Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na kitavaszodott(szemeit körbeforgató) megyek glettelni a tegnapi árokásás után(óranézegetős) 😅
pedig a szűk az nem mindenből jó(szemeit körbeforgató)
sajnálom szűk a keret
(gondolkodós) Az asszony nem is mondta a terveit(szemeit körbeforgató)
hüje ez mind qvimbi(legyintős) te egy tehetség vagy én meg egy szupermodell 😅
hát nekem pont ezek a számok jöttek ki és még nem is olvastalak meg még futár sem vagyok csak a paraszti logikám meg a postások információi ami segített 😅
140-150 címet szerintem fizikailag lehetetlen teljesíteni (óranézegetős)
De próbáld ki. Reggel 7 30-kor felkelsz fogat mosol meg borotvákozol elmégy a falu főutcájának az első házához és becsöngetsz. megvárod amíg kijönnek beszélsz 30 mp és tovább mégy a következő házhoz(óranézegetős) Nézd meg mennyi idő alatt végzel 140-150 címmel amikor 3 percet csak arra vársz mire kikászálódik valaki az épületből vagy arra, hogy megbizonyosodj róla, hogy nincs ott senki akkor hívd fel, hogy merre van 😅 Na ez úgy lenne 7 óra meló, hogy autóba beülni parkolni cím előtt megállni nem kellene mert egy utcáról beszélgetünk amit gyalog bejársz. postásokkal viszont szoktam beszélgetni 60 az átlag napi cím ami bele fér 8 órába Amikor blekfrájdéj meg karácsonyi időszak van akkor 90 cím megy erőltetett menetben(kezeit széttáró)
fax tuggya, nálam úgy volt, hogy szó szerint belebotlottam egy fasziba elkezdtünk beszélgetni mivel foglalkozik azt mondta, hogy ilyen napelem rendszereket telepít(kezeit széttáró) én akkor már gondolkozgattam ilyesmin csak lusta voltam még utána járni a dolgoknak(kezeit széttáró) Megbeszéltünk egy időpontot kb. 1 hét múlva átjött ez volt mondjuk február közepe(óranézegetős) Aztán mondta, hogy hát pont a szembe szomszédomnak is ő csinálta 1 hónapja(kezeit széttáró) Na mind1 körbenézett megénzte az áramszámlám a tetőt a 3 fázist azt mondja napokban küld egy árajánlatot. Úgy is lett ezt 2 ütemben kifizettem. 3 szor fél napot voltak itt először a konzolokat szerelték fel, majd a napelemeket és az invertert majd jött egy faszi azt összekötözgette. Aztán a papírokra vártunk. Az is megjött időben május 20-án indult a rendszer. Szóval február közepétől- május közepéig lezajlott az egész tokkal- vonóval. Én egyszer ugrottam csak haza amikor daruztak.. Néztem 2 percig azt továbbáltam nem volt nekem időm bámészkodni mert még a maradék 3 misit szét kellett szórnom(kezeit széttáró) December 30-án benyújtottam a pályázatot kitöltve számlákkal, január elején pittyent a telefonom, hogy visszautalták a 6 misi felét (kezeit széttáró) Szóval sikersztori 😅
összegyűjtöm az anyagot azt leadom a sztár születik-be 😅
itt röhög az egész család 😅
köszönjük(fetrengős)
Akkor dance monkey zenéd nincs a palettába?
Éééés,jövőre indul a dácsia a dakaron.......
na alakul(gondolkodós) Remélem ezt is fél árba adják mint az autót(gondolkodós)
És mit könyörgött érte hogy csinálja már meg......
Amugy egy egy nap még kibírható ha ritkán van ............................... de Decembertől már gyomoridegem van 😭 ott már alig várom hogy túl legyek rajta és csak a pénzt számoljam 😋 😂
Ennyire 😂 😂 😂
Pár hónapon nem csodálkozok . Iszonyú kimerítő lehetett
Város, Nagykanizsa volt minden nap amíg csinálta, pár hónap.
Aztakurva........... 🤣
Nem hiszem hogy normális akinek felnőtt fejjel ilyen igényei vannak
😂 😂 😂
Jól tetted, én megvakultam. 🤣
A legutóbbi után meg se merem kattintani, attól lett még egy marék ősz hajszálam. :D
Uramatyám.....''.esse normális
a 100% támogatásnál tuti nem, ott a kivitelező bukik
max elmegy és leszedi a rendszert
vagy nyomott áron megpróbálja eladni, ami ugye senkinek sem kell mert akkor nem éri meg a szar elszámolás miatt
ismerős mondta hogy amíg nem fizetik ki a kivitelezőt addig benne van hogy visszaviszik a cuccot és bukta a 160 ezres beugrót amivel levették pályázat írás címszóval....
Végül is ha csak egy kerületet csinál bízós meg oldható 11-12 óra alatt . Remélem hogy 140nem csomag hanem / 1db cím . És gondolom mindenűt flottul kell leadni mert egy kis baszakodás és dől a dominó Ezt a matekot itt hagyom ,egy cím Kb 3 perc az az 3perc x140cím = 420 perc az az kemény 7 óra ez a leadás maradék idő meg a vezetés 😃 ( én mondjuk nem csinálnám ) de én puhány vagyok már 😂 én rengeteg tömeg cikket vittem ki minden fél le variációba. Egész Budapest ,csak 1-2 kerület, Budapest + vidék, vidék körfuvar ......... ezzel azt akarom mondani hogy a időt meg baszni nem lehet 😁