Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Blődi,a kosz alatt levő karcokat el lehet tuntetni hogy gyari textúrájú legyen a műanyag ház?
Ugyan már,szerinted ha 8ér újat tudsz venni,akkor veszel 6ér egy 3éveset?
De miért gondolkozol ilyeneken?
17ről indul,aztán hamar felugrik 20 fölé.
Azon mondjuk gondolkoznom kell vajon melyik a homokosabb a balázs vagy a handrás 🤣
Amúgy pont a teslásokat jól megszopatta musk, a nemrég 22-be kerülő autót most 17ert adja 😁 az nyilván lenyomta a használt árakat most
Mert a támogatást mindenképp megnyered.
Pl. 10 az autó, 6+4 ugye, 3 év múlva meg 6-t még kaphacc érte. Adiigra az ugyanolyan új kábé 12 lesz.
A ketszamjegyu főutak mindenhol jok.Az nem kunszt.
Viszont direkt keresem a kanyargós inkabb haromszamjegyűeket.
Ott keves a forgalom.Lehet haladni,trafit se raknak ki.
Altalaban faluk kozti helyiek altal hasznalt utak.
Aztan persze betevedek felsavos favágó utakra,az szopas,nyugaton nem is a minoseg miatt,hanem mert olyan szűk belathatatlan hogy nem lehet a laza 100-120as tempot tartani csak 50-60 at mert jonnek neha helyiek szembe.
Tudom te turistaskodni mesz.
Van olyan is,meg fagyizni.Nem levi fele nagyon menőn.Csak atlagosan.
Ezt miből gondolod hogy többet kapsz érte 3 év múlva?Nézd meg a teslákat,új,20milla felett,2-4éves,10milla.Pont erről beszéltek ma a Balázsék azzal a homokos handrással.
neked kell tudni eldönteni mennyi kényelmetlenséggel járna a vezetési szokásod. Ha nekem 20-30* oszlopról kellene tölteni évente annyit már nem érne meg az a 5-6 kiló(kezeit széttáró)
Arrafelé tótoknál pályán nem mentem, a kétszemjegyű főútok teljesen hibátlanok. Viszont a direkt szar utakat se keresem
En meg a fenséges ausztriaban is ramegyek szarra.Mindenhol van.
Ne csak főközlekedesin probálkozz.
Csak a támogatás miatt éri meg a mert három év múlva többet kapsz érte cashbe mint amennyit most befizetsz de tudom hogy neked nem jó mert ezzel nem lehet cuccolni azon kívül meg te nem sokat autózol
Ha már illegális vonalon mozognék akkor inkább lenék strici 😂 😂 😂 fegyelmezném a csajokat számolgatnám a pénzemet 😂 😂
Most voltam nyáron lengyel közepén, kurva jó úton mentünk végig, szlovákoknál is.
Vannak gondok,de alakul.
De,a covid elott minden evben volt ingyen szallodas repi vacsoras bemutato zakopaneban.Lengyelek fizettek.Meg enekes musor is,az ciki volt annyira regies.
Kocsival toronyirant fel gugli mapszal.
Ravezetett olyan utakra hirtelen foutrol hogy aszittem leszakad az aszma padlolemeze.
Pedig erdoben ment,es aszfalt is akadt a kátyuk kozt.
De igen mordoros kinezetu kisvaroskak is utba estek.
Ha oszlopon töltöm akkor van körülbelül annyiban mint a jelenlegi benzines de hát minden amit otthon töltök az nyereséget hoz, és azért sok olyan út van. Pestöt megjárnám egy töltéssel és az is viszonylag sok van
nemrég még használtan vettél volna 4-ért most újat kapsz megint annyiért aztán biciklit adnál érte 😅
na kisdákó régi áron? Annyiért éri az árát(meghajlós)
Kész van már egyáltalán?
erre azért még aludnom kell 😅
most írtad, hogy mindig minimum 500 +-okat mégy. na pont erre nem annyira való még ez a technika. átlag felhasználóknak igen. Az egész szarnak az a lényege, hogy otthonról meg lehessen tölteni aztán a legjobb ha szaladós napáramból ingyé. 180-250 ft-ért kw onként tölteni valahol a faxomba szerintem nem éri meg. Annyi a benga is azt akkor blődiéknek még igaza is lesz a kényszer kávézásokból(kezeit széttáró)
persze ha az évben ez egy néhány alkalom akkor ezzel semmi gond nincs. az asszony autóját egy évben 2-5 alkalommal töltjük töltőről a többi út az hatósugáron belül esik. Viszont ha az utak java része hatósugáron kívül esik én ezt tuti elengedném(gondolkodós)
Annyit nem adok azert a szarért,a hodda arat ratennem. 😂