Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az más sztori. Na azt nem szabad. Ott kimondottan a.kártya.adatokat mentik le cvc-vel együtt. Tavaly sürübb volt a próbálkozás, bármit hirdettél bárhol jött a megkeresés, leginkább whatsappon. Kell neki küldia futárt a pénzt mindent és egy másolt felüetre linkelt. Csak hogy a weboldal cime valami hablaty és nem foxpost vagy gls illetve nincs az a futár cég amelyik neked pénzt ad oda.
Az egyik ismerősömnek most nyúlták le az összes lóvét a számlájáról,rendelt valamit,aztán a futár cég nevébe elkérték az adatokat.A legszarabb hogy ilyenkor bukja a lóvét,mert ő maga adta ki az adatokat.
Azt meg mindegyik
Csak a személyes adataid :)
Temu nem lopja el a pénzed ellenben gagyi.
A zassony megadta a bankkártya adatait a temunál, mi most ezen rettegünk. Nem tudtam jól érzékeltetni a dolog súlyát ezért azt mondtam hogy ekkora faszságot még pipi sem csinálna, erre teljesen kétségbeesett 🤣
Rettegni en pl. Nem rettegek, esetleg felidegesitenek.
Egyébként ha nagyon apró a struktúr,akkor azt egy matt fekete sprayvel is meg lehet csinálni,very well a legjobb.
Ez nem a Hondáé, a Triumph plasztik gülü szeme, te... :)
na amit linkeltem festéket az pont olyan. Csak azt ne mond már,hogy a lom papagáj színű hondából gyárit akarsz faragni 😅 Egyébként fogad meg a sok hülye tanácsot amit eddig kaptál az enyém 2700 ft-ba fájna meg 10 perc melódba de szard le az neked nem elég bonyolult 😅
Sima fekete se lenne meggyőző.Nem adná azt a gyari matt fekete finoman porozus texturat.
millió minta van belőle, szerintem tuti van egyszinű is
anno nekem 40 ezret mindtak a ténéré benzintankra, akkoriban olyan 15 volt a festés matricázva lakkozva
Az eljárás nem rossz,maga a karbon minta gagyi(szerintem)
az lehet
kb 8-10 évet jósolnak a kezdetekhez, onnan még van pár évünk hogy érezzük is a hatásokat
persze csak akkor ha nem basztatják túl sokáig a ruszkikat akik aztán jól megszórják a földet atommal
Mai napig rohadt sok van......vannak még feltáratlanok is.
Blődi mondja gagyi.
ne fóliázz
van ez a víz tetején lévő oldott fólia, avval vond be, bármi bonyolult formára jó
nem jut eszembe a neve, de nagyon fasza
Az,tény.
frílac még bele esik a szopásba ő majd csak később érti meg miért nem kell 100 évig élni 😅
itt érdemes olvasgatni: https://deepadaptation.hu/osszeomlas/
úgy nézem állandósult az hogy rettegésben akarnak tartani mindenkit
plusz annyira megosszák a népet hogy egymás torkának esnek apró faszságokon is
ha nem rakják össze villámgyorsan a fúziós erőműveket és nem lesz "ingyen" energiánk, plusz mellé tudunk majd csinálni különféle anyagokat akkor elveszett az emberiség
de erre egyenlőre esély sincs, még a napunk se képes nehéz anyagokat előállítani szóval laborban úgy gondolom lehetetlen vállalkozás
szóval a lényeg tömören: megszoptuk rendesen 😂 vagyis nem mi inkább a gyerekeink, nekünk már kurvára mindegy
esetleg a buziknak is lehet?
20? Általános iskolában már volt róla szó, hogy hamarosan elfogy a nyersolaj és a földgáz és ez 40 éve volt(óranézegetős) amikor töredéke fogyott, meg 4 mrd voltunk még nem 8 an 😅
ez legfeljebb csak téged aggaszt itt közülünk 😅 Addigra én már 85 lennék de már én az igazak örök álmát fogom aludni a többivel 😅
Te meg 90 évesen azon zsörtölődsz majd, hogy kibaxtak a niggerek az uccára és még minimum 10 évig szenvedsz a hidegtől meg a föld legzordabb elemeitől mire végre 100 évesen kimúlsz 😅 Átkozni fogod minden percét(óranézegetős) az életednek amikor megvontad magadtól a jót és egész életedben hínárt meg joghurtot zabáltál meg sportoltál és se cigi se alkohol, hogy 100évig élhess 😅 Irigykedve nézed majd a sírjainkat azt fogod mormolni ezek a köcsögök ezt is megúszták 😂
hát az a leg szebb szalag szép cirmos 😅