 😅
ez egy tényszerú megállapítás
amúgy a bojler se olyan kivitel mint ami volt 20 éve, nagyon spórolnak mindennel, csak akkor azt nem értem miért volt 250 ezer......
pl a bemenő cső is egy rakás fos volt már akkor full rozsda volt amikor a dobozban volt
nem is adok ennek 10 évnél többet.....aztán lehet 5 éven belül gáz sem lesz szóval sosem hal ki a gázbojler 😂
Egy honapbes nem fersz el a fülkében.
sütit tuti vittem volna haza minden nap
amúgy ahol sütötték ott úgy volt a büntetés hogy ha valamit elbasztak akkor azt meg kellett enni
ami nem tűnik rossz dolognak de ha meg kell enned 15 kiló elfolyt krémest harmad magaddal akkor a vége felé már inkább azt kívánod inkább basztak volna pofán 😂
unokatesóm dolgozott ott egy ideig szatyorszám hordta haza a süti széleket én azt nagyon imádom, itthon is azt eszem meg először, a pizza szélét is imádom
minden jó, ha a széle jó 😁
Anyósnak hajdú kombi kondenzációs kazánja van. Én szoktam buherálni. Fröcsöntött szar az egész. A bejövő csövek műanyag hollanderrel voltak rögzítve és eltörtek, szóval már csak a csövek tartják a hőcserélőt. Persze ha ráhúzod a hollandert akkor elforog a csonk, és lelazul a hőcserélőn egy másik hollander, amihez nem lehet hozzáférni, és elkezd szivárogni. Nagyon kurvaanyáztam 🤣
Anyáméknál valami márkás volt, ott rendesen volt egy vas keret, ahhoz volt rendes bilinccsel megfogatva minden, ott nem volt ennyi szopás.
Amúgy működik a hajdú is csak ne kelljen hozzányúlni.
a filmnek egy tanulsága van: rengeteg a hülye és ezek szinte elvárják hogy meg legyenek szopatva
de ez a megszopatás nem megy mindenkinek, mert ehhez ilyen jellem kell, ész is kell de egyik csaló sem 160+ iq
Ennyi buzi között mindig téma a villanyautó 🤣 Nyugati irányba jók a töltők. Ionity hálózat majdnem olyan jó mint a Tesla, és tudod használni a Tesláét is.
Init ismerve egy vödör nápolyiért megcsinálta volna a munkát 🤣
Borzalmas gagyi a Hajdú kazán. Nem olyan fasza mint a bojler amit 60 éve gyártanak.
Abból a filmből nem lehet megtanulni pénzt keresni.
Pénzt bármiből lehet csinálni, csak ész kell hozzá. Ne ez szokott hiányozni, ilyenkor marad az hogy ha sokat dolgozol, akkor lesz egy kevés pénzed 🤣
Ebből a futárkodásból is jól meg lehetne élni. Egyik ismerős ajánlotta nekem is. Motorral végezhető munka. Németekhez kellett volna kivinnem egy-egy csomagot és nem kérdezni semmit 🤣 Aztán a másik ajánlata az volt, hogy vigyek migránsokat át a határon. Az útlevelet ők intézték volna. Aztán egyszer csak eltűnt a srác....lehet a sitten nem tud internetezni 😆
Ezek idióták. Remélem Trump börtönbe küldi ezeket a hazaárulókat. De szerintem nem a zsidók csinálják. Már a kínaiaknál lehet a hatalom. A zsidóknak ez nem érdeke.
Ez még 2000 környékén volt pitlák pénzért.
aki azt mondja hogy xyz eszköz szar az indokolja meg, ha megvan az indok rá lehet keresni a neten
aztán ha sok ilyet találsz akkor az lehet tényleg nem annyira jó
az hogy egy szerelő valamit ajánl nem feltétlen azért van mert az a legjobb, lehet azon van a legtöbb haszna
nem feltétlen a gázkészüléken hanem a bekötésen, ismerősnél is annyi kacatot tettel fel a pluszban a csövekre ami a régi kazánnál nem volt és mégis ment 20 évig
Köszönöm.