Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adnak arra is támogatást valamivel négy fölött ki lehet hozni a szalonból
Tátrába te nem voltál? tudod beszélgettük amott.. én többször jártam mostanában arra kocsival nagyon szép utak vannak
Meg lehet szokni, pláne ha itt nő fel az ember😃 de már itt se a régi semmi........kocsmák se nagyon vannak, nem hogy a hagyományos szombat esti kocsmai verekedések😃😃😃
Mmmmm.Szo-szo.
Igen,mert azóta már tudom hogy még a gyereknemzésre is képtelen.
ja értem akkor ő tiltott az dumál rólad? most ez így nekem nem rémlik, hogy emlegetne bár annyira nem is figyelem. Mivel én is látok mindenkit nekem egyáltalán nem feltűnő, hogy ki kivel van haragba és ki kit lát vagy nem lát 😅
Mordor pedig jo hely.
Azt eladja nekem négyccázé jovore. 🤣
Mordortol keletre meg délre nem megyek,jo nekem az alpok.
Jó lesz az.. én tényleg villanyautót akarok venni nem golfkocsit, mint te 😁
Én nem tiltok senkit.Ez egy fórum.
Valami olasz izé volt regóta,semmi baja nem volt,de ezer kobmeterrel tobbet evett mint a rezsicsöki.
Igy lapátra tettuk,az ujjal valszeg meglesz hetvegi vegyessel.
Olyan takarekos hogy muanyag a kemeny bélés,mint egy baszom petpalack.
Mi tömködtük le a kemenyen 20 perc alatt,a gazos meg lattamozta.
na rád előzményezve csak el tudta olvasni a faszkalap. És nagyon megijesztett 😂
Dehogy költözök bukarest meg albánia így van közelebb 😁
egyébként ki bővitetted a nevét eddig csak Kéri B László volt most meg egy ideje Kéri T.B László 😅
Mond meg a annak a kis szemüvegesnek ha szemtők.szembe is igy dumál olyan pofont lebaszok hogy a szemüvegét még a látleletet felvevő orvos se tudja kiszedni az orrából. Neveleletlen a két vett diplomájával
mit? Azt te tiltottad, vagy ő tiltott téged én ezt innen nem tudom ám én látok mindenkit 😅
Nekem még a husz éves sanuier duval van de marad is. Egy pár donort már mentettem hozzá
Kéritöketlenbaromlaci haverod ugyanezt csinálja.
Unical KONm r24
Nyifog.
Amugy kazán.
Unical kon m vagy r izé ami lett.
Jol fogyaszt,mukodik.
mond meg a nyomoroncnak, ha tiltott én tudomásul veszem(meghajlós) de velem onnantól kezdve ne foglalkozzon.
ne írjon rólam véleményt se semmi mást. Mivel nem tudom szemtől-szembe elküldeni a faszba a kis nyálas gecit (kezeit széttáró)
Ja......ako lehet. Volt már rá példa
Csak úgy.
Mivégből?